Laivės partija, išsiveržimas iš paaštrintos būsenos, Молчат Дома koncertas

Šiandien įkūrėme Laisvės partiją. Nors iš susirinkusių žmonių matėsi, kad man geriau prie jų nesiglausti (verslininkai, senesni politikai, brangus jaunimas) vis dėlto tai vienintelė partija Lietuvoje kuri atvirai deklaruoja:

  • Marihuanos legalizavimą ir rekreaciniais tikslais
  • Vienalytes partnerystes-santuokas

Noriu šiek tiek būti sveiko proto balsu. Žolės legalizavimas atneš savos žalos (psichinės – ypač jei rūkoma iki 20-22 metų) bet ir daug naudos, ir padarys mūsų šalį antraščių per visą pasaulį akiratyje, bet ką čia svaigti, be kokių penkių metų to įgyvendinimas nerealus, nebent labai gerai pavyktų seimo rinkimuose surinkti jaunimo protesto balsą.

Vienalytės santuokos tiesiog turi būti įteisintos, dėl šalies reklamos ir geresnio mažumų jautimosi, nei daug jų tuoksis nei ką, bet psichinė jų sveikata bus daug geresnė. Dalyvausiu ir parade mažumų.

Tikrai gera house
Dėdė paduoda!

Geriau muzika, nei mano pliurpalai, bet jei Jūs vis dar čia, nori pasakyti, kad nuostabiai plaukiu per naktį, pagardinta silpna arbata ir muzika.

Tas dabartinis sujungto globalaus kaimo jausmas, kai net nespėsi žvilgtelėti į visą gėrį. Dingęs nerimas. Buvo pradžioje, kai užaštrėjo nuo nacių karinio narkotiko sunkiau, buvo ir smulkių haliucinacijų ir baimės. Svarbiausia nepapulti į didelio saugumo palatą ar pirmą skyrių. Dabar lankau vasaros dieninį, bet jau beveik atsigavęs. Tik dabar sužinojau kad olanzapinas kelia pulsą, tai geriu dvi tabletes dar vienų raminamųjų – dabar jau širdies. Šiek tiek prasijudinau, išsitraukiau dviratį, judu irgi pagal žingsnių matuoklius pakankamus, gal pavyks numesti svorio (jau šimtas dešimt 🙁 nes dabar nei vieno prisitraukimo nepadarau, bet svarbu kad jaučiuosi puikiai. Dar reikia inmest Jums naujų nuotraukų

Nuotraukos fiksuoja ir maitina AI, lėtai artėjančios katastrofos link, mus pamažėle suvalgysiančios. Dienos puikiai nuspalvotos vasaros žaluma, kasdien džiaugsmas būt, kad ir aštriai, kad ir norint užkalbinti praeivius ir pardavėjas, gali gi būt kažkiek kitoks. Arba kažkur kristi mintimis pasiklydus galimos ateities labirintuose ir lėtai suprantant, kad nebe augi, o lėtai žengi, kasdien arti bėgioji, slysti peilio ašmenim per realybę.

Palikt nerimą ir baimę, kasdien tikėti vis labiau tuo kas lieka už mokslo formulių, dingstančius ir atsirandančius daiktus, prasčiau ir geriau veikiančius kompiuterius, kažkur įmestą netikėtumo efektą, gąsdinančio netikėtumo. Reikia dar aštriau, įsmigti į realybę kaip peiliui kampu mestam į pjaustymo lentą, net virpant tvirtai. Kasdien gali palikti kelis veiksmus, nors įvykių daugybė, bet reikia palikti kažkokio keistumo, randomo.

Pabaiga vyks lėtai ir sekinančiai, bet svarbu iš jos imti gerą energiją, knygas, pieštus serialus, žaidimus su nuotraukom, greit pasimirštančius pokalbius su draugais, laimę turėti šeimą (kad ir ne su kitos šeimos nariu) ir klausytis Andy C per bbc essential mix. 

Idealus variantas, kad ir koks keistas, nesuprantamas iki galo, slankantis visomis natomis, skoniais ir vaizdais net nekeliaujant niekur iš gimtojo miesto. Čia užkaborių irgi netrūksta, net savo kambarį, tuolabiau namie neatrasto turto galybės, nekalbant apie pasaulinį internatą. Būk anonimas, išliek savo pyktį, bandyk pakeisti pasaulį, pabėgti nuo sąžinęs menkų judesiukų suprantant kad:
Ruin a perfectly habitable planet
Perks: none
O gal pasidalint nueitų žingsnių kiekių ar dviračiu numintų kilometrų. Pyktis užspaustas viduje, kaip mažo vaiko, kad kiti turi daugiau fantikų.

Vėl prapisau ant LTC tiksliau ant nulio išėjau, o būtų dvi sav plius, būtų dvigubai. Pikta

Vėl dėlioju feedą fb https://www.facebook.com/zygimantas.tauras

Kaip ir seniau Twitter https://twitter.com/ztauras

Dabar planas portfolio psl susikurti tik po to instagram užpildyti.

Ai gi koncertas dar 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon