Paleis tik šeštadienį

Trumpam. Iki sodo, pasikapstyti kaip vištai, pajusti atgimstančią ir atgal. Kodinis žodis, vėl viskas arti. Mačiau jau pirmąją žalumą ant krūmų. Sustok, sustabdyk žvilgsnį.

Kodėl? Tam kad pasijustum kitaip.

Prisimink, kad tik su gera nuotaika gali nugalėti save ir pasaulį, piktai juokis iš gargaliuojančių merginų, keistas dalykas tas porno.
Norėčiau paimti saulės gabaliuką ir padovanoti tau. Nėra tos frazės kurią palaikintų pasaulis, kaip ir nėra juoko nuo kurio mirtum. Pragare negyvai užkutens jūsų nervus, jai nepakankamai šypsotės šiame nuostabiame pasaulyje. Šiandien net per šokį visiškai neatsipalaidavau. Norėčiau pasimylėti su visom merginom kurios kažko negauna, ko norėtų. Tikriausiai pavargčiau ir būtų nebemalonu, nebent filmuoti, nors ir tai atsibostų, nebent scenoje ant pedestalo (IT Crowd) bet ir taip atsibostų, bet jai pasirenki darbą turi jį pamilti.
Visur yra gerų žmonių, jie nuolat aplinkui, man net atrodo kad kuo jie blogesni tuo didesnes sienas stato tarp savęs ir visų kitų, brangias mašinas, tvoras aplink didelius namus, personalinius lėktuvus. Aš nenoriu atsiriboti, man vis močiutė sako, kad reikia slėpti tai kad esu gulėjęs vasaroje, o kam? Mane tai kaip tik daro stipresniu ir rodo kad aš matau daugiau mažiau abi puses. Slepia dabar nuo mūsų tuos, kas bando šnekėti per daug, kas bando matyti kitaip, gerai, kad ten personalas labai geras, o gydo vaistais maistu ir nieko neveikimu, nieko neveikimas užknisa juodai, kažkaip ten keistai kompą gali turėti, o mobilaus telefono ne, nors aš atsinešiau iš namų (į kuriuos irgi oficialiai negaliu grįžti) ir matė broliukas (sesutinas) ir tik pirštu pagrūmojo, bet neatėmė. Ačiū visiems kas ten dirba. Aš tikriausiai, net rašau kaip nuplyšęs, bet tai man padeda išdėlioti mane griaužiančias mintis, nuo šiol stengsiuosi nerašyti neigiamai, tai ir taip daro didžioji dalis žiniasklaidos. Rašysiu neigiamai atgal pas robotą 64shits.
Ar yra kažkas svarbaus dar likę? kažkas švento? Žinoma, visa gamta, tu ir aš, męs kartu, mūsų vaikai, ateinančios kartos ir tikrai nebuvusios ar dabar esančios senos. Jos naikina pačios save, ateina susijungimas su elektra, visas pasaulis ir tai globalus kaimas. Kiekvieną dieną pašneku su draugu kuris kalifornijoje, galiu ir paskambinti: nemokamai, kur mikro peimentai, aš tikrai leisčiau sau už laiką (like) sumokėti po vieną centą. Susijungimo pradžia. Tik pradžia, kiek dar daug galima nuveikti ir padaryti (optimizuoti), galutinis tikslas praktiškai vienspalvis (baltas – sumaišytas iš visų spalvų). Nėra ko skųstis dabar. Valgyt yra. Užsienyje dar geriau, bet aš nevažiuoju, nes nenoriu likti vienas su kompiuteriu. Mane traukia nebent pasivažinėti ir pavaikščioti po jį. Dirbti galiu iš čia užsieniui, įrankių prikurta tiek, daugelį galima pavogti pasibandyti ar patinka, reikia tik kurti. Šio teksto rašymas tai pakankamai beprasmė kūryba, bet tai vis dėlto geriau nei ranka rašytas dienoraštis. Aš norėčiau optimizuoti žmonių laimės jautimą. Suteikti jiems daugiau laimės tom priemonėm kurias turiu. Mėgstu šnekėtis ir pasakoti ir klausyti, ką kiti pasakoja, mėgstu pažinti kitus žmones, net ligoninėje psichikos ligoniams susirandu draugų (gal tiksliau pažįstamų).

Aš toks stiprus kaip niekad
mirties nebebijau
aš vistiek eisiu į priekį
kad ir kiek skausmo būtų mano viduje
aš tikiu kad neišnyksiu
kad tai tik trumpa atkarpa mano kelyje
aš pakelsiu galvą ir nebijosiu žiūrėti į tave
aš fotografuosiu rašysiu
laidus vyniosiu ir sistemas sujunginėsiu
mokysiuosi vis daugiau
aš pats save galų gale nugalėsiu
ir tapsiu vienu iš daugelio
ir t.t.t.t galima be galo ir krašto tęsti eilėraštį, bet laimės meta smurtas, smurtas perkeltas iš realybės į ekranus, žaidimo aikšteles ir t.t.

paieškok kodo internete. O kai kurių bepročių akys tokios gilios kad jose gali paskęsti. Gydo 63 metais išrastais vaistais. kur pažanga? vakarinėse tabletėse dar patentuotose ir brangiose. Nekenčiu patentų. Myliu anonimus, dar labiau myliu tuos kurie nebijo pasirašyti žodžiu nesutinku. Ir rašo vardą ir pavardę savo teisingai. Pirma raidė didžioji kitos mažosios.  Žodžiu nebijau sakyti kas aš esu ir iš kur, lengva mane apgauti per daug patiklus ir naivus, bet užtat girdintis matantis jaučiantis ir svarbiausia mąstantis ir suprantantis. Nori naujų įspūdžių? paprašyk kad kas nors tave su magnetiniais užraktukais pritvirtintų prie lovos su diržais ir paliktų nakčiai, beveik prikaltas būtum (beveik kaltas) ir tikrai iš ryto kaip atrištų jaustumeisi geriau, jai dar mažai tai kaip per vieną filmą pasileisk gana garsiai užstrigusį kompaktą, jai dar mažai galiu išnuomouti 3KW blicą, ir dar visokių fainumynų. Atsibusk. Jausk. Laikink. Rodyk nykščius aukštyn o jai ką randi ne taip kaip norėtum smulkiai aprašyk ir kreipkis į atitinkamą ministeriją arba bendrovę. Parašyk. Gauk atsakymą. Tingi rašyt? bent nufotografuok ir suteik pavadinimą.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 thoughts on “Paleis tik šeštadienį”

Mastodon