0330

Pabudau pusė keturių. Mčt parkrito koridoriuje, pakėliau, nuėjo gult. Užeinu į virtuvę, vėl beveik pūnantys avokadai sukišti į šaldytuvą kartu su šaltalankių arbatos koncentratu. Jau jinai visai nebeturi ką veikti, nuėjęs klausiu kodėl taip daro dar vidurį nakties, apsimeta ji šlanga, sako sudėjau vakar (o aš gi vakare ištraukiau). Liūdna pabaiga senolių, dar halcion migdomieji neduoda nieko gero, ji nuo jų ir kritinėja realiai.

Aš nuslinkęs miegoti apie 2330 visiškai prabundu, miego jau nesinori, kavos su moka kavinuku, stiprios earl grey arbatos. Paskutinės suktinės tabako iš rezervo. Noriu apsitvarkyti dar smarkiau, vakar su šviesutėmis iškroviau šešis nešiojamus nedidelius power bankus, reikia vėl įkrauti. Dar vis sirguliuoju nuo vakar, galva sunki, kažkiek užsikišusi nosis 🤧 jaučiuosi keistai, vakar 10mg olanzapino vakare. Reikia krutėt virpėt, sukasi dub techno ir deep techno ⚙ išeiginis laikrodis tiksi ant stalo.

Vakar insipyliau 0,5 alaus, prisotintas olanzapinu organizmas tuoj pat suregavo ir apsinešė ne vaikiškai, užmigau tuoj pat padėjus galvą ant pagalvės. Kitą sav reikia eiti į bendrą eilę lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje, žaizda ant kojos negraži, šlapiuoja ir neužgis kol bus neišpjauta dalis sergančio kaulo.

Kad ir kaip mėto gyvenimas, nuotaika puikybiška. Vakar apsuktas ratas pro visą Lietuvą bet taip ir neišsimaudyta jūroje. Abu su lg po kelionės jautėmės keistai, išvažinėjom visą baką benzino, vos neužsitrenkėm magistralėje ties Klaipėda, buvo avarija ir dalis nuolaužų peršoko į priešingą eismo juostą, mes užvažiavom ant jų ir mašina šoko beveik į orą, gerai kad neprasikirtom padangos, ar nenulėkėm nuo trasos. Oras buvo lietingas ir vėsus, tik parsiradus in Vilnių rodė 30 laipsnių. Mčt kažkodėl uždarė visas duris tai ir mano šiauriniam kambarį su dalinimosi kompu buvo 29, baisu žiūrėti kaip jinai vaikėja ir darosi nekontroliuojama pikta ragana, mm sakė neparsiras kol nesibaigs atostoga jos.

Aš tikiu kad galiu, ir beveik nelikę baimės ir nerimo net be xanaxo. Manau gersiu olanzapiną ilgai šį kart po 10mg vakarais, nes psichiatrinės vasaros pirmo vyrų patirtis kaip visada klaiki ir jokiu būdu nenorima kartoti 🔄.

Noras būti naudingu dega toliau, reikia susisiūsti naujus scenos torrentus iš rarbg ir linkomanijos. Reikia kompą išgelbėti nuo dulkių profilaktiškai, reikia kitą sav iš mms darbo parsitemti su lg nurašytą sulenkiamą tachtą, dabar kol nėra mms tai miegu pas ją, bet po kojos operacijos tikrai gerai turėti savą. Tvarkyti ir čiustyti namus, kaip dabar pamenu tą dulkių šokį namuose ir mano bejėgiškumą prieš jas prieš patenkant į vasaros 5.

Likimas turi savo ženklus 📛 pasinėręs į laiko purslus laukiantis tikėjimo ir galutinio išsivadavimo iš nerimo, leiskit man būt, leiskit džiaugtis artėjančia krize ir sulaikykite maldomis karą. Ciksinti tiesa badanti akis 👁 vasarą viliojanti moterų vos pridengtom lytim, purvinas porno, leidimas bandyti sau atleisti ir neteist. Padaryti ryto nuotrauką ir pasidalinti ja su tekstu.


Kita diena nuotaika rami

Jau olanzapinas mane priveikė, nors geriu po 10mg, vakar nuėjau miegoti 2200 pabudau tik 0845, kažkiek patrūnijau prie kompo, pasidariau kavos arbatos, raketinis kuras 1/4mg xanaxo ir užsiliūliavau mažne iki 1530. Pabudus radau kompą lūžusį, perkrovimai nepadėjo, tinklo korta vis tiek neveikė, nei perkrovus switchą, nei disable enable nepadėjo, nei rūterio perkrovimas, padėjo tik išjungimas iš tinklo, tada atsigavo, siunčiasi torrentai muzikiniai iš rarbg, kai kurie jau su 1 ar išvis be seedų. Pats kompas toks lagovas net neaišku nuo ko.

Užsipirkau tris alaus ir du energetinio, dar darysiuosi pu-erh arbatos


Šventė

Kompą vakar perinstaliavau, veikia tikrai geriau, nežinau kas ten buvo nutikę. Skanuojasi soulseekui visa muzikos biblioteka, trumpam buvo dingusi elektra, aš jau su nešlapiuojančia žaizda, gal net pati užsitrauks be operacijos. Keistos dienos, aš bijantis kaip velnio marijos dūmo, kai pamenu tas haliucinacijas tai darosi klaiku.

Noras ramiai tūnoti namie šiandien įgyvendintas, arbata kava. Kas ryt cikladolis, depakinas per dieną tris kartus, reiks kažkada mažinti, nes jau toks darausi apkerpėjęs. Reiktų vėl pradėti valgyti akimis knygas 📔 panirti kažkur toliau, kažkur naujai kur nebuvau. Suinstaliavau žaidimą Valorant, vienas Vasaros pacientas sakė kad visai nieko geimas, gal reiktų vėl pašaudyt ir išnaudoti savo rx590 ant 4k ekrano.

Įvesti tvarką namuose, įvesti tvarką galvoje, mažiau nerimo, daugiau veiksmo. Vėl mesti rūkyti, kad geriau gytų koja, kol buvau vasaros g. didžiąją dalį laiko nerūkiau visai. Dabar irgi rūkymas beveik neteikia malonumo, tiesiog narkotinis poreikis. Alus ir vynas 🍷 ir norimas ir piktinantis, vis prisimenant tuos kurie jo vartoti saikingai jau negali. Šiandien bandysiu blaiviai, nusismailinti į naktį su raketiniu kuru, didesnių cikladolio tablečių pavidalu ir stipria arbata 🍵

Tokia keista šventė galvoje 💭 sukasi youtube music 🎶 apmokėta muzikikė, gerai parinkta, nėr ko prikibt. Ir aš tikintis, kad galiu geriau ir tiksliau. Kad galiu be baimės, be sustingimo. Atsiplėšti nuo priklausomybių, daugiau fotografuoti, daugiau džiaugtis dar viena visiškai kitokia vasara. Tikėti kelionės tikslu tiksinčiu kas sekunde nuostabumu.

Atleisti sau be kunigo, išmokti pagaliau pamokas ir bėgti į naujumą, sudalyvauti geriausio varžybose ir neužimti nei pirmos nei paskutinės vietos.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.