779

Tiek iš gigabitinio kabelio dabar matau upload’o. Jau net qBittorrent stabdo 🙂 žinoma ir torrentų jau prikaupta 1723 vienetai, yra keli virš 500GB. Nuskaitinėjama nuo 10 diskų. Kažkoks pasiekimas taško tinkle.

Vakar susileidau cisordinolio, šiandien dieną ir vakare snaudžiau, tai dabar žygiuoju į naktį. Nuotaika gera, CBD hašiukas apšlifuoja aštrius jutimosi kampus, nors realiai apgaulė jis visiška, tas pats būtų nuo 1/4mg xnx, kaip ir nuo jo truputuką prirūkyto, nu ale gal nepriprantama 🙂

einu viral per tinklą mastodon, kur ale viral eiti neina su šituo super kūriniu lenkų:

Groja PBB, lauke sninga, namie gera ir jauku. Sapnavau keistus sapnus, bet nebaisius, tiesiog kitokius, apie kaip visada mano keistą laiptinę kuri kaip ir portalas kitur, vėl veiksmas kieme, mano seni draugai irgi čia. Sapnas atgaivina kartais realumui ir slapta patenkina kažkokius įgeidžius, taip buvo ir šį kart.

Už kelių dienų

Jaučiausi visa dieną beveik siaubingai, bet su 1/4 xanaxo aptvarkiau namus, su antru užmigau nusnūst, dabar vakare lyg atsigavau, padėjo berods vienas alaus, kava, cikladolio viena. Youtube music rekomendacijos gan prastos, tai tenka atgal prie PBB eklektikos parsirast.

padariau nuotraukų:

Norisi tikėti, kad viskas nebus labai blogai. Vakar man kickstarteris nuskaitė pinigus už projektą kurio rėmimą cancelinau senai, susirašiau su jais, tai patikino kad pinigus grąžins. O susinervinęs buvau vakar žiauriai, per skubėjimą net į banką skambinau ir užblokavau savo kortelę, ko tikrai realiai daryti nereikėjo, nu bet ant karšto nervo dažnai pridarai klaidų.

Gerai kad sulaukiu skambučių iš draugų kelių, bendravimas realiai būtinas, kad jaustis geriau. Kaip ir parsiradus namo mm pasidarė geriau ir ramiau, bendruomeninis aš vis dėlto gyvulys.

Paprastumas buvimo savimi, kartais tas paranojinis neramybius tikrai vargina. Užsakiau penkis blynus žalio pu-erh iš kinijos, sumokėjau nemažai bet čia vakar ir pardaviau vieną blyną už 20€, tai kaip ir yra atrodo paklausa pu-erh’ui Vilniuje.

Vis primenu sau, kad reikėtų daugiau išeiti prasijudėti, žinoma dabar oras baisus, jokio malonumo tokiu oru trintis. Vėl kelias dienas nesiskaito knygos, reikia vėl verstis panirti į pasakojimus. Norisi užtikrinimo, o jo duoti niekas negali. Gali tik pats prisiversti palaikyti reikalingą realumo giją.

Vis parašo žmonės per soulseeką, dažniausiai dėkodami ar kažko ieškodami, kartais žinoma ir keikdami kažkodėl. Už ekrano apsaugos visi gi mes kieti 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon