Ramiai

Penktadienis, bet aš vienas namie, nelabai kur ir norėčiau eiti, sau ramiai sėdžiu prie dviejų ekranų, klausau muzikos, geriu arbatą. Diena buvo tikrai gera, nuolatinis judesys iš vietos į vietą. Gavau knygą – Junky, greit gausiu dar vieną, tik skaityk. Viskas puiku, taip ramu ir užtikrinta.

Nuolat filtruoju savo mintis, atpažįstu blogas ir neigiamas ir jas varau lauk. Nuolatinis noras pamatyti ir pajusti kažką daugiau nei siūlo tradicinės priemonės. Narkotikai:

eye-splitKiek daug šito efekto naudojama klipuose, šiandien stebėdamas savo 20 muzikinių kanalų pastebėjau.

Suradau įdomų klipą:

Tiesą sakant ne aš radau, kažkas kitas, bet taip jau būna dažniausiai internete, viskas persipila iš vieno į kitą, staigiai susmėžuoja hedlainuose ir dingsta, kol vėl kažkas ištrauks ir parodys tiems kurie dar nematė. Kur kūrėjai? Slepiasi kažkur giliai…

Gali paremti…bet problema paprasta: turtingi žmonės turi per daug, nesu SSSR mėgėjas, bet kažkoks teisingumas turėtų būti…

Pasaulis yra fucked, o reikia prisiminti taisykles:

1374738_216584595176170_1902287792_n (1)Paprasti reikalai, vieną dozę naujų narkotikų, veikiančių daugiau kaip 7 valandas (ale lsd), kainuoja apie 2 dolerius. Kaip keli buteliai alaus. Man tikrai būtų įdomu pamatyti pasaulį, kuriame pagrindas būtų ne daiktai, o patirtys ir žinoma legalūs narkotikai, bent jau haliucinogeniniai. Esu keliavęs po tuos keistus pasaulius, tas keistas mintis, patirtis, ir nuolat tekančią energiją. Better than sex.

 

 

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.