Viskas įtartinai gerai…

Nors praktiškai neturiu pinigų, nors nusipirkau mp3 ir flac grotuvą kuris groja per tyliai, nors kartais būna tikrai sunkių dienų, aš vis tiek stengiuosi kas vakarą padėkoti už gerą dieną, nes dažniausiai dienos ir būna nors šiek tiek nuobodžios bet geros, vis kažkas naujo, vis kažkas įdomaus, vis įsisuku į beprasmišką norėjimo spiralę, užsinoriu tai to, tai kito, kai ko jau noriu daugelį metų, kai kas visai neseniai atrasta.
Šioje dainoje žodžiai „Can’t Get Better Than This“ skamba kaip lietuviškas Pirkit padangas!!!!

Kaip viskas susiję permatomomis gijomis. Noriu daugiau tokių bendrų atradimų. Noriu daugiau veiksmo, kuris neliestų manęs bet dūgztų aplinkui, noriu turėti pultą greičiui ir įdomioms mintims, ir kelionei į supratimą ir skanų skonį burnoje, geras mintis galvoje, ir gražius garsus aplinkui, viskas kuo toliau tuo labiau kontroliuojama, nors ir transliuoja renTV savo sąmokslo teorijas, apie visko nenusakomą laikinumą. Man viskas taip tvirta dabar, tik kartais, paveikus M išsilaisvina iš realybės kontrolės ir man kuteną adrenalino liaukas. Noriu skrydžio, noriu kelionės, noriu susitikimo ir į jį vešiuosi daug energijos, žinoma būsiu šiek tiek nejaukus, nes gi reikia išeiti iš savo komforto zonos, tik tada vyksta stebuklai:

Happens!
Happens!

Ir reikia iš jos išeidinėti, geriausią bent kelis kartus per dieną, bent trumpam.
Vienas pažįstamas siūlo kartu žaisti sistemiškai loterijoje ir bandyti praturtėti, nors man tai atrodo kažkiek absurdiškai, bet vis tiek taip norisi patikėti.
Po labai ilgo laiko tarpo, kartu su Vt eidamas pasivaikščioti pasiėmiau fotoaparatą papyškinti, ir tai buvo malonu, teks tai daryti dažniau!
Ryt reikia atiduoti į biblioteką knygas, jau tikrai galiu pasakyti atsibodo sėkmės literatūra, visur ta pati mantra, stenkis ir tau pasiseks. Kaip loterijoje. Tik neaišku ar atpirks pastangas.
Vasara gerai, buvau užsidegęs noru važiuoti į festivalį, bet gerai pasvėręs už ir prieš, labiau manau aš noriu geresnių nei vidutiniškos į ausies kanalą įstatomų ausinių, noriu gero boso, nors irgi realiai pagalvojus, nedaug kur aš vaikštau ir klausau tos muzikos, kaip gerai pagalvoji, praktiškai visus norus gali nurašyti, bet džiaugsmas pirkti kažkoks magiškas, užjauti mažas aukso dalelytes…
Kažkada labai norėjau multi įrankio, dar dirbau su scena, tai užsisakiau šitą:
Surge
Sumokėjau gal 400lt, ir ką? Jaučiu panaudojau pora kartų buteliams atsidaryti, kas paprastai ir aiškiai gali būti atliekama su žiebtuvėliu. Gal bandyti parduoti? Kaip ir galiu parduoti savo kompiuterio vaizdo kortą kuri nauja dabar kainuoja 640lt, kažkoks rezervas nenumatytiems atvėjams, ir tuo pačiu žaislai kurie džiugina, bet mano neišnaudojami. Kaip ir du kompiuterio ekranai kurių dabar vienas išvežtas į sodą Mm prašymu. Dar mašina, kurią irgi visada galima pakeisti į pigesnę. Žinoma norėtųsi, kad tas rezervas būtų dar didesnis, tam praktiškai kiekvieną mėnesį atsidedu apie 1000Lt, ir turiu senesnį 10000 rezervą. Turėčiau jaustis saugus, ir ką jūs galvojat? NICHUJA! , jaučiuosi lygiai toks pat pažeidžiamas, lyg po F20.0 episodo. O sugalvoti daiktą su kuriuo būčiau saugus tikrai sunku, gal kai kam padeda auksas, aš irgi turiu dovanų gavęs masyvų auksinį žiedą, bet deja nei jo nešioti, nei parduoti nenoriu, jis man greičiau prisiminimas. Kažkada turėjau nediduką dujinį revolverį, kuriuo nei karto nepasinaudojau, tik kai uždraudė jais prekiauti, pats to nežinodamas bandžiau jį parduoti, žinoma kaip žmogui kuriam sekasi pasitaikė neuniformuoti pareigūnai ir gavau gal 500Lt baudą, už norą jaustis saugesniu. Kaip galima jaustis saugiam? Mažiau telikų, mažiau žinių, mažiau sąmokslų teorijų, rutina, draugai, šeima, ir žinoma pinigai, kai jų daug. Bijočiau staiga gauti daugiau nei 100000Lt, o kiek skaičiau knygose, reikia norėti daugiau ir to siekti. Bet žinoma visi, visu pirma nori savo nuosavos erdvės, aš irgi, kad ir rūsio be langų, bet su gyvenamom erdvėm.

Satelitinė televizija kurią įsivedžiau, mane džiugina mažai, daugiausia šeimą. Bet tikrai džiugu žinoti, kad ji nuolat laukia (kaip multi įrankis, ar vaizdo korta).
Bet man reikia ne daiktų, man reikia gyvų žmonių komandos, gerai kad bent yra tų kurie slepiasi už ekrano, jei tikrai blogai, gali sulaukti pagalbos iš jų, nors asmeniškai aš tokia pagalba netikiu, neseniai teko kažką panašaus atlikti, tai tikrai, neskanus skonis burnoje po to buvo, ir išmuštas iš vėžių.
Šiandien gal tiek, dienos eina ir aš kiekvieną dieną einu, saulė šviečia, aš irgi stengiuosi kažką duoti. Optimizuoti reikia tik savo paties požiūrį į pasaulį, bent kol kas, neskaitant kortų peilių ir satelitų 😉

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.