Užrašai, nuotraukos

Jau vakaras, bet aš dar nepavargęs, piliulė nebemigdo jau manęs. Olanzepinas keistas vaistas, aš jo poveikio po tiek metų vartojimo nejaučiu. Jis turėtų migdyti ir atpalaiduoti, nei to nei kito efekto jau nebejaučiu. Realiai tai vaistas nuo šizofrenijos. Mane jinai vis aplanko, jau seniai nebuvo metų, kai negulėčiau bent kartą psichiatrinėje. Dabar po paskutinio lūžio geriau, jaučiuosi stipresnis. Tenka vartoti jau minėta olanzepiną, cisordinolį, ir nuotaikoms reguliuoti depakiną. Pastarąjį net tris kart dienoi. Vaistų tikrai nemaža puokštė, bet tai geriau nei psichozės gniaužtai, kai tampi centru. Kenčiančiu centru, mesiju. Brrr kaip man tai atsibodo. Priežastis aiški – marichuana vartota daugel metų (čia dar klausimas, bet manau jinai tikrai kažkiek prisidėjo). Nėra kur pabėgt nuo padarytos žalos: prarastos atminties, sunkumo susikaupt, ilgiau sulaikyti dėmesį ties kažkuo vienu. Tas mano bėgiojantis dėmesys man jau atsibodi, reikia prašyti Aukštesnės Galios pagalbos, tik jinai gali ištaisyti mano būdo trūkumus, kartu su mano dideliu noru.
Kai gerai pagalvoju, tai atrodo, kad gyvenu per gerai. Netrūksta maisto, turiu namus, turiu neblogą kompiuterį (dabar ant stalo nebetelpa trys monitoriai) jo tikrai neišnaudoju iki galo. Vėl dėmesys nori bėgti į interneto platybes, reikia susikaupt ir likti prie šitos rašliavos… Nebežinau iki galo ką noriu pasakyt, gal tiesiog pasidžiaugti kad šiandien švarus, be narko be alko. Geriau eisiu skaityt knygos ir parašysiu daugiau ryte.
Vėl vakaras, muzikos srauto jau visiškai nesuvaldau. Dnr atsiunčiau muzikos, jai tai padaryti su telefonu gana sunku, gerai kad beveik viskas yra soulseekQt, ko nėra yra VK. Dabar taip lengva gauti viską ko nori. Ar tai muzika, ar narko. Šoku balandžio šokį po kompiuterio langus, susikaupimo trūksta žiauriai. Supistas ADHD. Norėčiau bent truputį to seno atsipalaidavimo, kai jauti, kad visas pasaulis duzgia kaip bičių avilys, o tu sau ramiai stebi, niekur neskubi, nieko nenori, grojant PBB ir nereikia ieškoti kito kanalo. Nebepamenu kada žiūrėjau kokį filma, berods prieš du mėnesius pažiūrėjau kelias serijas naujų X-failų. Pats nebežinau ko noriu ir ko ieškau internete. Suku ratuką tikėdamasis surasti kažką nematyto, įdomaus, gražaus ir pasidalinti su sekėjais, nors tai taip beprasmiška. Vis nepradedu mokytis programuot…
Parodyk man kelią į ten kur aš priklausau
Parodyk man kelią kaip surasti tave

Vakar su Dnr buvau Kaune, tikrai gerai praleidau laiką, vakare visiškai nenorėjau eiti miegot, nuėjau tik po dviejų, ryte pagaliau kėliausi su gera nuotaika 🙂 pagaliau!

Nuotraukos:

DSCN2922 DSCN2938 DSCN2951 DSCN2998 DSCN3009 DSCN3043 DSCN3043_ DSCN3064 DSCN3077 DSCN3097 DSCN3104 DSCN3116 DSCN3141

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon