Bet stengtis reikia + mistika 100%

Aš čia, nenoriu net lyst lovan atsikelti reikia jau dabar, noriu ryte mm padaryti skanios kavos. Mistika pilnai aplink, dabar realybė tvirtesnė ir sukalbamesnė, o šia per pilnatį buvo juodasis šabas man. Pats sugalvojau žodžių junginį, pats jį pripildžiau jausenos, pats išsigandau. Dabar ryte mm ir mčt saldžiai giliai miega. Aš Su trūkinėjančia atminti nesuvedu galų kas kaip ir kur. Ir realiai neturiu bandyt, :ninado dumat” – Dovlatovas.

Suklausiau Charmsą, sėdėjau ant tiek synchronicity kad jaučiausi lyg ta laivo vieta kuri skrodžia vandenį. Individualistinė kultūra, laukiniai viduramžiai toliau atgal, keista dar viena kiber viber karta. Čia vieną dieną į aukojimo kepurę įkrito net 10+17,5€ – rekordas galima sakyti. Žiniasklaidos monitoringas – weapons of mass distraction.

Tikiu ir einu, kai nugriūnu kartais atsikeliu net be psich vasaros ar n.vilnios durų be rankenų. Atleisk man Aukščiausioji energija. Už tobulas dovanas ir kelia legendinį. You are the master you are the 🗝.

Kompas veikia puikiai, rusas groja balalaika aplink žemę skrieja Laika, negras šoka visai plikas maskatuoja jo dalykas – tai jau močiutės išmintis ir esminis – pabučiuok šiknon!!!

Kažkaip mistiškai atgal atsirado mano laikrodukas kurį berods daliau buvau davęs…Nors gal čia ir 3 Mi apyrankė.

Soc medija visus pasodinusi ant adatos, gerai kad neturiu nei twitter nei to naujo FB, nei instagram nei tik-tok. Laisvesnis tikrai.

Bitches and motherfuckers kaip kažkada minėjo Vy. Mane irgi kartais puola nostalgija, kartais girtas viduje šventi naujos eros pradžią, kaip žinia akmens amžius pasibaigė ne dėlto kad pasibaigė akmuo.

Išlydėti iš gyvenimo garbingai? Kaip? Purvinasis resursas šiek tiek pliuse po pavedimo sodros pensijos. Dar jei nepoliruočiau tiek alaus, tai tikrai būtų užtenkamas kiekis, už močiutės tel nemokėjau, reiktų gal nebemokėti, bet ji su nauju neišmoks naudotis mobiliu – kitaip tariant poreikis meškafono.

Atleist nepavydėt, nebeandyt galvoje piešti istorijų ir asocijacijų ir į priekį ir atgal. Mmmmmm

Dar ir dar kartą įsitikinu lakia ir kintančia realybe, nuo tavo užkrovimo ir nusiteikimo priklauso ką matai aplink (tikriausiai ir cikladolis-parkopanas neprideda blaivaus suvokimo), reikia ramintis ir džiaugtis duota galimybe važiuoti dar ir dar kartą amžinu ratu, kaip jį pavadinsi nesvarbu, negi ir tu nejautęs paribinių, nepaaiškinamų nutikimų, efektų keistų.

Nu vat dar porcija Jums neuroninio tinklo piešinių leistų per mano AMD 6800 GPU – promtai mano ir iš cursed ai interneto grupės.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon