Tiesiog Chill

Yra žmonių su kuriais būčiau už pinigus. Daug atiduočiau, kad dažniau pabūčiau su jais. Laikas beveik pasiekė minimalų ėjimo dažnį. Lėtai ir iškilmingai žygiuoja per mano galvą. Nesuprantu kodėl pradedi kai kam nepatinkti, arba patikti netiek, kad leistų įkišti, arba neskambina kai tu dingsti. Pasaka. Mitas. Tabu. Man tai įdomu. Bet esmė yra, kai išprotėji, tau atrodo pasikeičia pasaulio taisyklės ir eiga, bet visam likusiam pasauliui jos nepasikeičia. Todėl išprotėji tu. Gali dėl kai kurių nuostabių akimirkų laukti amžius. Prisimenu kai laikas lėkė nesuvaldomu greičiu ir aš galvojau, kad vistiek būsiu čia, kol neišspręsiu dėlionės. Šoku nuo 364Lt iki 2500Lt tikrai didelis šuolis, jei pavyks galėsiu tapti laisvas. Bet keistai skamba, laiko prasme aš būsiu gal tris gal penkis kartus labiau užimtas (realiai tikriausiai apie 10), atsakingesniu darbu. Ir dar negalėsiu mokytis nes darbas nesiderina su mokslais. Bet jei pavyks ten, tai galimybės atsiveria. Nežinau ko aš labiau noriu, ar 2500Lt į rankas, savo buto, mašinos ir t.t. ar karts nuo karto išskristi toli toli ir dirbti su scena, kartais parūkyti gandžos išgerti alaus, per dienas nieko neveikti tik bandyti suprasti, kad patekau būten ten kur norėjo mane patupdyti. Ateitis pakankamai aiški. Tik labai sunku ją įsivaizduoti be kracho, be didelio karo, be ufonautų. Fucking gi čia dangus. Bent man, ir daugeliui kuriuos pažįstu, čia tikrai labai toli nuo įsivaizduojamo pragaro. Noriu greičio, dar daugiau, dar greičiau susitikti dar greičiau paplepėti dar greičiau išgerti dar greičiau pasipisti. Tik kai kuris laikas lėtai greitėja, nors kiek žinau jį galima išmokti pagreitinti. Norėčiau vis tiek pabėgti iš rojaus į visišką nirvaną. Arba į kažką kas labai aštriai ręžia sąmonę į smulkius skutelius. Norėčiau jausti kaip sunaikinama mano asmenybė. Dabar jaučiuosi generic. Toks pat kaip kiti.

Lenkiu galvas prieš tuos kurie sukuria koorporacijas. Lenkiu galvas prieš tuos ir kurie per kelias minutes parašo gerą eilėraštį. Lenkiu prieš tuos kurie žino daug anekdotų, lenkiu prieš tuos kurie jau trečia mėnesį geria.

Tikrai nežinau ko noriu šitame pasaulyje be neįpareigojančio (arba ale įpareigojančio) sekso su gražiom merginom, alaus, kokių nors narkotikų. Mane visiškai traukia būsena kada pasaulį pradedu suprasti, ne taip kaip įprasta. Bet negaliu atsisakyti atsakomybės kitiems aplinkui esantiems, kuriems esu skolingas, kad vis dar esu čia. Noriu, noriu tavęs. Blemba iš pirmo žvilgsnio myliu gal 80% merginų, pašnekėjus galiu pamilti ir likusius 20%. Jei jos nestumia baikės kad “aš turiu savo nuomonę”. Ne nuomonė viena, kaip ir viena atseit praeitis, tik interpretacijų daug, bet tai nereiškia kad visos vienodai teisingos, vienodai įdomios, vienodai juokingos. Ateitį visi pisis. O dabar mus pisa UFO tik męs to nejaučiam, o jei ir jaučiam tai mums tai patinka ir nevadinam męs jų UFO.

Neseniai sapnavau kad myliuosi pats su savimi. Kažkoks ego centrizmas, bet jai galėčiau save paaukoti už pvz: hmmm nežinau kaip įvertinti savo kainą. bet už 1000000 tai tikrai. o kai pagalvoji kaip pigiai kainuoja givybė kokioje kinijoje ;] ar dar kitur.

Nesuprantu kodėl pykti ant Austrijos dėl to omonininko paleidimo (žinoma negražu, galėjo ilgiau palaikyti ir tada paleisti pareiškus pvz, kad tai buvo ne jis o jo brolis dvynys), jis atliko nuostabų darbą, ginkluoti berazumiai, tankai ir visa kita užmušė tik 13 žmonių. Jis gi atliko savo darbą. manau galėjo ir pasakyti: “davai išsklaidykitę tą minia kokiom 10 automatų serijų ir pora tankų šūvių.” Beje faina ką lietuviai gynė: TV bokštą, informaciją. Gaila dabar nėra, kaip apginti interneto, nėra pastato kur jis gyvena. Nėra kaip apginti daugelio lietuvių gaunančių 800 ant popierio ir turinčių vaikų.

Nesuprantu nūdienos realijų, kurios slepia tiek daug visko po savimi. Žmonių pykčio ant Kareivio kuris buvo tikrai sunkioje padėtyje, kažkada seniai ir viskas išsisprendė į gerą, kai visam pasaulyje vyksta tikrai daug karų. Ką galvoti irakiečiams tada ir afganistaniečiams? Arabų vykstančio sukilimo dalyviams.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon