Viskas Puiku kaip tam nusiteiki!

Radau raktus, praleido mano ekskliuzivinį Passat Syncro GT pro technikinę, tai mažiau galvos skausmų liko. Miegojau tikrai gerai, atsikėliau laiku, nuotaika tikrai gera, oras lauke irgi neblogas, galiu eiti į Loftas Fest, bet tikriausiai tai darysiu tik vakare kartu su Vt Brzd ir gn ir Dnr.

Miegas 10/10
Nuotaika 9/10
Liga 0/10

Dievas apipylęs mus pasirinkimų miriadais, aš po truputį pradedu jausti malonumą rinkdamasis ir norėdamas daugiau, nors norai kurie tikrai svarbūs reikalauja ilgalaikių įsipareigojimų (tokie kaip sava erdvė gyventi), bet gali būti čia ir dabar, daug nesukdamas sau kiaušų dėl ateities, vis tiek viskas labai neužtikrinta, net aukso kaina gali pradėti kristi. Vienintelis tikras indėlis gali būti tik į patį save, ar tai ištvermė, ar tai raumenų masė, ar tai mokėjimas dirbti naujomis programomis ir nauju aparatu, ar tai tapimas ekspertu kokioje nors sferoje. Visi gi mokame slėpti bulvę po žeme pavasarį, ir rudenį ją surasti su vaikučiais. Aš jaučiu kaip blaivėjant man visiškai kitaip pradeda susivokti tam tikri dalykai, kaip aš matau beveik visus žmones vartojan alkoholį ir rūkant ir daužantis labai labai garsios muzikos bangose, kad pajusti kažkokį mistinį jausmo kokteilį, dėl kurio verta apleisti visus kitus darbus ir dar sumokėti pinigų. Trumpai tai galima pavadinti atsipalaidavimu, bet galima išmokti atsipalaiduoti dirbant mylimą darbą, tikriausiai dauguma iš jų dar nėra dirbę darbo kuris tikrai vežą (gal paklausom tą gabalą kuris tikrai veža). Aš pamenu, kad kai sėdi programuotis šviesų tūsofkei, tai net delnai prakaituoją kaip nori padaryti kažką tikrai gerai. Vakar lofto scenoje man labai patiko pats šviesų pakabinimas, bet valdymas jų buvo atsainus ir tikrai tikrai galima įdėti daugiau džiaugsmo į šviesų šou. Tam kad festivalyje jaustis gerai reikia gerti, mūsų kultūroje beveik visas atsipalaidavimas susijęs su alkoholiu, kiek jo daug aplinkui ir koks jis visas vienodas. Tikslas? Būti laisvesniam nuo savo paties sukurtų gniaužtų. Kai man aktyvėja liga, aš tampu praktiškai visiškai laisvas, galiu prieiti ir kalbėti su bet kuo, man nelieka kažkokių barjierų, pasaulis prisitraukia arčiau manęs ir aš laikau jį dovana sau, ir atrodo kiekvienas žmogus turi ką pasakyti mano keistai besisukančiam protui. Pats festo tikslas man gana keistas, kaip kai kurie žmonės sako „nusiresetinti“ gerti ir rūkyti kol plionkė trūksta. Žaloti save, kad galėtum gyventi visuomenėje kuri žaloja kitus, atsikeršyti pačiam sau.
Panirkite po boso bangomis, po šnypščiančiais aukštais dažniais, po lempų šviesomis kurios akina ir klykite keldami rankas į dangų, kad jus matytų nuo scenos. Scenos tikslas padaryti kad visiems būtų kuo geriau, nors netgi išvaikyti minią yra sunku, nors yra tam tikrų garso derinių kurie praneša kad su scena ne viskas gerai. Bet jie kartais naudojami muzikoje, tai jau gaunasi visai neaišku. Tikriausiai senstu, bet man beveik pergarsiai buvo, nors kai bosas glostė kūna buvo visai neblogai, nors nebuvau tiek atsipalaidavęs, kad šokti, bet jutausi visa galva aukščiau nei dauguma (aš gi švarus: nei alkoholio, nei narkotikų), nors palyginus juos su manim kitais pjūviais tikriausiai jie būtų aukščiau. Reikia būti atviru viskam, kaip ir Lofto festas tikrai įdomus projektas, tikėsimės ne paskutinį kartą.

Vasara ir aš einu į priekį
Nebijau lietaus ir žemo dažnio dušo
Šviesos vis užkabina mano veidą
Blykstės šaudo aplink
Dar kelis kartus aš užsimerkiu
Pasitikrinti, kad esu ten
Kur ir noriu būt
Kiekvieną dieną manęs laukia dovanos
Tik aš nespėju jų perdovanot
Pasiliksiu vieną tikslą
Laikytis taisyklių išsivadavimo

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.