Anksti kilęs, nakti besivartęs užvedančiuose sapnuose

Pabudau link 0600, atsigulęs buvau aplink 2200 ir iškarto beveik atsijungiau miegoti, po to pabudau vėl užsnūdau, vėl pabudau ir link ryto beveik haliucinaciniam realume galvoje skambant senam rusiškam repui hip-hop’ui kėliausi darytis kavos iš moka aparačiuko ir gan stiprios arbatos. Šoviau dar dvi ir raketinio kuro, kad tikrai būčiau pabudęs, vakar buvau susitikęs su Snt – tai nunešiau jam Limonovo knygą, jis man ir atnešė nemažai, džiaugiuosi kad viena apie smegenus patiko mm, jinai visada domisi jomis.

https://worldcomplete.bandcamp.com/album/holograms-remastered

sukasi kolonėlėse, aš patenkintas ir guvus, pašte laukia skani arbata, kai atsikels mm gal eisim iki turgaus kalvarijų. Naktį žadėtos audros nebuvo, kuo toliau tuo rečiau atspėja orus, tikriausiai esami modeliai netinka pakitusiam klimatui.

Visada norintis, kažko sąmonėje vėl Vy vaiduokliai. O aš paprastai plaukiu į tolį: padėkos iš slsk, noras būt svarbiu kitiems, daugiau skaityti, daugiau džiaugtis leidžiant sau nekreipti dėmesio į kintamą kasdien aplinką, kuri priklauso nuo tavo būvio. Magiškas būvis leidžiant sau patvirtinti ir nebijoti.

Berods ketvirta diena be nikotino

Džiaugiuosi vėl sustabdęs šitą bereikalingą įprotį, žinoma velnias atbunda noru ir keistu pažadu kad ale man to reikia, manau kelios savaitės ir bus jau ramiau. Žinoma ir kelios alaus tampa dideliu nikotino šaukliu.

Po manęs? Po tavęs? Nesvarbu, bijoti nereikia

Jau ir taip ilgai besitęsianti kelionė per realuma atvedusi link internetinės legendos statuso mažai kam žinomame slsk. Padedam tūkstančiam žmonių gauti audio dope. Uždainuoja galvoje:

Kas iš to? Vai kas iš to?

Gal pirmas mėnesis kai apsimoka kompiuteris iš anonimų paramos sau elektrą.


Kita diena

Pripratau vakarais plaukti su HOR miksais, vėl dauginu ✖ save iš kofeino. Trijų rūšių arbata 🍵 kava iš aparačiuko. Toks nejaukumas viduje, atrodo pasaulis ir reikalauja kažko svarbaus ir tuo pačiu aš paliktas užribyje. Dieną su 1/4 xanaxo ilgai miegojau, buvo atėjusi Jrt ale maitinti mčts kuri dėl savo debilumo sugeba skūstis visiems kad alkana, o durnos bobos ir patiki. Virė sriubą, žinoma mčt pareiškė kad ji sūri, tai dabar jos niekam nereikia, stovi puodas.

Šią naktį sapnavau kažką apie bleeding edge, kad reikia apie tai parašyti. Nežinau ar tai aktualu tai dešimčiai porų akių kurios mane seka 👀

Raketinis kuras

Berods ryte dvi išgėriau jas, dabar vakare dar dvi, kaip visada reikia sekti kad neviršyti penkių į maždaug parą. Viršijus reali galimybė išsigąsti ir patekti kur durys be rankenų. Yra žinoma ir tie kurie po septynias ir daugiau šaunasi, bet jau keturios aiškiai ryškina aplinką ir pakilimą beveik LSD siūlo.

Lėčiau, reikia lėčiau, labiau apgalvojant ir tikint.

De feminis

Сборник короткой прозы

Владимир Сорокин

Perklausiau, kas supranta rusiškai dedu visą knygą:

234.lt/1.zip

Knyga kuri klausosi sunkiai, bendrai Sorokinas ne iš lengvųjų autorių, nežinau ant kiek knyga cenzūruota litres.ru bet numanau kad tikrai gali būti. Šiandien paskutinius du skyrius ausinėse nešiausi per miestą ir su -0,5 akiniais ir pora raketinio kuro jaučiausi kažkur kitur, galima sakyti kažkiek pakilęs virš realumo. Toks tekstas veikia, reikalauja iš tavęs dalyvavimo, primena apie tą nesenai buvusį siaubą kurio atgarsius dauguma slopina. Knyga smarkiai rekomenduojama, skaitovė superinė.


Paimti trys siuntiniai, high endiniai maišiukai narkotiniam gėriui su superiniais paveiksliukais ir langeliu į vidų. Pati geriausia kiniška akmens arbata ir trys knygos iš bookswap. Neišvengta ir alaus, vat ir dabar su HOR miksu leidžiuosi kažkiek alkoholio į sąmonę, ryt laukia kompo upgreidinimas – naujas 2TB sisteminis Pcie4 Nvme diskas, reikia žinoma ir dulkes prapūsti, įdėti du pirktus 14cm ventiliatorius.

Brt atsiuntė mėnulio kalendorių – jei labai keista kad kitą mėnesį net dvi pilnatys 🌕 man naujas laikrodis jau dabar rodo, kad iki pilnaties nedaug. Labai džiaugiuosi nauju laikrodžiu, kažkodėl šiandien neužėjau pas laikrodininką paklausti ar jis moka nureguliuoti ant jo potvynius atoslūgius, nes aš kiek bandžiau suprasti, tai nesgavo.

Apžiūrinėju laikrodį ant rankos, stebuklas eisiantis link 10 metų. Labai patenkintas.

Skytecho prekių aprašymai vėl išdūrė, pirkau nepigų usb 3.2 gen 2 usb c hubą, atidariau, o jis paprasčiausias usb 3.0 – pikta. Dar vienas Adatos sata SSD sugedo – nesupratau ko jo neskaito, neleidžia matau šiandien net formatuoti, žodžiu bibis, rašo fatal hardware error windowsai, reikia pasiknisti milžiniškoje krūvoje garantijų ir nešti atsiimti pinigus, nes dabar tie diskai mažne 15€ verti, aš mokėjau pamenu tikrai daugiau, nežinau ar nešti atiduoti tą usb hubą, taip pikta kaip aprašymas meluoja ir bendrai tų gen 2 greitesnių usb hubų nėra pardavime. Mačiau ebay vokietijoje tik siuntimas nepigus. Kažkaip keista, standartas yra, bet jam priemonių šnipštas, progresas eina greičiau nei gamyba ir kūrimas jam priemonių.

Kaip Pls klausė – kiek mums dar ramybės šitam realybės bėgyje

Aš jaučiuosi keistai, atrodo pasaulis kenčia, norisi paduoti visko, o apsiriboju muzika. Noras būti atspėjančiu realumą, tikiuosi sekanti pilnatis bus paprasta ir nejuntama. Vėl noriu trintis iš FB bobų turgaus, bet kai pagalvoji jog tiesiog gali jo nevartoti darosi geriau.

Kompe perinstaliavimas visada galvos skausmas, išsaugoti visus torrentus, persikelti slaptažodžių skrynutį, po to visur prisijungti, viską vėl bandyti atgaminti. Bet reikia, pradėsiu gal net šiandien.

Gero plaukimo, ramios pilnaties, jokios baimės Jums!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon