Windows 7

Suinstaliavau iš linko Windows 7 jau berods oficialią versiją. Instaliacija praėjo skausmingai: po pirmo restarto blue screen, bandom paleisti safe mode—> matom kimba ant drive.sys —> restore bios defaults —> viskas čiki.

Kol kas jie truputį lagina, net nežinau kodėl ;]

Mačiau dar vieną blue sreen, tikriausiai kažkokios problemos su bios ir raid0 arba su sata driveriais. Kol kas bandom įvairius variantus. Keista kad to nebuvo ant paskutinių RC bildų.

Pažiūrėjau, kad jau ir lietuvoje atsirado fufla blogų, kurių vienintelis tikslas užmušti Jūsų laiką, aš niekaip nesuprantu, iš kur pinigai, kai žmonės pvz.: žaidžia naršyklės žaidimus ar skaito kokį bredą, ale lankomumas? ale reklama? bet žmonės skirdami savo laiką tokiam beprasmiškam (dažniausiai) dalykui, galima sakyti jį parduoda nemokamai. kompas pats didžiausiai šių laikų progreso stabdis (?) ale tingėjimo mašina, kaip seniau buvo tv, bet prie jos bent megzti buvo galima ir ji ne tokia karšta, neįtraukianti. Bet kas iš to? Niekaip nematau krypties kitimo. Liūdniausia. kad norint užsidirbti pinigus juos reikia užsidirbti kartais, net tokiais šlykščiais būdais, kaip kitų žmonių apgaudinėjimas, ir beapgaudinėjant dar priversti juos jaustis puikiai, ir norėti toliau būti apgaudinėjamiems, nors blogi genai dažniausiai nori save sunaikinti (hmmm, ar aš irgi blogas(?@!) rūkydami, gerdami ir lėkdami informacijos greitkeliu. Šiuolaikinis iniciavimas į suaugusių pasaulį vyksta žiaurių kompiuterinių žaidimų, juodo porno, alkoholio, rūkalų, narkotikų, nežmoniškai garsios muzikos ir kabančių blicų klubuose pagalba ir po viso šito reikia išmokti pamatyti visur aplinkui tvyrantį gėrį ir dieviškumą, kartais tai būna per daug sunku ir žmonės panyra į liūną (labai geras žodis) visam gyvenimui (vis bando iš jo kepurnėtis)

Aš – nebegeriu alkoholio, neperku cigarečių nuo 11 klasės, nesu priklausomas nuo pinigų (bet reikia išmokti juos prisivilioti(energija)) daiktų, vaizdų, klubų, žmonių. Bet kelias dar nežmoniškai ilgas.

Beje reikia prisiminti daugiausia uždirbančias verslo rūšis:

Ginklai (pyktis)

Narkotikai (malonumas, kitoniškumas)

ir truputį apie narkotikus:

Beje ir narkotikų nebevartoju ;]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Windows 7”

Mastodon