Paprastai

Viskas ne taip kaip tau atrodo. Mus valdo kaip avių bandą, ir išnaudoja tam, kad kai kurie būtų pačioje viršūnėje. Męs nesame skolingi. O reikia mokėti už viską ir kuo toliau tuo daugiau, žaislai kuriuos mums suteikia yra mokami (dažniausiai) kas mėnesiniu mokesčiu.

Kai atsirandi už ribos, kurią artimieji laiko priimtina, tampi bėgliu tarp žmonių, nors ir kiek tau atsiveria supratimas, tu lieki dažniausiai vienas ir nesuprastas. Ta dovana kuria apdovanojo aukščiausioji jėga, tampa prakeiksmu. Aš nebijau to prakeiksmo, greičiau laukiu laiko, kada jis taps dovana. Kai ateis laikas, kada sistema galutinai išvems save ir sugrius tada gal reikės “keistesnio” požiūrio į aplinką, kada šiek tiek kitoks irgi ras savo vietą ir nebus slepiamas už durų be rankenų.

Viskas tam, kad kai kurie žmonės nebežinotų kur dėti tai ką turi, bet tas laikas eina į pabaigą. Aš taip noriu tikėti, kad savo gyvenime dar sulauksiu šios baisios sistemos pabaigos ir galėsiu būti pagaliau visiškai laisvas. Tiek kas netiki ir nenori tikėti ir toliau netikės, kad jau esam ties lūžio momentu ir viskas persotinta. Aš pats turiu sunkiai galvoti, kur dėti tai ką turiu. Mm nuomone to geriau niekur nedėti ir palikti saugiai tam atvejui jeigu kas atsitiks nenumatyto. Aš pats viską išleisčiau tiesiog taip, tam kad geriau girdėčiau muziką. Bet kas bus kai prasidės virsmas niekas pasakyti negali, ir man tikėti tuo, kad mano turtas saugus pas kažką, ko aš net nepažįstu, yra pakankamai sunku.

Aš pradedu jausti blaivumo pranašumus. Man keista būti pas tam tikrus žmones. Man keista, kad aš tiek daug laiko praleidau niekam. Gerai bent, kad klausiau muzikos. Muzika padeda užsimiršti ir prisiminti, muzika padeda jaustis aukščiau, padeda ir nusiraminti. Jei kas dar nežino yra toksai puslapis http://grooveshark.com kuris gali jums groti muziką, daug muzikos…

Šiandien gera diena, nors ir šalta lauke.

Dar muzikos:

http://www.radio3net.ro/dbalbums/albume1001/page:33

1001 ir vienas albumas “before you die” nuo 1990 metų maždaug, manau senesnių yra tikrai gerų, bet aktualesni šie ir jaunesni….

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Paprastai”

Mastodon