Šamanė

Aš, kaip individas turintis amžinąjį kodą F 25.2, turiu kas mėnesį užeiti pas šamanę. Pas ją vaikštau jau gana seniai, nuo vasaros vidurio. Turiu eiti, nes be jos stebuklingų tablečių aš atseit išdurnėsiu. Taigi: ateinu pas ją, ji užduodą stebuklingą klausimą: kaip tu jautiesi? Sakau gerai, tik vaistų geriu ne 20mg kaip jūs užrašėte praeitą kartą kai pasiskundžiau kad sapnuoju košmarus, o 5mg. Klausia: o finlepsiną geri? Sakau ne (kažkaip manęs netraukia vaistai nuo epilepsihos ir adhd, ir aš jo negeriu jau labai seniai, tai šamanei sakiau ne kartą). Tada jinai prisimena mano cisordinolio injekcijas (sako pavasarį reikės pasileisti). Liūdniausia tai kad jinai pati buvo jas pamiršusi, bet vėl prisiminus nori man jas leisti. Jai visiškai neįdomu kaip aš jaučiuosi, kad viskas tvarkoje.

Praeitą kartą mane tai buvo visiškai dakasę ir aš mečiau visą šitą nesąmonę gerti, dar pavaikščiojau privačiai pagerdamas nedideles dozes cisordinolio ir nustojau gerti vaistus gal dviem metams. Jaučiausi gerai, nes turėjau užsiėmimą. Dabar jau tiksliai žinau kas mane vėl nubloškė į stebuklingą kodo pasaulį: Žolė. Jinai mane tiesiog per stipriai veikia. Netikėkite tais kurie sako kad žolė super wow ir nieko nekenkia. Visada yra maža dalis kuriai kenkia (išmuša iš vėžių), nors aš dabar nerūkau jos, bet vis tiek esu už legalizavimą. Tai padėtų valstybei susirinkti kažkiek pinigų, o ir žolė taptų kokybiškesnė.

Taigi kiek vaikščiojau pas šamanę supratau vieną: jai yra absoliučiai px ant manęs, jinai tiesiog yra tam kad pati turėtų sau darbą ir mane kuo ilgiau maitintų vaistais (šamanų noru tikriausiai visą gyvenimą). Nekenčiu šitos vaistų ir kodų nesąmonės. Liūdniausia tai, kad manęs, žymus šamanas Šapūrovas, net neleido į elektrikų kursus, atseit elektra pavojingas veiksnys.

Vieną kartą patenki į vasaros 5, problemos visam gyvenimui, nes iš ten niekas neišeina be kodo, kurį paskiria pažiūrėjus tau į akis. kodas atseit yra nekeičiamas ir amžinas.

Nekenčiu šito šamanų mokslo, kuris paremtas slopinančių medžiagų (narkotikų-vaistų) davimui kuo didesniam žmonių kiekiui. Valstybė man juos kompensuoja, apie 300lt per mėnesį. Biznis iš žmonių darymo robotais.

Taigi pakiša šamanė man lapuką stebuklingą pasirašyti, kad aš sutinku su jos gydymo planu apie kurį jinai nieko nesakę, tik kad pavasarį norės man kažkodėl leisti infekcijas. Pasirašau ir su kompensuojamų vaistų knygele nuvarau į vaistinę. Pasirodo jinai man vėl išrašė 20mg Zalastos ir dvi cisordinolio ampules. Namie pasiskaičiavau kiek jau turiu sukaupęs zalastos: tai praktiškai metams geriant po 5mg per dieną.

Sėdžiu dabar ir galvoju, kad vaikštau ten vien todėl, kad man reikės medikų pažymos, kai reikės keisti vairavimo teises į nuolatines. Dar vaikštau, nes gyvenu ne vienas.

———————

Aš pasiilgstu pokalbio. Aš pasiilgstu darbo.

Reikia kažką sugalvoti kaip išsiveržti iš užburto oficialiai šamanų rato. Reikia susirasti teisės aktus kuriais remiantis iš manęs tyčiojasi (šamanė ne kartą klausė ar man skanūs mano vaistai, nes jinai gali juos pasiūlyti dviejų skonių)

No laboratory test for schizophrenia currently exists.[4]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

8 thoughts on “Šamanė”

Mastodon