Vaistai nuo durnumo, per aukšto kilimo ir švelnaus gyvenimo prisilietimo

Cisordinol susileidau pats pasitikslinęs kur tas antras šiknos ketvirtis, karts nuo karto užsimetu 1/4 xanaxo, iš ryto inkalu dvi parkopano, vakar vakare tirpstantis burnoje olanzapinas ir 100ml suktinio atjungė staigiai ir neskausmingai. Ryte kelis kart pabudęs nesugebėjau likti ant kojų ir vėl nueidavau miegoti, pakirdau tik prieš 10h.

Vakar visiškai likau nesupratęs kai per Hor Berlin rinko pinigus ble ukrainos gyvūnams, pizda razvodas, ne žmonėm o gyvūnam, čia faktas kad dauguma juos labiau myli nei žmones. Šlykštu, pisau tegu dvesia parazitai šunys ir katės, visi vis tiek neišdvės, o gelbėti žmones reikia, ne gyvūnus.

Sukasi kažkas susiūsto iš redacted, šiandien bandysiu paplaukti su knyga klausoma ar skaitoma. Kojos buvo beveik jau užsišašavusi žaizda, bet lindau maudytis ir šašas nusiėmė, plius dvi dienas daug pajudėjau, tai kojai tikrai vargas, vėl bandau nepalyti nikotino, bet tam neužtektų xanaxo kiek turiu. Psichiatrė išrašė tik jo, nes visa kita turiu, nunešiau jei tablečių pjaustyklių maišą iš kinijos, atidavė pinigus, užsirašiau vėl po dviejų mėn. Žadėjo ateiti Dls bet bibi turbūt vėl girtas, ir eina jis NX. Kaip žinia alkoholikų nieks nemyli, kaip ir Grškvčs paskambina ir nori šnekėt mažne kaip su psichologu, aš jam ir sakau valanda dvackis tada pyksta, matai nėra su kuo dalintis, mama jį iš namų metą, babkių ale turi neturi, bet ėda ir geria kabakuose, kai pasakai apie tai pyksta. Kažką kažką aš tau bonkių atvešiu alko – sakau vpzd man tavo bonkės, kai babkes už kažką veda 50ct nedaveda. Mrj lksdrs jau skoloje 100 su gerom kapeikom skambina ble trečia man į tel – užblokuoju, dar vienas dalbajobas ir bandytojas dylerinti, nu načert tas kristės ar meta amf kristalas, atsigavau gal tik per savaitę, gliučila nevaikiškai. Bet dabar ramus, vakar šiaip taip iš IKI partempiau visko už 70€, žinoma vien suktinis 7€ bet daugiau alko neėmiau. Susiverčiau dabar dar 100ml suktinio, pripliumpau arbatos ir tikiu galutine pergale prieš save ir nebijojimą mirti ir atviros žaizdos ant kojos. Reikia bl nerūkyti, tai ir bandau. Užsisakiau krūvą knygų su nuolaida vėl iš knygyno:

Omonas Ra (knyga su defektais)Omonas Ra (knyga su defektais)× 1€2.99 Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)Namų tvarkytojos vadovas (knyga su defektais)× 1€3.99 Kelias į Los Andželą (knyga su defektais)Kelias į Los Andželą (knyga su defektais)× 1€2.99 Šėtoniškas tango (knyga su defektais)Šėtoniškas tango (knyga su defektais)× 1€2.99 Banker Hilio svajonės (knyga su defektais)Banker Hilio svajonės (knyga su defektais)× 1€2.99 Popkultūra (knyga su defektais)Popkultūra (knyga su defektais)× 1€2.99 Kultūra ir vertė (knyga su defektais)Kultūra ir vertė (knyga su defektais)× 1€4.99 Jums reikia malonių, vaikučiai (knyga su defektais)Jums reikia malonių, vaikučiai (knyga su defektais)× 1€0.19 Dievo vardas - GailestingumasDievo vardas – Gailestingumas× 1€0.59 Choro dirigento užrašai (knyga su defektais)Choro dirigento užrašai (knyga su defektais)× 1€0.99 Mažutėlių maldosMažutėlių maldos× 1€0.99 Rytdienos šešėliuose. Mūsų laikų dvasinės negalios diagnozėRytdienos šešėliuose. Mūsų laikų dvasinės negalios diagnozė× 1€0.99 Sužalotas pasaulis. Apmąstymai apie mūsų kultūros atkūrimo galimybesSužalotas pasaulis. Apmąstymai apie mūsų kultūros atkūrimo galimybes× 1€0.99 Teksto gilumas. Semiotiniai etiudaiTeksto gilumas. Semiotiniai etiudai× 1€1.19 Tai buvome mes (knyga su defektais)Tai buvome mes (knyga su defektais)× 1€1.19 666 anekdotai apie mokytojus666 anekdotai apie mokytojus× 1€1.29 Gyvoji barikada. 1991 01 13Gyvoji barikada. 1991 01 13× 1€1.49 Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais (knyga su defektais)Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais (knyga su defektais)× 1€1.69 Blogas kraujas (knyga su defektais)Blogas kraujas (knyga su defektais)× 1€1.79 Superleninas ir Amanitas MuscariasSuperleninas ir Amanitas Muscarias× 1€1.89Nuolaida:-€0.57Kaina su nuolaida:€1.32 Meilė ir draugystė (knyga su defektais)Meilė ir draugystė (knyga su defektais)× 1€1.99Nuolaida:-€0.59Kaina su nuolaida:€1.40 Kunigo Bronislovo kosminė odisėjaKunigo Bronislovo kosminė odisėja× 1€1.99 Laiškai sūnui vegetaruiLaiškai sūnui vegetarui× 1€1.99Nuolaida:-€0.60Kaina su nuolaida:€1.39 Kontrolė / PasirinkimasKontrolė / Pasirinkimas× 1€1.99 SakiniaiSakiniai× 1€1.99Nuolaida:-€0.60Kaina su nuolaida:€1.39 KhurbnKhurbn× 1€1.99 Kiškis kiškiškai kiškena (su CD)Kiškis kiškiškai kiškena (su CD)× 1€1.99Nuolaida:-€0.60Kaina su nuolaida:€1.39 Jerichas 1941 metais. Vilniaus geto istorijosJerichas 1941 metais. Vilniaus geto istorijos× 1€1.99 Kaip meluoti padedant statistikaiKaip meluoti padedant statistikai× 1€1.99 Nuolaida:-€2.96Suma:€57.11Pristatymas:€0.00Mokesčiai:€0.00Galutinė suma:€54.15

Mm sužinotų užmuštų, bet aš kaip nuo Dls užsikrėčiau tuo knygų pirkimu taip vis in metus vieną didelį užsakymą padarau.

Norisi kažkur persitempti savo suvokimą, kažkaip matyti daugiau gero nei mistiškai klaikaus, ir gaunas. Ir čia nei dūdmantas, nei kristėlinas nepadės, reikia pačiam savo recepto gliučinantis su keliom parkopano ir karšta arbata kažkiek pagerinta alko. Atleisk man jei kalbu tiesiai kaip yra – nevyniodamas in vatą, toks tikslas, tokia mano aukštesnios galios jėga. Anoniminių nikotino rūkytojų nėra, net esu matęs kunigų rūkančių, bet man nevalia, dėl kojos žaizdos…

Šiandien jaučiuosi idealiai, nei per daug pridaužtas, nei per daug neramus, tiesiog turintis tikslą būt ir dalintis ➗ viskuo ką beveik turiu. Kasdiena vis primenanti apie galutinę pabaigą.

Sapnavau keistus sapnus ne pirmą naktį, kartais tik po kelių valandų pabudus suprantu kad kažkas ne faktas, o sapnavau. Skani arbata, laukiantis ryt pridavimas kraujo, gabaliukais pataisomos wikipedijos angliškos ir lietuviškos. Anonsavo naują Pelevino knygą išeis 29 rugsėjo vakare. Tęs buvusių knygų paskutinių temas. Noras būti gajus ir apsipatenkinantis, supratimas kad vienas arbūzo nesuvalgysi.

Įdedu kelias knygas įgarsintas rusiškai.

https://234.lt/43712794.mp3.zip (sorokino )

https://234.lt/Mihail_gigolashvili_chertovo_koleso.mp3.zip

Vakaras su keistu muziku

sukasi keistas rinkinys senosios elektronikos indijos

https://state51.bandcamp.com/album/the-nid-tapes-electronic-music-from-india-1969-1972

HOR šiandien netransliuoja, aš geriu beležekelintą arbatos, išgeriu dar vieną depakino ir tikiu neįkalbinamu, tikiu gerumu, tikiu ir Dievu.

Kitas rytas 0519

Pabudau apie 0400 pasidariau kavos, arbatos, atsikimšau vieną tvirtovės plius 9,5% kauno alaus. Šiandien vėl nesigaus nueiti priduoti kraujo, vakare pabudus vėl nesusilaikiau ir saldžiai apsirijau… Belieka laukti mčts pensijos, knygų siuntinio pristatomo kurjerio, tada nueiti iki bibliotekos ir pašto pasiimti kažkodėl užsakyto LP.

Dar šiandien prisistato barbora, vėl virš 60€ palikau ant jos. Laisvai bėgantis resursas, nejauki rytinė namo tyla ir tamsa. Aš kaip koks voras vorų gyvenimo kambaryje. Suvokti savo ribotumą, džiaugtis nuostabia esamos akimirkos dovana 📦 likti džiugiu iki paskutinės akimirkos, jei nečiumpa kosminio šalčio klaikuma. lgmnt dukra airijoje likusi be babkių, prašė pervest – užveš grynus. ir tie kurie valdo milijardus, ir tie kurie bando būti sėkmingi iš esmės prakeiktoje žemėje. Gali juoktis iki nukritimo iš kitų kietumo. Žmonės mėgsta kažkiek teliko, filmo, serialo, o aš mėgstu pilnai apkrautą PC savo sistemą, laikas parodo kad viskas tam daroma teisingai, vakar anonimas pervedė 30€ tai didžiausia auka kokią esu gavęs.

Dar vienas rytas

Pabudau labai staigiai, sapnavau praktiškai košmarus, vėl norėčiau patekti į lucid dreamingo būsena, esu joje buvęs ne kartą, bet kiek suprantu tam reikia visiškai atsisakyti alko, narko tada patenki kur nejaukiai kontroliuoji sapnus. Ryt parsiranda mm vakare, reiks aptvarkyti viską, laukti jos, iškepsiu jei gal net bulvių su kefyrčiku ar rugpieniu, norisi pamaloninti ją, jei ne ji aš senai būčiau arba kaleime arba visam laikui uždarytas durnyno kokiam filiale ar rokiškį pūčiau.

Keistai jaučiuosi, kažkoks ir savas ir neramus, dar netiesiu rankos į 1/4 xanaxo. Vienas rytinis alaus, daugiau reikia susilaikyti, ryt reiktų ir pagaliau kraują priduoti. Noriu būti nebijantis kitokio vėjo iš gyvenimo, pats vis atlaikinėju mčtkn marazmą, kaip vėl patekti į blaivų būvį net be nikotino? Šito aš nežinau, kažkaip nusiteikti, dūdos žolės visiškai nenoriu ir net nesvajoju apie ją pavasarį kažkada kažkaip, jinai mane visiškai išbalansuoja ir malonumo nebeneša jokio, alko bendrai šūdas, bet buteliukas vakare gal ir būtų ne problema alaus, bet aš kaip priklausoma asmenybė tuoj pat su juo noriu cigaretės, jo daugiau, tai kaip ir bredas. Dar ta namo renovacija… čia ant dienų kieman atvažiuos kranas ir kraus ant stogo medžiagas. Būtų mm namie tai nerūkčiau, bet jinai tikriausiai iki spalio pabaigos sode su brl.

Kompo vienas 6TB diskas su krūva bad sectorių, reiktų nešti pakeisti, tik kad nėr kur iškopijuoti iš jo visko, o ten tuntas muzikos. Galima žinoma bbd ir ištrinti kelis TB perkopijavus in kitą, galima pirkti naują 18TB už 300 su kapeikom ir sumesti in jį, gyvenimas lekia ir atrodo kartais nespėji su juo. Tas knygų miškas primena kad su jom nespėsi, kapojantis HOR miksas tik primena kad žvelgi į begalybę kurios bandai gabaliuką pažinti. Kažkaip nurimti, kažkaip nenumirti. Ble ble namie vėl brangiausios cigarilos ir noras jas traukti, kartais jautiesi visišku vergu savo poreikių, oi ryt priduoti kraujo, nupirkti mčts vaistų, nuvažiuoti į skytech pasiimti tikrai pigaus išmanaus laikrodžio, dar jam ir apyrankė metalinė užsakyta, bandysiu broliui įteikti, nepatiks tai parduosiu, tikėkimės bent už tiek pat kaip pirkau. Reiktų sudėti knygas in pardavimą skelbiu.lt. Pažiūrėjau per HOR Dj dragongirl su neskustom pažastim – future is here old man.

Norėtųsi šiandien išsimaudyt naktyje, vis dieną lūžau nuo 1000 ryto iki 1400 dienos. Kelintąsyk sau kartoju – niekur nuo likimo nepasislėpsi ir kai žiūri suprantančiom akim darosi klaiku ir norisi pasiduoti ir išeiti, bet man pasidavimas tai nikotinas ir jokio stebuklingo vaisto nuo to nėra…

Gl darė dar vieną operaciją, jie ryt su Vtk traukia in Vietnamą dviem savaitėm – nenorėčiau net varomas. Man norėtųsi ramių namų, ir žinau kad kaip išeis mčt reiks eiti dirbti, susidėti savo viską į paprastumą gaunamo resurso, arba kaip iki šiol freelancinti. Kartais tokie kraupūs košmarai su mčts mirtim būna kad brrr. Bet dar palaikau ryšį nors jos atmintis mažne link 5min, gulasi jau su rūbais, niekaip nepriprašau užsidėti naktinuko, išsimaudyt, leisti ją apkirpti – senatvė kraupus dalykas. Šiandien pamatė kad ant stalo pasidėjęs citramono buvau, pačiupo, jei jo bendrai negalima…

Atsipalaiduoti susirašyti darbus nakčiai ir kitom dienom

ir nichuja – prisirijau ir šiandien vėl kraujo priduot negaliu…

Kas bus kai iš ryto du alaus?

Fazė pasiekta

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon