Trys raketinio – Grls sako man jau nejauku

Pažadino Grškvčs 2400, aš jau nevalgęs ir užlūžęs link 2000 labai supykau, nes jis man kominis skambino paklausti kaip jam rasti nukištą telefono pakrovėją. Pasivarčiau dar valandą ir lindau į virtuvę fucking ėst, nuplaukė vėl kraujo pridavimas… Paryčiais žliumbiau nuo muzikos, prisidariau kavos arbatos, šoviau dvi raketinio ir link 1000h traukiau į skytechą pasiimti to išmaniojo laikrodžio kur tikrai gera kaina pas juos buvo, ir vieną jau dovanojau Ln. Galvoju šitą spalį pabandyt padovanot brl, dar reiks sulaukti jam metalinės apyrankės, užsakytos dvi ir Ln ir šitam dovanojamam.

Parsirasdamas skimbtelėjau Grl ir susitikęs su juo užėjau pas jį namo, šnektelėjau su jo mama, jis pasidžiaugė kad ketvirta diena nesipilsto alučiu, nutraukėm iki manęs ir jis su džiaugsmu inšovė tris raketinio su energetiniu, rodžiau jam ką iš muzikytės naujo radau, jam daugkas patiko, bet po kiek laiko sako jau nejauku man nuo raketinio, žvengiu ir sakau – tai ko tu tikėjais iš trijų, sako varom gal prasivaikščioti bet aš namo trauksiu, tai žinoma nėjau nes ir taip koja nuvaryta jau per dienas, pabuvęs kelias h ir traukė namo anas pan.

Vėl kapoja kažkokia negirdėta muzikalkė šį kart iš Prancūzijos, norisi save nuteikti kad viskas tikrumoje ir gražumoje, vakar jau ir vakare žliumbiau kaip mažvaikis nes mčtkns su savo mirinėjimu davarė visiškai, pradėjo maldas kalbėt mažne dieve į tavo rankas save atiduodu, o man nuo to tik ir taip psichikai kuri pertempta buvo visai kriktelėjimas, gerai kad yra ryšiai, kaip jinai pati ir sakydavo ir paskambinus mm jinai mane apramino, kapt 1/4 xnx ir out.

Pagaliau sutvarkė (atnaujino) AirDC++ ir galiu dar per vieną kanalą dalintis kompo 35TB turto, praskanavau ir C: diską irgi kažkas ten win nepatiko ir jį tvarkė, tai dabar mano dilema kur iš 6TB disko už kurį mokėjau musėt 100 o dabar jų kaina nuo 150 prasideda iškopijuoti turtus ir nutempti jį į garantinį… Dar žinoma ir siuntinių į paštą bus, kaip visada reikia aptvarkyt namus, bo jau ponas bardakas veisiasi, kaip tik šiandien tuntą stiklo taros išnešiau, kažkiek apsipirkau, ryt poryt gali šeima iš sodo parsirast, tai reikia aptvarkyti visumą, wc jau išbučiavau, liko grindys, šiemet rudenį musėt langų neplausiu nes vis tiek renovacija supistupa. Internato kanalas kapoja link 400Mbps kas džiugina akį. Kaip visada papromptinau stable diffusion Ai paišymą, bet jau atsibodęs gana variantas ir šiaip reiktų kažką prasigeiminti bandyt arba knygą skaityt. Mm pamačiusi kiek naujų pripirkta knygų pasius… bet reikia turėti gi ir random biblioteką kas non pop yra. Kitos knygos nuostabi leidykla.

Kitas rytas, kilimas 0500

Vakar užmigau po devynių vakaro labai skaniai išsikepęs bulvyčių, labai retai darausi valgyti bet tikrai labai skanu pačiam išsikept jų su kefyrčiku 🙂 Norėjau staigiai užmigt tai dar kapt 1/4xnx, reikia vėl daryt pertrauką nuo to velnio. Buvau pradžioje pakirdimo apsusęs bet vienas monsteris mango, kava iš aparačiuko moka ir stiprios arbatos puodas su dviem raketinio daro stebuklus. Pasiruošęs dienos skrydžiui ir džiaugsmui, kasdienos dovanai nuostabiai, likimo smūgiams ir krykštavimams. Norisi kažko svarbaus, bet kaip žinia dabar svarbi tvarka namuose, laukianti mano rankų. Likti jaukiai tekančiu per realumo dovaną, svarbu jaučiuosi gerai ir tikiuosi vakarop kaip ir praneša bus lietaus ☔. Kurlink sukantis amžinas viražas, kurlink einantis keistas tikrumas esaties džiuginančios ankstyvo ryto gaiva ir brėkštančia saule.

Kaip ir viskas nudažyta nuostabiu gerumu ir švelnumu. Nesinori sukinėti senų muzikų youtubei ir ambient ir dub estetika liejasi naujai iš kolonėlių. Vėl jaučiasi keistas dežavu, kad tai kažkada rašiau, kad tai kažkada buvo, dar neįkyrus kaip kartais puolantis žiemą savo klaikumu amžino pasikartojimo keistais variantais.

Lėkti ir likti ištikimu sau, savo šeimai, artimiems draugams.

Vakaras su lietum

Lauke lyja, tai labai džiugina, jau 2141h gal vėl išsikepti bulviecų? Kažkiek krupniko kažkiek alaus per dieną, bet džiaugiuosi kad nerūkau 🚭 taip noriu kad pagaliau baigtų koja gyti, jau žaizda visai nedidelė…. Sukasi naujai atrasto kūrėjo gerovė:

https://wpx7.bandcamp.com/album/balcony-2

Ankstyvas pirmadienis

Sekmadienį primiegojau dieną, bet vis tiek vakare gan anksti nuguliau miegot. Pabudau keistuose sapnuose apie 13mm rakto svarbumą, tuos vonios gyvūnėlius kur dažnoje vonioje mažiukai bėgioja, kažkokį aiškumą būvio nenumaldomą.

Pasidariau kavos su aparačiuku, atsikėlė ir mm. Aš dar pasidariau stiprios arbatos ir dvi raketinio turėtų nušlifuoti realumą nuostabiai. Vakar valgyti bulviniai blynai atsiriaugėjimu primena apie save.

Surasti tikrumą, įsijungiu po ilgo laiko PBB radiją, dar vis rašo ne pavadinimą o kad jos neripintų. Norisi kažinką svarbaus pajust, kažkur dėtis su savo gan džiugia nuotaika. Rūkyt noriu žiauriai bet susilaikau, tikiuosi praeis tas noras po truputuką ir nesinorės nuodytis taip aktyviai ir smarkiai.

Norisi galutinio tvirtumo, norisi nebebijoti, nebeaimanuot kartais kai sunku, tikėt galutiniu tikslumu savo likimo būti reiškiančiu ir kažkiek svarbiu. Mastodon tinklas su perbėgėliais iš twitter tik labiau erzina. Norisi savo kampo būt ramiai internato begalybėje, surink mano numerį bet nespausk ragelio ikonos, kiek daug lieka nepasakyta tikrume ir paprastai praslysta pro suvokimą. Atleidimas buvimo ne galutinai išsitaškiusiu ir lediniu, mčt per dieną tikriausiai daugiau nei 10 kart prašo vaistų nuo galvos skausmo, toks jau gyvenimas senatvėje, skauda galvą ir niekas nepadeda, greičiau jinai užsilenktų būtų ramiau visiems. Šlykštu žiūrėti kaip žmogaus beveik nelikę, tik apvalkalas ir tie patys besikartojantys priekaištai ir durnumas šnekos.

Nulindau vėl į lovą, atsikėliau tik po 1100 ir padžiovęs rūbus laukiau mms. Su ja įsipyliau į sistemą du alaus, jinai nerami ir kažkiek pikta, nesuprantu kodėl. Šiandien ji su brl traukia atgal sodan, atsiranda čia namuose vėl sekmadienį.

Antradienis

Nuėjęs gan anksti gult iš lovos išlendu tik prieš aštuonias, vakar nesusilaikiau ir nusipirkau cigarilių, vat ir dabar viena smilksta dantyse ir pats sau priekaištauju, kava arbata, kažkiek vyno 🍇 sukasi kažkas atsiūsto iš redacted trackerio. Aš nežinau pats ko noriu.

Trečiadienis

Užmigau link 2200 pabudau 0315 ir dvi valandas su kapeikom padūzgiau prie PC. Iš ryto visiškai nenorėjau keltis ir pragulėjau iki vienuolikos su kapeikom. Dieną nieko nenuveikęs ir susivertęs du alaus ir kažkiek krupniko nulindau miegot. Atsikėliau tik po kelių h ir dabar vėl klausydamas HOR miksų plaukiu kur nieko nepamečiau.

Penktadienis

Vakar iš ryto namie trūko karšto vandens vamzdis, santechnikas baigė tvarkyti tik link devynių vakaro, viskas dulkėse nuo griautos sienos stajako. Reikia viską aptvarkyt, išplaut prasiurbt, pravalyt. Iš ryto labai keisti sapnai, kaip visada atrodantys labai svarbūs ir reikalingi. Paskutinė cigarilė – bandysiu vėl nepirkt. Tiek knygų laukia akių, tiek muzikos ausų, nejučia stingstu pasirinkime, noriu kažkokio gido po realybę kurio nėra, vakare tikriausiai pas lg ir Ln į šiaurės g. atšvęsti Lns gimtadienieco. Pykina kažkiek stipri arbata, noriu ramumo būt, nevarančio per suvokimą kitimo milžiniško greičiu, ramumos būt ir džiaugtis. Kasdien tikėt neįkalbinamu gerumu ir tavo paties jutimu realumo generavimo, kažkada vėl pateksiu ant realumo ašmenų 🔪 dabar ramiai paraštinis.

Susitaikyti su savim ir vėl daugiau fotografuoti, priemonės gi tam pilnos supirktos.

Skaitau apie Ai dirbtinį intelektą, jaučiasi kad tikrai keistuose lūžio laikuose gyvenam.

Iki bibliotekos ir pašto, apsipirkau parduotuvėje bet vėl pamiršau kiaušinių,

Paims lgmnts iš namų, jau dabar piktybiškai galvoje sukasi su juo traukt dūdos, stumiu tas mintis lauk, bendrai ne baisiai pats noriu važiuot, bet reiktų prasijudinti.

Šeštadienis

Pabuvęs pas lgmnt ir ln traukiau namo, namie dar klustelėjau naujos pelevino knygos, ir gan girtas lūžau ir atsikėliau link 9. Šiaip taip aptvarkiau vonia ir grindis kur išpurvintos.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon