Tiesiog

Buvo piktas

Vardas:

Paveikslius Atspindimantas

 

Bet faina senam name gyventi ;] girdi net kaip kinvarpos medi grauzia. Muzika, dar kompas savo 50hz leidžia, ko ne dubstepas žemi ir pjūklai, tik labai tyliai ir beveik melodijos nėra.

Rašau jau nesančius žodžius, kas nėra realiai gerai.

12 dienų baudos ant kalnelio, psichūškė, daug kas kas sako šitą žodį nesupranta tikrosios jo reikšmės.

Mačiau glitčus prieš patenkant ten: Veidrodyje dingstantį savo paties atvaizdą, ir galėjau žiūrėti kiaurai ekraną, jis tiesiog išnykdavo.

Paspaudus akis matydavau vaizdus:

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/matematika/S-11464/straipsnis?name=S-11464

Matematika? Ar pikseliai? Void? kur aš vedu save? Kas tas imperatorius kuris centre?

Nereikia visko suprasti tiesiogiai. Bet labai yra svarbus paviršius. Medžiai viskas nuo jo, vieta kur šaknis keičia kamienas. Jei žiūri per aukštai ar per žemai išprotėji, nes pamatai tai kas tau nesuvokiama, reikia nuolat koreguoti savo žvilgsnį kad pasiekti pasirinktą tikslą.

Kelis kartus laimėjau nelaimėdamas, bet vasaros gatvėje mane piktai pamokė sanitaras (broliukas) kad aš per daug pasitikiu savo jėgomis. Tiek supistai daug suprasti per tokį trumpą laiką, patekti į žaidimą žinant kad tai žaidimas……

Koksai tikslas šiuo metu? Mokytis būti tuo ko reikia koorporacijai, taupyti pinigus mėnesinėm atostogom su kelione į tolį.

Visdėlto labiausiai vertinu žodinę kultūrą ir tris sekretorius dvi kameras penkis mikrofonus. Norėčiau pamatyti šiuolaikinius mažus stalinukus hitleriukus.

Daug klaidų, nes realybė sutvirtinta tūkstančiai milijardų keltų beležinkelintu laipsniu lavonu.

Lapas irgi lavonas. Grūdas tai gemalas. žiūrėkim į viską paprastai. Vadinkime viską paprastais vardais. Gyvūnai esame męs, per mus teka energija. Nežinau net ką aprašyti. Ką norėčiau pats prisiminti. Norėčiau būti visiškai bebaimis ir nejausti laiko.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon