Penktadienis su buchala

Buchala kaleime vadina šiek tiek stipresnę arbatą 🍵 kai puodelio dugnas padengtas pilnai juoda gera arbata. Tokia dabar uždengta lėkštute kad prisitrauktų ir garuoja.

Šio vakaro saulėlydžio HDR:

Šio vakaro manipuliacija:

Jau nuo trečiadienio ryto namie lauke naujas CPU ir HDD – dar vis neužtaikau laiko kai bus laisvesnė virtuvė ir daugiau laiko perjunginėti visą sistemą ir įdėti naujas dalis į dėžę. Reikia ir dulkes išsisiurbti, išsiplauti iš po stalo kur laidų ir išorinių diskų raizgalynė.

Nuotaikos puikesnės nei puikios, tik kažkiek chaosingos, šeštą dieną į greitosios pagalbos ligoninę pas III lygio chirurgą konsultacijai dėl kojos pūnančios atviros žaizdos, gerai kad mama priminė kad ne į santariškes važiuoju, man atrodė kad į santariškes… Vis tas atminties kitimas mane varo iš proto, čia bandė kabintis ir neaiškus dejavu – bet trumpam.

Naujam muzikos trackeryje apsipratau – matau kad galiu pats daug uploadinti ko ten nėra, matau kad sistema nebloga, jau turiu apie 50 freeleach’o talonėlių, tik nežinau ką iš ten čiupti 🙂

Šiandien bandcamp friday tai nupirkau lietuviško punk rocko albumą, pirkau pirmas – tai ir džiugina 🙂

https://vataipvat.bandcamp.com/album/ka-kadanors

Rippinu somafm kažkiek stočių, jau susilaukiau už tai padėkų iš soulseeko vartotojų. Reiks gal du 500GB diskus atjungti nuo PC, tas 18TB monstras turėtų būti geras ir milžiniško greičio, nepamenu kiek ten viduje diskų bet berods nemažai, tai greitis jei reikės kils virš 300MB/s

Qbittorrent užsiparino kažko, iš naujos muzikos trackerio muzono nesiunčia 🙁 susimečiau kitą torrentų programkę siunčia, iš kitur torrentus irgi siunčia, restart nepadeda, bandyt gal parametrus atstatyti, jis ten mano reguliuotas nemažai, bet vis tiek keista.

Vaistai ⚕:

vakar 5mg olanzapino ir 3mg melatonino – išmiegota nuostabiai, nuo 2325 iki 0900 – miego jau pakanka, miegas be sapnų, kas ir kartais gerai. Vis bando dėmesį skaldyti susirašinėjimo programėlės, bandau koncentruotis su kažkokiu minimal techno japono albumu (arba artistas užrašytas japoniškai, kad mažiau piratintų jį ir reiktų copy – paste. Aš ant pelės net turiu specialas dvi knopkes tam. Ai kiniečiai atnaujino bloody pelės programkę, ir po paskutinio win 11 updeito nustojo veikti mano mylima Luminar Ai programa – įdomu ar ją palaikys kompanija, nes dabar pas juos fucking subscribtion modelis – fuck that shit.

Geriu vitaminčiką, pageriu magnio kad netrauktų kojų, geriu ir vitamino d kapsules kasdien. Tikrai nesinori vėl apsiturėti covidinį kietą snarglį. Berods kitą savaitę numato nemažai sniego – būt faina, nes sniegas tiesiog išgaravo dabar iš kiemo ir visur kur buvo aplipęs…

Kaip šiandien? Idealiai!

Jau sulaukiau komentaro kur dingau 🙂 Kaip visada žiūrau būnu ir t.t. galit mane prisidėti mastodon tinkle kad matyti kad aš gyvas dažniau nei čia parašau!!!! Servas mūsų lietuvių, yra ir visokio kitokio džiaugsmo kas nori lysti giliau į retro futurizmą.

Balta žiema lengvesnė nei pilka, ir žinoma gražesnė. lgls tvarko mano golfą, sakė duos visdėlto 100€ daugiau, tai bendra kaina 600 – visai gerai. Reikia ieškoti mm ir brl dovanų kalėdinių jau, iš kinijos nieko dabar nelaukiu.

Reikia susirasti kažkur besimėtantį mažą pakutį mx-4 termo pastos, reikia iškopijuoti viską iš tų dviejų 500GB HDD, reikia ir eiti jau kaip ir miegoti – 0110h visdėlto… bet norisi pilnam energijos jau dabar lysti prie PC ir keisti tą CPU. Ramiai sistema, ramai.

Kai sukiesi ant nedaug

Pinigų teikiamas saugumas geras dalykas, bet su juo ateina ir kitos problemos, mačiau visi verkia mirštančių crypto milijonierių, man kažkaip px. Pažiūrių crypto rinką tai kaip tik LTC šauna aukštyn – mano stebimas variantas. Bet ten aš pinigus merkčiau tik jei turėčiau visiškai atliekamus pralošimui ir tai kokius 500€ – su daug kuo ten galima žaisti, tik prisiminkit – birža geriausia bitstamp. Pamenu kai vedžiausi 2000€ iš jos atgal į sąskaitą iš kurios ir pildžiau ir sebo pinigų plovimo skyrius verkė iš kur daugiau nei tu pervedei, ar turi prekybos vertybiniais popieriais leidimą, rodyk visas operacijas – nieko nedariau aš, atmetė atgal į biržą babkes ir tada po 500 po įvairias kitas korteles išmėčiau ir suvedžiau atgal į seb’ą – taip jų pinigų plovimo prevencija neveikia, nes mato tu pats pačiam sau ir vediesi.

Dabar realiai reiktų gal daugiau koncentruotis į ramumą, vis dėlto tamsusis laukimo periodas. Namai pauošti, mama pyksta kad virtuvėje mirksi pagal garsą mano mėgiamos lemputės, šiaip tik dabar pradedu labiau suprasti moteriškumo prisipisinėjimo magiškumą – jis tam kad pazurkt, kad bendrauti. Indai visada beveik suplauti jau vakare, WC praplautas, grindis kai tik namie tuščiau irgi pramazgoju.

O kaip gi Jūs? Kuo gyvenat, kas džiugina? Ar laukiate beprotybės kalėdinės?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon