Virptelėjimai

Kasdiena bandė virsti mieguista ir pridaužta. Susimažinau olanzapino ir geriu po dvi depakino, trečios neprireikia. Esu aktyvus ir veikiantis, kofeinas su parkopanu palaiko pakankamai aukštai, galvoju retinti injekciją iki dviejų savaičių. Žinoma baisu per daug susimažinti ir vėl pradėti slinkti link nemalonios beprotybės. Tokia jau dalia: žongliruoti vaistais tam kad išlikti aktyviu visuomenės nariu.

Galvoju pasidomėti ar užimtumo tarnyboje yra kokia parama neįgaliesiems kuriantiems sau darbo vietą. Užsidirbau kažkiek pinigų atnaujindamas serviso kompą ir ištraukdamas iš seno informaciją. Pardaviau dar jiems nenaudojamą mano ekraną ir 2,5 hdd 240GB backupui. Džiugu, kad dar galiu atlikti tai greitai ir neskausmingai.

Diena jau link vakaro, praėjo gerai, nuveikiau viską ką planavau, paėmiau smulkias prekes iš skytech, nunešiau knygą į biblioteką, vaistinėje apkeičiau baigiančius galioti vaistus kuriuos praeitą kartą davė. Atnaujinau savo PC UEFI BIOS, paleidau vėl Air DC++ programą, rodo jau virš 18TB informacijos dalinimuisi. PBB vėl pradėjo transliuoti dainų pavadinimus tai žinoma rippinu. Per dieną arbatinaus ir kavinaus, ir dar vis pilnas energijos nors kėliausi penktą.

Ką galiu dar padaryti? Pasileisti nuosavą matrix serverį ant raspberry pi 4, pažaisti su kortelių puslapiu, arba tiesiog perskaityti krūvą langų kurie laukia ant naršyklės, arba ramiai padėlioti MTGA, kaip tik atnaujinimas išėjo ir apdalino smarkiai kortom neturėtom. Džiugu kad savijauta gera, nesenai susipykau su Rk ir manau tik į gerą, anas ir pinigų siurbikas (dabar pilnai suprantu, kad žmonėm duoti pinigus už nieką arba smulkias paslaugas yra beprasmiška ir net tikrai blogai) ir dar negatyvas visiškas.

Kaip būti pozityviu, kai aplink keistas beprotybės šokis? Neįsileisti negatyvo, užsiimti kasdieninėm veiklom, kurti, skaityti ar klausyti knygas 📙, klausyti muziką, neskubėti, neteist kitų, per daug nevartoti kofeino, nebijoti karts nuo karto raminamųjų. Realiai gi mes tas auksinis vienas procentas. Nors daiktai traukia: cpu, gpu, ram, monitoriai su hdr ar pilnai atkuriantys spalvas, naujos kompo dėžės, naujas dviratis, smulkmenos pamatomos kompiuterių parduotuvėse. Nors naujos Mi apyrankės net nenoriu, neįsivaizduoju kuo ji geresnė už seną. CPU ir tai niekada neužkraunu, GPU tiek žaidžiant kaip aš, dar vieną kartą reikia praleisti ir sulaukti po metų dviejų nurimsiančio jų nepriteklio.

Nuotraukos:

Naktį miegojau prastai, užmigau tik prisikišęs skrandį apie 2300 pabudau 0400, kažkodėl kėliausi, negalėjau ramiai pagulėti, dar pusvalandį nusnaudžiau prie kompo. Išgėriau stiprios kavos, arbatos ir pratempiau iki 0700 tada vėl nuėjau miegot ir atsikėliau tik 1030 nuo mms skambučio. Vakar gėriau ir melatonino 3mg ir 10mg olanzapino. Nuo kavos jau kabinas nerimas, ir toks sunkus šiandien. Reikia prasijudėt, sužvalėt.

Nevartojant narkotikų supranti kiek mažai tave sieja su dauguma draugų. Nueini, matai juodą kokaino lėkštę, pačiam darosi neramu, ilgai neišbūni – išeini. Bendrai kitus reikia palikti jiems patiems, nors man labai reikia bendravimo, bet jis gana tuščias, kai nebandai prisirūkęs žvengti ir nevaidini savo juokdario vaidmens. Jau dabar noras gajus, atbaido tik suvokimas ant kiek tai man pavojinga. Dūda THC skaninta chemija, neaiškūs milteliai, viskas veda tiesiai į beprotnamį per kelias savaites. Suvokimas, kad kitiems px tavo kančios paskanina suvokimą truputuku blaivaus pykčio. Tiek metų minti takai vartojimo užžels tik po ilgo laiko. Sėkmingai vartoti jau niekada nesigaus.

Ką galima daryti kad atitolinti atkritį? Neiti į sex and chem vietas. Prisiminti kad išbūti blaiviu turi tik šiandien. Prisiminti kad šeimai tu reikalingas blaivus. Blaivus tu jauti ryškiau ir lieka daugiau prisiminimų. Blaivus sutaupai pinigų kuriuos gali skirti kitkam. Aš pats jei pradedu vartoti tai vien žolės apie gramo greit pradeda reikėt kasdien, kas geriausiu atveju yra 12€, kas yra 12*30=360 – jau daugiau nei mano pensija. Tai turi hustlinti vien tam narkotikui, jau nekalbu apie mdma ir kokainą. Per savo gyvenimą narkotikams išleidau tikrai daug, už tai ir teistas esu. Supratimas dabar aiškus – vartoti neturiu, bet tuoj visokios išlygos kabinas, gal pavasarį patraukti, gal vėlyvą rudenį su spalvotais lapais. Išminti galvos keliai nori vėl beprotybės sūkurio, dar kai jis susijęs su sexu tai iš vis blogai.

Turiu nuspręsti: nevartoti narkotikų, nevartoti alkoholio, nevartoti nealkoholinio alaus, kai susibalansuosiu mesti rūkyt. Tikėt kad galiu ir tam yra palaikymas. Blaivus esi darbingesnis, gal kūrybinis darbas atrodo einas neblogai su marihuana, bet tai tikrai apgaulė, Geriausi darbai sukuriami būnant blaiviam. Vat ir dabar rašant norisi pasiimti iš kito kambario vyno bonkę ir visą išgerti: blogai, blaivumas turi tapti nuolatine būsena, nereikalaujančia pastangų. Labai įstrigo vieno priklausomojo žodžiai: svarbiausia mirti blaiviam. Kažkas man juose svarbaus.

FB tapo visišku beverčiu šiukšlynu, vis matau kaip sukasi tas pats, tuščios nuotraukos sulaukiančios šimto laikų. Norisi atsijungti, nesinori net į savo grupę nuotraukų kelti. Šlykšti vieta, pasilikti tik messengerį kad bendrauti su gl ir lgmt. Ėda laiką tuščiai, geriau pačiam ieškoti, kad ir discord kambariuose, hacker news ir bendrai internete. Nors ir pats naujumo siekimas beprasmis, atsijungus nuo FB ir TW liktų daugiau laiko kitkam. Galvą man vis tiek reikia kažkuo užimti, daugiau leistis į kūrybą. Praeitą kartą kaip atsijungiau, gan greitai gavau internetinio pažįstamo komentarą čia – tai supratau kad kažkam ir reikalingas mano buvimas ten, bet jie apsieina be laikų ant mano postų.

Reikia mokytis naujai būti, visiškai nebetraukia tūsai ir renginiai, gal kažkiek dar norėtųsi in teatrą ar pas klasiką. Kur link suka realybės vairas? Atrodo kad tiesiog sunkyn. Reikia ruoštis perėjimo sunkiasniems laikams, nors berods ir viskas paruošta, reikia tik disciplinos. Vat nuoroda apie tai:

https://supermemo.guru/wiki/Genius_checklist

Šiandienai atrodo užteks. Pasiruošti būti kokybiškai, apsitvarkyti stalą, toliau bandyti Win 11, vakare užsakyti kompą klientei kai perves pinigus. Viskas gi puiku jei gerai apsidairai 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon