Palepinau save… 2


Šiandien save palepinau nauju prietaisu (žaisliuku). Nusipirkau http://www.fiio.com.cn/product/index.aspx?ID=37&MenuID=020301

Ausinių stiprintuvą kartu su išorine garso korta. Sumokėjau 260Lt ir esu visiškai patenkintas. Muzika atgijo ir skamba tikrai gerai, dar pirksiu naujas ausines, nes mano AKG K77 tik pradžia, to ką galima turėti. Tikriausiai pirksiu AKG K240MKII, išleisiu 500Lt, bet turėsiu daiktą kuris pagyvins mano vakarus ir teiks daug džiaugsmo. Atrodo daug pinigų tam skiriu, bet tai tik pradžia kelio į gerą garsą, žmonės išleidžia daug daugiau pinigų tam, kad išgirstų švaresnį ir kokybiškesnį garsą. Aš manau kad galiu sau tai leisti ir tuo džiaugsiuosi tikrai ilgai.

Jei kažkas vis dar galvoja ar tokie dalykai verti pinigų, tai aš drąsiai galiu pasakyti verti. Gauni tikrai daug, už salyginai mažus pinigus, nes gauni ilgam.

Klausau http://www.discogs.com/Fatboy-Slim-Dance-Harder-Bitch/release/3564840

Šokių muzika savo aukštume, šokdina ir kelia aukštyn. Yra linkomanijoje lossless kokybe, jei kas dar vis neturi linkomanijos tai pm arba comment ir įdėsiu čia ;]

Buvau šiandien NA, kažkaip keista man ten, nesijaučiu pilnai jų dalimi, kaip ir su pirmu žingsniu man sunku, dabar kaip sveikstu (jau nedaug liko iki pirmo mėnesio) man atrodo, kad kontroliuoju aš savo gyvenimą, nors pažvelgus atgal vieni pravalai.

Ko reikia gyvenime? Mylimo darbo ir kompiuterio, dar draugų. Turiu viską ko noriu ir kartais man darosi nejaukiai baisu, kad jeigu sistemą kurčiau aš, tikriausiai kurčiau kažką panašaus.

Šiandien mačiau gliuką: aplink vieną vaikiną iš NA lyg kažkokią permatomą šviesią aurą, net pačiam keista pasidarė, kad matau kažkokį aplink žmogų esantį pašviesėjimą. Žinoma sumirkėjus jis dingsta, bet vėl pradėjus žiūrėti atsiranda iš naujo, gal fonas kažkoks tam tinkamas, net pats nesupratau.

Ryt laukia darbai, ne nuo pat ryto, bet iki vėlyvaus vakaro.

Tikiu kad išsivaduosiu iš priklausomybių gniaužtų.

 

 


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 thoughts on “Palepinau save…

  • Sistem metsiS Post author

    Šiandien vėl sunkiai kėliausi, vis norėjau dar nusnūsti ir nusnūsti, nejaučiu jokio džiaugsmo, kad yra darbo, tik kažkokią gėlą, kad vėl reikia kažkur eiti, kažką montuoti, kažką valyti, kažką nešioti. Norėčiau būti paliktas ramybėje ilgam laikui, vat ką veikčiau su ramybe nežinau, tikriausiai išprotėčiau nuo per didelio informacijos kiekio aplinkui. Noriu būti kažkur kitur, ne čia ir dabar, kažkur toli už horizonto. Bet tikiu, kad šiandien bus įdomi diena ir viskas vyks gerai ir gražiai, nors taip noriu susivynioti į kokoną ir užmigti pasikeitimo miegu. Ne man šita visuomenė, nors pats nieko geresnio nesukurčiau. Gerai kad galiu rašyti savo mintis, tai padeda prabusti iš letargo miego ir tikėti, kad viskas bus gerai. Nors nenoriu būti čia, noriu sapnų pasaulio, greitesnio, aštresnio, spalvingesnio. Aš pats sau pavydžiu praleisto laiko skirto sau. Bet jau netobulėju, rituosi kažkur žemyn spirale, o reikia konkuruoti su visu pasauliu, arba dirbti kartu, kad pasiekti būvį kuris būtų toksai mmmm. Tą mmm gali suteikti narkotikai, bet tai nepasirinkimas, kaip ir alkoholis vakarais, kad atsipalaiduoti. Noriu tik vieno, ramybės, ramybės viduje, ramybės išorėje, nors realiai taip ir yra, pasaulis ramus visiškai tik žinios pasakoja siaubingus dalykus, bet aš nesu ramus viduje, nors ir geriu tam vaistus. Šiandien tikriausiai išgersiu papildomą tabletę raminamųjų, tiesiog tam, kad mažiau daužytųsi vidus ir nebūtų to nemalonaus jausmo, kad kažkas ne taip ir streso daryti mažus man skirtus darbus.

  • Sistem metsiS Post author

    Diena einasi, bet aš kažkoks užmuštas, noriu tik slėptis ir nieko nedaryti, puola depresija. Reikia kažkaip prisiversti šypsotis ir tikėti, kad kita diena bus geresnė. Taip noriu, kad viskas būtų padaryta už mane ir man teliktų stebėti. Man neramu, mane puola baimės, kad viskas nesigaus ir sugrius, gal kiekvieną dieną gerti tazepamą kad būti tokiu pridaužtu ir negalvojančiu. Noriu išnykti, gaila aukštesnei jėgai aš esu dar reikalingas, tik nesuprantu kam, net galvoju apie visokias nelaimes kurios ištinka mane ir man nebereikia nieko spręsti. Noriu būti šalutinės komandos atsarginis žaidėjas. Noriu būti tuščias, be jokių minčių ir be jokių lūkesčių. Padėk man Dieve nugalėti mano ligą, padėk man išmokti džiaugtis išnaujo, prašau padėk man.