Iliuzija ar tikrai Lietuva traukia į gerąją pusę? 2


Ponia prezidentė, mano nuomone, kol kas nelabai ką nuveikė. tačiau aš jaučiu šiuos gerus pokyčius: žiniasklaida susiima ir keičia stilių, žmonės buriasi kad ir į piratų partijas, anarchistus ir dar beležin ką. Mažėjant verslo apsukom ir traukiantis stambiausiems ir nepaslankiausiems, įsivyrauja rinka palanki pirkėjui, dar daugiau verslo traukiasi į pogrindį ir artėja anarchija, valdininkai pradeda bijoti pačių savo neveiklumo ir neįgalumo. Vakar bbc pranešė kad JAV krizė jau lygtais ir baigėsi (pradėjo riaugėti pinigais), jie tikriausiai tai sprendžia iš akcijų kursų kurie beveik atsistatė, nors UK pareiškė kad tikrai dar ne krizės pabaiga, nors Vokietija ir Lenkija laikosi tikrai gerai. Niekaip nesuprantu kodėl lietuva nesikreipia užtarimo į EU dėl rusijos veiksmų….aaa… supratau EU nepadėtų (we are in this alone now, nes visi bijo rusijos dujų vamzdžio prikolų) galiu beveik lažintis, kad ir šią žiemą bus su jomis linksmybių, netgi manau kad ir lietuvai trumpam naujametiniam kalėdiniam pokštui užteks pas meškauskį ir putlutį (put in some money!) kiaušų.  ;]

Galui šiek tiek seno tikro techno, tiesiog tam kad įsitikinti, kad nuo 1996 metų muzika nelabai kur ir pajudėjo.

http://www.discogs.com/Laurent-Garnier-Laboratoire-Mix/release/59059

Atsargiai didelis failas: 483MB

Laurent Garneir – Laboratoire Mix CD1.flac

Lyginau su:

Loco_Dice_-_Live_At_Cocoon_Amnesia_Ibiza-10-08-2009-ets

Dubfire_-_Live_At_Cocoon_Amnesia_Ibiza-10-08-2009-ets

Nors ten lygtai ir kito stiliaus muzika, ramesnė, bet tikrai ne kokybiškesnė, geresnė ar dar kaip esnė.


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 thoughts on “Iliuzija ar tikrai Lietuva traukia į gerąją pusę?

  • Borka

    Suprantu, kad daug turbūt daug laiko skiri muzikai ir tai susiję su tuo ką veiki, tačiau noriu paprieštaraut.
    Rašei: „tam kad įsitikinti, kad nuo 1996 metų muzika nelabai kur ir pajudėjo“. Kaip gali taip absoliutinti, muzika vertinti labai subjektyvu. Laikui bėgant keitėsi mano skonis aš net pats sau jaunesniam prieštaraučiau šiandieną dėl kai kurių pasirinkimų muzikoje. Jei visi taip galvotų tai niekas šiandien nekurtų muzikos apie kurią po 50 metų rašytų žmogus vaj vaj vaj kaip seniau gražiai grojo, o šiandien niekas nebegroja. Kodėl negalim imti konkretaus žanro ir vertinti ar padėtis gerėja, blogėja ar kinta cikliškai?

  • Sistem metsiS Post author

    Andriau yra sukurta tikrai daug geros muzikos ir žinoma kuriama ir dabar, bet muzika keičiasi čikliškai, muzika derinasi prie aparatūros (aš taip manau) tiesiog pasakiau ką su kuo lyginau ir kad neverta vaikytis pačio naujausio9update0. praeityje yra daug daugiau perliukų nei dabartyje.