901 įrašas čia

Kaip ir šventė kurios nepastebėjau. Čia ir malėsi mano suvokime 666 – 999 – 777 skaičiai. Atnaujinau nuorodas su savo FB. Gerai sprogo po reddito nesamonių https://group.lt/

Aš šiandien migęs tik 3h, 0530 pakirdęs, jaučiuosi kaip ananasas 🍍 – beje domino picerijoje geros akcijos, ir pica skani ta su ananasais, kai atėjau į gyvą piceriją, ten ale kažkoks teatras, gan keistas USA marketingas, ale užsisakei picą – visi sujudo, kažkoks invalidas pasimatė – nelaukiau to spektaklio pabaigos, ėjau pasiimti giros iš pilstytuvės.

Vakar mačiau galvojau geodezininką, pasirodo – tiesiog čiūvas eina pagal dujotekį – paprašė pakeisti batarėją – paduot jo darbo įnagiui, kaip visada pozicionavimo sistema GPS.

lgmnts vėl nori važiuoti prie jūros, aš nelabai vistiek negaliu maudytis su savo kojūkliu, kaip durnelis vėl pilstausi alučiu ir rūkau velnio lazdeles 🥢

Kareivis sakė suko po vilnių ir Mi-8 malūnsparniai du su pilna ginkluote. Nato tas suvažiavimas liūdnas, ir tuo pačiu turi vertinti laisvę, nekreipti dėmesio ir keep on working, creating, and chilling down in the USA. Buvo net atjungti per internetinius žemėlapius rodomi mašinų srautai, mane Ddosino ruskiai, gerai kad paaiškino kad patekau į rusų taikinį, nes jie vargšai yra kažkiek dalbajobai, FB po daugel laiko atėjo automatinis įspėjimas, kad žodžio kacapai naudoti negalima.

Vėl kažkas parėmė per PayPal – užsisakiau laikrodį su mėnulio fazės rodymu. Vienos jau pabaigtos arbatos irgi. Tai pat kaip visada maišų su gerais piešinukais.

Tikrumas būt gajus, čia Ai artas

Šitos keturios jau mano manipuliacijos.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon