Toliau muzika ir log’as

Šiandien galutinai susitvarkiau mašiną, pasikeičiau oro srauto matuoklė už 100lt. Dieną snaudžiau namuose, buvau nuėjęs pas Vt Brzd po to tiesiai į NA, padeda man jie, nusipirkau dar vieną knygą iš jų, reikia pradėti dirbti su pirmu žingsniu į išsivadavimą. Pirmas žingsnis tikrai paprastas:

“Mes pripažinome, kad esame bejėgiai prieš savo priklausomybę ir kad mūsų gyvenimai tapo nevaldomi”

Sau labai sunku prisipažinti, kad gyvenimas tapo nevaldomas ir, kad esi bejėgis. Vis galvoji: dabar nevartosiu bet praeis kiek laiko pasitaisysiu ir vėl įpūsiu. Dar sunkiau su alkoholiu, jo dauguma išvis nelaiko narkotiku, nors tai didžiausią žalą darantis narkotikas. Bandau užsikrauti energija, kad daugiau niekada nebus nei karto alkoholio ir narkotikų, tai sunku, bet peržvelgus savo gyvenimą, tikrai matau, kad jis jau seniai nevaldomas ir aš pats bunku. Keturis kartus buvau įstojęs į universitetą ir nesugebėjau jo pabaigti, dirbu kroviku vairuotoju už minimumą. Esu visiškai susigadinęs gyvenimą. Kai vartoji narkotikus, tai jie padeda atsipalaiduoti ir apie visa tai negalvoti, labai sunku išlikti blaiviam kai yra draugų kurie vartoja, reikia atsijungti nuo jų. Bet kad prieš savo priklausomybę aš bejėgis man jau buvo aišku prieš gal 4 metus jai ne daugiau, nes ranka pakildavo prie jointo kažkaip automatiškai, kad ir kiek pastangų būdavo įdėta ir bandyta save nuteikti prieš tai. Šitame mano loge yra aprašytų panašių patirčių. Dabar net skaudu prisiminti. Prarasta beveik viskas, gerai kad sveikata dar gera, nors protinės galimybės tai sumažėjusios ryškiai. Aš stengiuosi pripažinti, kad esu bejėgis, nors taip norisi sakyti, kad aš galiu vartoti saikingai, bet tai melas pačiam sau. Ir dabar šaldytuve guli du alaus, bet kol kas valios užtenka neimti jų. Jei būčiau valdęs savo gyvenimą, dabar važinėčiau nauja mašina ir būčiau baigęs universitetą ir dirbčiau ne kroviku. Sulaužiau save į gabalus kažkokio apgailėtino Žygimanto, gerai bent kad Dievas mane dar myli ir duoda galimybę pasitaisyti. Negali žengti toliau, kol nepripažinai, kad kol kas ne tu buvai valdžioje, o žolė ir alkoholis. Aš stengiuosi tai pripažinti. Šiandien jau 21 diena kai aš švarus, kol kas lengva, bet taip būdavo ir seniau, kokius kelis ar tris mėnesiu aš iškenčiu (žinoma tada dažniausiai ir su alkoholiu, atsisakius tik žolės), šį kartą norėčiau pradėti pats kontroliuoti savo gyvenimą ir tikiu kad kitais metais panašiu laiku aš būsiu gerai išlaikęs informatikos egzaminą ir būsiu įstojęs į kokį nors mokslą, arba tvarkysiu kompiuterius savo ar kieno nors kito firmoje ir būsiu vis dar blaivus ir pasiryžęs būti blaiviu visą likusį gyvenimą.

Nusipirkau Rimi skanaus turkiško jogurto 500g ir marinuotų agurkėlių, kiek kartais nedaug trūksta iki laimės: kava su pienu ir muzika ;]

Toliau muzika: Dj kicks su Scuba (didokas virš 600mb)

aprašymas: http://www.dj-kicks.com/scuba-dj-kicks/

Tikrai neblogas miksas, įdedu ir atskirus gabalus ir visą miksą (pirmas linkas).

Pavyzdukas kas tas scuba:

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon