Log dar kartą

Viskas po truputį juda į priekį, bet daugelis dalykų nesikeičia, man vis dar sunku keltis iš ryto. Susimažinau vaistų dozes, zalastą geriu kas antrą dieną vakare, ir tikriausiai kas mėnesį leisiuosi cisordinolį, turėtų užtekti ir mažiau būčiau pasyvus ir atjungtas vaistų. Šiandien labai graži diena, o ir aš tvarkydamas senolį nešiojamą IBM pasijutau visai gerai. Turiu pilną baką dujų ir jas reikia išvažinėti iki pirmadienio, nes eisiu į baliono patikrą. Smulkūs darbai padeda susidėlioti viską galvoje ir realybėje. Penktadienį nemažas renginys su Gn ir Brzd. Tikiuosi ten šypsotis ir nebijoti kad nieko nesigaus.

Taip noriu save išmokyti būti geru pačiam sau, nes dabar dažnai darau pasirinkimus kurie man kenkia. Kada pagaliau sukaupsiu valią. Graži muzika per Pbb. Jau nutraukiau jos tikrai daugk 81GB. Kitaip tariant turiu didelę muzikos kolekciją, reiktų kažkaip ją užbackupinti. Krišnaitu nebūsiu, geriau tiesiog stengsiuosi būti geru žmogumi.

Pavasaris man visada primena gamtos jėgą, tą nenusakomą žalios spalvos sprogimą pagražintą žiedais. Išnešiau gėles į balkoną. Reikia išmokti susprogti kaip krūmui.

Kartais man atrodo kad reiktų atsisakyti tam tikrų pažinčių, tikrai ką daro kai kurie pažįstami man nepriimtina ir keista. Žiūrėjau į vieną iš jų ir man atrodė kad į mane žiūri kaukolė kuri atstovauja mirties kultūrą ir man su ja nepakeliui.

Diena kada viskas bus tarsi iš filmo
Naktis kada man į ausį beprotybė šnopuos
Mašina kuri gali nuvežti beveik kur nori
Tik paėjėti kažkiek reikės.
Kiek kartų galiu sau kartoti
Rytojus kita diena nesvarbu ką aš darau
Reikia išmokti viską susirinkti kas gražu
Ir būti pačiam sau išrinktuoju kurį myliu.

Pagauti glitčą. Pagauti tą gerą nuotaiką ir jos nepaleist. Tikėti kad viskas bus gerai ir nesvarbu kas yra tas Didesnis nei aš ir męs visi kartu. Jis yra ir paliko man tiek laisvės, kad man net baisu. Kaip atsijungti nuo tų dalykų kurie yra parazitai gyvenime. Užsikoduoti? Tiek kartų bandyta ir vis šnipštas. Reikia patikėti. Esi svarbus kovoje tarp šalčio ir siaubo ir šilumos ir grožio. Aš vis dar storas, reiktų numesti svorio, bandau mažiau valgyti, nes pats sau esu negražus. Tikriausiai pirksiu paprastutį telefoną, vis tiek beveik nesinaudoju savo išmaniojo galimybėmis. Nors gera žinoti kad turi naršyklę ir gps. Paprastas aš. Po truputį išmokstu pamiršti ir nesileisti sukilti nereikalingom mintim ir būsenom. Išmoksiu gyventi su savo liga.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon