Nuostabios dienos ilgajam pavasarį

Jaučiuosi puikiai, pilnas jėgų ir pasiruošęs vėl bet kokiam variantui, traukia dar chem&sex place, bet šį kartą nereikėjo beveik nei kiek laiko, kad pamatyti pasaulio keistą pilkumą. Reiks tikrai valios, kad nevartoti ko negalima, net non alko alaus jau negeriu, taip norisi pasiekti blaivumo rekordą. Kasdien į facebooką po dvi nuotraukas mano grupei rytas vakaras vaizdas pro langą karantine. Reikia užsiimti kuo daugiau, olanzapino jau nebegeriu ir jaučiuosi geriau be jo, nereikia tada ir tablečių mušančių pulsą ir depakino nuotaikom reguliuoti. Kaip visada bijau pakilimo, nes jis šauna į kosmosą ir po to lūžta į stuporą. Gerai kad turiu tikrai gerų draugų, galiu išsišnekėti – nereikia psichologo. Mirė vienas jaunas draugas, ar overdozas ar savižudybė ar natūrali mirtis net neaišku. Laukia krūvos siuntinių užsakytu pas mane, raspberry pi kompiuteris klaviatūroje su visu gėriu, miros smilkalai, apšvietimo žaisliukai, dėžutės gamintis išorines baterijas. Gera kaip gera, žinoma iš BTC galėjau dvigubai daugiau užsidirbti, bet geriau mažiau bet nuimti nei sulaukti vėl ponzi schemos pabaigos.

Norisi daryti, norisi giliai kvėpuoti, norisi džiaugtis ir būti patenkintu pačiu geriausiu įmanomu variantu, reikia kažkada nueiti į kursus vairuotojų alkoholikų ir rašyti prašymą kad bent diena sutrumpintų atimtų teisių laikotarpį metų – tada nereiktų perlaikyti teisių. Tikiu vėl kad galiu ir reikia, kasdien tikėti, kasdien kilti su nauja jėga ir nepasiduoti pilkumui. Viskas atrodo taip paprasta, tik dėmesys visiškai bėgiojantis, negaliu ilgam susikaupti – tokia jau dalia žolės rūkytojų kuriems ji netinka. Padariau draugams cheminės marichuanos testus ir jie rodo kad chebra stiprintą chimke rūko stufą – šūdas. Gaila man Jų kartu ir ne, vienas iškarto nustojo rūkyti, kitas jauč bbdėjęs.

Koks gali būti tikslas post tiesos post istorijos amžiuje? Dalintis resursai ir priversti kompą prakaituoti nuo piratavimo, davimo ko reikia ieškotojams. Windows insider build kartais pasiožiuoja bet tikrai progresas matosi link kažko geresnio. Sukasi muzika, PBB radijo stoties ripas gavo naujus atsarginius namus Lenkijoje, dar vienas draugas labai sunerimo, kai aš dingau in vasaros g. Sako vat tau 40 eurasikų atsiūsk visą ripą dviejuose usb raktuose po 128GB. Džiugu – kai darai kažką tikrai ilgai pasaulis pradeda atsidėkoti, viskas atrodo paprasta, keliai atidaryti, viskas puikiau nei puiku, tik žinau kad pilkumas greit virs juodumu, dar praeis pavasaris ir vasara leisiu ramiai sode stebėdamas vandens bokštą. Kasdien nauja viltis kad nors ir vienišas, bet mylimas. Turiu omenyje be antros pusės, gal kažkada ir tam subręsiu.

Reikia tikėti kad viskas kinta nesuprantamu milžinišku greičiu į gerąją pusę, kad ir kokia ji atrodo pilka. Senas interneto vilkas. Norėčiau įsivesti antrą interneto liniją ir sukergti jas su tinklo plokšte kad uploado daugiau būtų, dabar matosi kad savo galimus 200mbps išnaudoju pilnai, jei kokie iš LT siunčiasi būna ir smarkiai daugiau.

Nuotraukos:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Nuostabios dienos ilgajam pavasarį”

Mastodon