The knife + knygos

Jau yra naujas The knife albumas http://thepiratebay.org/torrent/5316519/The_Knife_-_Tomorrow__In_A_Year_(320_kps) Gal net ne albumas o operos apie darviną garso takelis berods…

Baigiau skaityti Haruki Murakami The wind-up bird Chronicle. Angliškai, versta su autoriaus pagalba. Gera knyga. Patinka man murakamis kaip ir pelevinas. Abu rašo tikrai gerai, gliučnai.

Pasiėmiau skaityti Škėmos rinktinius raštus, kurie mane iš karto užbūrė ir Kurt Vonnegut skerdyklą nr.5.

Miegu vis tiek per ilgai. Sporto klube niekaip neprisiverčiu rimtai pasikočioti. Nueinu 15min suomiškoje pirtį 9jai yra vietos) ir kokie 15 jacuzi, tada nusiprausiu ir einu atgal, tris kilometrus. Daugiau jai užsuku į norfą ir šalia esančią vilniaus alaus firminę parduotuvę kur yra gyvo alaus. Pats didžiausias malonumas man, pats ėjimas pirmyn atgal, galėtų man reikėti tiesiog nueiti ten pasižymėti kokį nors talonėlį ir grįžti. Galėtų reikėti ten būti kokią 8 valandą ryto. Galiu sporto klube būti tris valandas, o išbūnu mažiau nei valandą. gėda. Abonementas 6mėn 84 kartams. jau kažkiek išvaikščiojau. bet liko dar daug. Tas vaikščiojimas konstruoja aplink save dieną.

Penktadienį turiu pasirinkimą: žaisti monopolį, arba būti aštraus skambesio bažnyčioje http://www.djscene.lt/event?event=16442. Tikriausiai pabūsiu  montažo pradžioje ir važiuosiu žaisti monopolio. Visada turiu pasirinkimą, net dabar kažko laukiu ir vis dar neinu į sporto klubą….ok viskas einu.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.