Ilgiausia diena trumpiausia naktis, kasdieninis deja vu

Perskaičiau dvi Murakami knygas, kiekvieną per dieną, rijau akimis kaip skaniausią maistą. Noriu dar, ryt trauksiu į biblioteką klausti kažko panašaus į jį ir Peleviną, Sorokiną ir Kafką, tikriausiai pasiimsiu pagaliau įveikti Kafkos Pilį. Atsispausdinau krūvą nuotraukų, išleidau 33 eurus, bet manau teisingai, dabar galiu parodyti keliems likusiems draugams. Džiaugiuosi kad jaučiuosi gerai, nebeliko nuotaikų šuolių ir kritimų, viskas eina pakankamai lygiai, tik kažko vakarais skauda galvą, gal nuo rūkymo, niekaip negaliu jo atsisakyti. Šiandien važiavau su trijų litrų dyzelinių bmw, geras aparatas, norėčiau ir aš tokio, bet tai tik svajonė, kaip ir fotoaparatas ir vaizdo korta.

Praėjo dienų, aš vis dažniau jaučiu deja vu. Atrodo jau kažkada buvau čia, jutau ir dariau tą patį, antrą dieną nerūkau. Nebežinau kaip eiti iš proto, taip norisi vėl panirti į užduotis, dabar jų reikia prisigalvot pačiam. Nebežinau ko norėt, bet loterijos bilietą vistiek perku ir kasdien tikiu kažkokiu dar didesniu išsilaisvinimu, dar didesne laisve. Vis pagaunu save prie kompiuterio šokant balandžio šokį, ieškant, spaudant, stebint, laukiant. Vis klausau muzikos, kelis naujus albumus senų žvaigždžių:

http://www.stereogum.com/1883294/premature-evaluation-the-avalanches-wildflower/franchises/premature-evaluation/

http://pitchfork.com/reviews/albums/22019-the-mountain-will-fall/

Vis sunkiau rasti tos muzikos kuri labai patinka, bet visai neseniai klausant bleep 2015 šimtuką:

visiškas popsas bet mane kabina. Kaip visada ir daugiau naujų muzikikių mano youtube favorites atsirado 🙂

Taip keista jaustis būnant ateitį, viskas ko norėjai ir apie ką galvojai jau padaryta netingių dėdžių ir tetų. Visas pasaulis jau pavirtęs globaliu kaimu su krūva problemų. Bet taip gerai dar jausti norą užsibūti čia kuo ilgiau ir išmokti džiaugtis kiekviena diena. Jau taip ilgai laikosi gera nuotaika, vis pagalvoju, kad kažkada jinai turėtų lūžti į juodą depresiją, bet gal pagaliau išsilaikysim be jos? Galvoje mintiju planą išmokt geriau pateikti nuotraukas, padaryti jas tiksliai taip kaip noriu, dabar tai tiesiog keli knopkių paspaudimai ir džiaugsmas rezultatu, o reikia daug daugiau, sulysti kuo giliau tiksliau ir geriau.

Jūsų teismui nuotraukos:

DSCN3866edit1 DSCN3821gimpedit1 DSCN3825edit1pixlr DSCN3788edit DSCN3751edit1 DSCN3749edit1 DSCN3748edit1 DSCN3759edit1 DSCN3799edit1 DSCN3817edit1gimpsmall DSCN3752 DSCN3760edit1 DSCN3776_edited DSCN3773 DSCN3740edit1 DSCN3722 DSCN3482 DSCN3717edit1 DSCN3712edit1

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon