ištempta diena, kažkur šalia, sielos politika

Pabėgt nuo privalomo, bandyt pagaut tą flow ir patikėt, kad vis dar galima. Išsikapanot iš duobės, nors dabartinis būvis geras bent tuo, kad nebėra pažadėtos mirties nerimo, atrodo galėtų pasiimt bet kada atsitiktinumo sūkuriai ir mane. Pabėgusį nuo supratimo, sėdint prie turinio dalinimo mašinos. Kol yra ko pavalgyt ir atsigert, dar parūkyt, tol čia rojus paprastasis. Vis bandantis tave parinti tau nepavaldžiom problemom, ir reklamuot nereikalingą šūdą. Išleisiu savo pinigus ant enterntainment, ir būsiu džiugiai nuleidęs galvą, kad pralaimėjau kovą su instant gratification.
O gal, vis dėlto taip ir turėjo būt? Viskas gal specialiai pateikta taip, kad nurimčiau ir atsidėkočiau kaip galiu skruzdėlynui vėl išmirti bandančiam. Gal mano matytas vaizdų garsų jausmų skonių glamonių receptas ir yra tas kurį norėjo man parodyt tas didysis. Noriu kažkur nukreipti dėmesį, kad jo niekur nebekreipt – tiksliai į tikslą bėgantį nuo manęs kaip greitas zuikis vilniaus pamiškėse.
Su savim turintis visą paslaptį, kaip užtenka ir daugiau nereikia. Tradicinis apkrovimas kultūros kančia, dėl to, kad be jos nėr kaip prasitęst po mirties. Prasitęst ir nesigaus, bet gali bandyt apgaut savo septyniom kelis kartus užsidėtom maikutėm.
Pabėgti gali tik į priešcivilizacinį šėlsmą šokyje kapojant neoninėm spalvom kurių mano prastas lcd ekranas tikriausiai net neatgamintų, bet tas tylus ritmas nuo rinkimų prie katastrofų ir celofane sudėtų tinderio laikų. Nx šitą sistemą, tik jos žlugime ir yra visko tikslas, kad pagaliau studentas prie pulto pašisikš ir bus pizda. O tai kad jos nėra tiek metų tik apie tai ir rodo, ką taip nepatogu įvardinti: tie kiti, tie didesni, tie galingesni, gal net ateiviai, gal net eksperimentą prižiūrintys AI mokslininkų argumentai, nėra to vieno galios taško tikriausiai.
O kažkur laukia ideali naktis, kuri gali būti net sėdint vienam, pasipuošus legalizavimo banga, fucked up porn ir walled gardens kur net nesinori kišti nosies. Chaosas konstruojantis save per medijos iškreiptą žmonių interakciją, jiems vis dar bandant tikėt bendru kontekstu. Išsivadavimo iš soctinklų voratinklio lengvo nėra, tik dar ilgai seksianti kančia pagardinta dopamino pliūpsniais kaip gerai kažkas pagavo naratyva šių dienų žopos. Vietoi miesto kur tūkstančiai skirtingų reikalingų tau taškų (kam jie reikalingi klausimas irgi geras) turim kelis, google facebook microsoft. Parduoti paspaudimai botams ir mašinoms. Nesuprantamos kalbos žodžiai kažkur fone, bet čia aš, šią akimirką virškinantis visą viršgarsinį šūvį nuo laidinio telefono iki 5G ir darkneto. PGP (pretty good privacy)
kažkoks kodas kurio neina greit nulaužt kompu, pirminiai skaičiai ir ten besislepiantis ištvirkavimas tų kurie tau siūlo būt paveiktu.
Ir tikrai išauš dar ne viena nuostabi diena, stabilumas garantuotas tik ar tu pats būsi stabilus bėgant ir norint surast idealų receptą reikšmių kuris tau atiduotų tavo svajas. Kurios realiai tik tam, kad netiki nepastovumu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon