Užaštrėjimas, kontroliuojama banga

Kambaryje kartu su UO
Naktis žiūrint į kapines ant kalvos

Rusų višta išvesta atominio karo atvėjui 🙂

Buvo labai sunku, jau mažne daiktus kroviausi in durnyną, bet injekcija cisordinolio, olanzapinas, depakinas, parkopanas, propanololis padėjo ir žinoma truputukas xnx.

Miegu dar vis prastai, kovinė aktyvi fazė, reikia ramintis ir miegoti. Bet nuveiki kažko ir gero, aptvarkai namus, lauki parsirandančios mms ir brl. Parduotuvė, biblioteka, kompo ožiai, viena chaltūra sutvarkyti kompui. Viskas teka pursluodamai, ir yra akinančiai nesuvokiamai gražu! Laikas sprintuoja vis greičiau, bobučių varžybos kas ilgiau. Darbų sąrašas vėl pildomas.

Užsakyta vėl prekučių iš skytech, iš kinijos be problemų praėjo ciuntinys milžiniškas su arbata 🍵 džiugu. Nusipirkau moka pot kavinuką, labai skanią kavą daro: Moka pot – Wikipedia
Kompas kažkodėl ožiavosi ir sugadino dviejų diskų particijas, gaila, bet ten viskas paruošta atidavimui 🙂 vėl jie dūzgia ir berods viskas gerai jiems.

Visiškai nusivyliau centro dešne ir liberastais, eina jie rupūžės šiknos bučiuoti tegu, kaip šunys loja dėl nieko. Aš pats LT žiniasklaidos specialiai nežiūriu, neskaitau, man užtenka ir užsienio beprotnamio.

Jau kažkelintas nakties kvėpavimas man, bet atlaikysim tikrai, ir kažkuriam variante iki galutinio galo.

Pykstu ant: ЛитРес – библиотека электронных книг, скачать в fb2 или читать онлайн на LitRes jie turi didelę biblioteką, bet vis tiek streaminti į mon ar pc, leidžia mažne puse dinaminio diapazono, shit, kaip visada patogu ant mob pradėti ten kur baigei. Nors čia ir grotuvas išsprendžia jei niekam daugiau to nenaudosit. Ir kaip visada vyksta regresas: nebėr laisvai ir labai lengvai prieinamos porno, prietaisai prastesni, mašinos ir.

Beveik nepailsėjęs, bet noriu dar pratempti toliau 🔛 Galvoju ką čia dovanoti, nors mm jau dovanota, brls pertękęs viskuo. Reiks rimi paieškoti ko simboliško. Daug rūkau – tai rodo paaštrėjusią būseną, reik ramintis, viskas gi puiku 🙂

Padėjo ir relaniumas leidžiamas – atpalaiduoja raumenis ir įtampą ⚡ Visas vaistų arsenalas paruoštas kad tik nepalikti vienam prieš keistą visatą 🌌. Labai laukiu švenčių, labai nenoriu patekti in psichiatrinę, tada vėl iš naujo viskas, tikiu kad suvaldysiu ateinančią psichozę. Viskas savo laiku.

Pasaulis gražus tik mes išprotėję kaip sakė LT rasta dainius. Lauke -10, žvarboka, bet reiks eiti prasieiti iki bibliotekos pašto pardės. Kompas kartais keistai lagina arba vivaldi naršyklė nedadėlkė dar – net nenuostabu. Plius win 11 insider ring.

Vakar dėliojau MTGA kortas – šlykštus pay to win žaidimas arba grindint kasdien po dvi h. Žaidimai yra priklausomybė. Vt perka butą Žirmūnuose – blokiniam renovuojamam name. O aš sau jau nesugalvoju ko man trūksta, gal tiesiog atsikro kambario kompui arba vieno didesnio už šią kamurkę.

Jei kas ką su manim visada galima susisiekti 😉

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon