Vejantis naujumą

Suinstaliavau Win 11, trumpai paveikė be priekaištų, tik nerandau kai kurių nustatymų. Kompas atitinka reikalavimus, kas yra gerai, jei bent karta būtų senesnis cpu, neatitiktų. Instaliavau ant viršaus dešimtų, instaliavosi ilgai, bet užsikrovus jiems, viskas veikia ir tik giliau nustatymai užkišti. Start meniu per vidurį aš nesuprantu, gerai kad galima nustatyti ir tradiciškai – kairėje.

Šiaip panaudojus ilgiau tiesiog nustoja veikti, nei start menu nei kai kurios programos nerespondina, žodžiu tikrai ne kasdieniniam naudojimui.

Bandau atgal parsirasti pas dešimtus, po kažkiek laiko errorsas besikraunant kad kažkas nečisto operacinėje ir negalima krautis, bandau inmesti 10 iš usb – rašo irgi kažkokį general win error codą, tada tiesiog uefi nustatau secure boot į standart ir iš usb užsikrauna, reikėjo realiai ir kai nesikrovė pabandyt šitą nustatymą pakeist. Bet naujai perinstaliuoti 10 veikia daug daug geriau nei nuo 2019 neperinstaliuoti, tik updeitinti senieji dešimti. Bendrai kompai veikia prasčiau nei prieš 10-20 metų. Kad ir čia 8 corai ir 64GB RAM vistiek kartais net garsas pastriginėja integruotas kai foto programos užkrauna cpu. Tragedija realiai, bet kaip kompą naudoji daugiau dalinimosi turiniu tikslais, tada gal ir nieko, jau dabar 11hdd 4ssd.

Galėtum čia žiaurią kontento stotelę užkurti jei dėmesys būtų filmai. Niekaip nesuprantu to filmo ekrano poveikio ir norą prie jo parsirasti ir stebėti kas netikrą, keistus beveik sapnus. Aš noriu bandyti, žinau tiksliai tam tikrus receptus kurie nelabai malonūs. Kasdiena veja vienas kitą, net rossija24 įsijungiau, kabinasi vis tiek nerimas, gal arbatos per daug, o yra ir dar padarytos.

Skambina žmonės su kuriais susipažinau vasaroje, vienas po savaitės blaivumo jau prašo paskolinti pinigų ir ieško žolės, kitas tik išėjęs prisigėręs siūlo susitikti ir gert. Lietuvos psichinė sveikata yra dugne, dauguma norėtų užsimesti xanaxo ir dar pridūduoti žolės. Aš nenoriu, man užtenka arbatos kol kas.

Psichiatrė pasakė, kad leis man vairuoti tik po pusmečio, jei per tą laiką negulėsiu psichiatrinėje. Šūdas, bet to ir reikėjo tikėtis. Jau dabar neramu dėl rudens ir žiemos, tie pereinamieji laikai sunkiausi.

Pakilo RAM kainos, crypto valiutos dar šoka priešmirtinę nurimimo pasiutpolkę. Greičiau GPU kainos atsistatytų į vietas.

Pagaliau atvažiavau į sodą, daug maloniau čia, pertvarkytas antras aukštas, daugiau erdvės, man po savo penkių kvadratų antakalnio kambario čia daug laisviau kvėpuoti. Pasijungiau seną garso aparatą ir esu tikrai patenkintas, mažiau žemo nei iš mano kolonėlių nuo centriuko, ir jis ryškesnis ir ne toks baubiantis, neina taip kiaurai namą. Seniau negalėdavau garsiau klausyti nes viskas apačioje bumsėdavo, dabar galiu klausyti visiškai komfortiškai.

Aparatas va:
http://rw6ase.narod.ru/00/el_p/wega109.html

kolonėlės nuo jo vat šitos:

http://rw6ase.narod.ru/00/as/15as109.html

nors ir atgyvenusios ilgus metus rūsyje veikia puikiai, skamba tikrai ryškiai, aiškiai ir aš visiškai patenkintas. Kai pagalvoji kiek nedaug akustika nužengė pirmyn, žinoma namų microlab mažesnės ir galingesnės, ten ir subwooferis, bet nėr ko kabinėtis prie šito 83 metų kūrybos aparato, gal tik aukšti galėtų būti išraiškingesni, bet gi tik dvi juostos.

Buvom su mm ir brl nuėję iki ežero išsimaudyt, ežeras visiškai šiltas kaip arbata, pagrindinėje aikštelėje siaučia jaunimas, tolimesnėje buvom tik mes ir vienas žvejys, einant atgal žiauriai puolė uodai, gaila kad ežeras tolokai, bet tikrai faina prasieiti, pažiūrėti kaip keičiasi sodai, daug statybų, daug ir naujų namų.

Savijauta keistai gera, aiškiai padėjo aplinkos pakeitimas.

Bandau užsikrauti blaivumu, nuo vaistų tikrai vangus, norisi snausti, tik parkopanas palaiko aukščiau energiją. Vėl rašo vasaros chebra, jau du atsidūrę ten atgal nuo tada kai praeitą kart gulėjau. Aš norėčiau ten niekada nebepatekti, pats susitvarkyti su psichotinėm būsenom. Dar ir dar kartą įsitikinu, kad nei alkoholis nei narkotikai ne man. Nuleidžiančių tablečių turiu krūvas, reiktų dar išsirašyti leidžiamo relaniumo.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon