Sekmadienis kai nejauku

Pabudau vėlai, nenorėjau keltis tai prasivarčiau iki 1100, ir atsikėlus buvo kažkas ne taip, kažkas keistai kitaip aplinkoje, išgėręs kažkiek kavos likerio ir kavos vėl nulindau snausti apie 1500, išlindau iš lovos 1600. Dabar 1909 ir aš kažkuo neramus, nors išgėriau didesnį ketvirtadalį xanaxo nesijaučiu tikras realumu. Dieną suktas FB kaip ir turėjo privertė jaustis šlykščiai, prilėkė Grškvčs, parūkėm cigarilę ir aš vėl prie velnio dėžės. Kažkas ne taip. Kažkur dingusi ramybė ir susikaupimas būt.

Jautimąsis lyg realumo pagrindas gali išslysti iš po kojų, vaikiškas noras kažko kas patvirtintų jog viskas gerai ir artėjanti pilnatis bus paprasta.

Pirmadienis kai nežinai ko imtis

Vakar nuėjau miegot anksti, atsikėliau vėlai, skambino iš poliklinikos, sakė: jums nereikia siuntimo pas dermatovenerologą galit užsirašyt ir patys, šiaip taip prisiskambinau į registratūrą: sako greičiausiai galim vasario mėnesiui, sakau ačiū nereikia. Šerpetojančią rankų pirštų odą patepiau tepalu su kanapių aliejum, gal padės.

Youtubas kažkaip jaučia mano nejaukią nuotaiką ir ant viršaus dar siūlo 90’s dokumentikas apie rusiją, žinau kad jos nejaukios, kol kas nejungiu tik pasižymių grojaraštį. Sukasi rinkinys:

https://naafi.bandcamp.com/album/pirata-666

aš vis ne savo kailyje. Ar čia jau mėnulio pilnatis veikia, ar kas, bet noriu būti tikras paprastumu, o viskas tik ir šnibžda lyg apie iliuminatų keistą sąmokslą, kažkokius neatitikimus realume.

Reiktų imti skaityti knygą, arba klausyti. Reiktų ištvarkyti namus, tai neskubu, mm su brl parsiranda tik trečiadienio vakare.

Kai reikia paprastumo

Noras patvirtinimo, noras paprastumo, noras jaukios dienos tiesiog plaukiant paprastai per gyvumo upę. Kažkur pradingęs pasitikėjimas, nejaukus sąmonės drebulys, noras suprasti ir būti suprastu sau pačiam.

O reikėjo

Tiesiog pavalgyti, dvi dienas buvau tik užkandinėjęs ir paimti skaityti knygą, tada atsijungė realumo nejaukumas. Užmigau sunkiai…

Antradienis kai ryt pilnatis

Keltis visiškai nenorėjau, labai keisti sapnai, dabar nepamenu bet tikrai nejaukūs ir nesvetingi. Atsikėliau, susikroviau šiukšles ir ėjau paimti CD iš paštomato ir pričiupau alaus porą. CD tai -> https://arkliogalia.bandcamp.com/album/tavo-laiptin-j-ant-sav-s

Užsisakiau visko iš barboros, kad mm su brl nereiktų tysti visokių pienų kefyrų.

Šiandien kažkiek geriau, jaučiuosi reikalingesnis. Kai pagalvoji apie milžinišką pasaulinį ar lietuvišką circle jerk’ą tai darosi nejauku, gerai kad aš jame nedalyvauju. Kai viena esminių temų seksualumas supranti kad kažkas ni to, agenda pavogusi dėmesį nuo realių problemų.

Sukasi:

Dauguma aukštai iškėlę galvas eina už dabartinį reikalą, ir matosi kad nesvarbu koks jis būtų jie eitų UŽ. Nesutinkantys apšaukiami, išjuokiami, ir išvaromi. Sukti FB bendrai nesveika, dabar ir į mastodon ramybę pribėgo visokių pabėgėlių iš twitterio, daugeliui žmonių socialinė patiktuko validacija labai svarbi. Jie dės savo lėkštus snukius, metines, ir bendrai bredą nes kiti spaus patiktuką, o jie atsilygindami spaus ant kitų dedamo bredo. Tikrumas patrauktas nuo realumo, į virtualumą, kuris bevertis.

Švyturio porteris, vis prisimenu kiek realiai nesuvokiamo skausmo grindė kelią iki šios akimirkos. Aš galiu sau leisti barškėti klaviatūra ir būti prieš daugumą, viskas per plauką nuo susivyniojimo į pasaulinį karą. Noras suvokti dinamiką, noras dalyvauti dalinimosi atgimstančioje revoliucijoje. Panieka bilijonieriams ir jų triukams. Aš nebijau dingti, mano vėliavą perims kiti. Greita kaita pasaulyje privedė iki technologijų kurios nesuprantamos kūrėjams. Tinklo efektai, lėta degradacija, paribinis porno ekranuose, skambučiai iš kitokių nei tu. Noras paprastai ir aiškiai pajusti, kad esi, kad gali. Daugiau knygų, mažiau soc tinklų bredo ruletės. Išlaisvink savo galvą ir kondicionavimo einama tema, einamu pasipiktinimu, kultūra kuri masinė eina NX.

Jei tu leistum sau nurimti

Ant kojos žaizda dar vis neužsitraukė, paleisti SDXL paveiksliukų paišymą pilnai nepavyko. Ateinantis suvokimas kad tu gali išnykti staiga ir pats to nenumatęs. Noras tikrumo, patvirtinimo, arba šizofreniškos žolės išvedimo į kitus matmenis, žinai kad tai nereikalinga, kad tai greitai gali nustekenti iki psichiatrinės ligoninės, bet nori, nori nes jutai tą keistumą ir minčių šuorus, tą augalo revoliucijos pažadą. Jo visi kurie rastamanai labai taikūs ir faini, tik assasinai irgi rūkė hašišą, rūkė ir usa armija vietname, ir dabar ukrainos prezidentas nori legalizuoti rūkymą. Lai, lai dar daugiau žmonių kurie išmušti iš esamumo, leidžia dienas traukdami, pirkdami ir galvodami kaip gauti dar. Tai ne sprendimas, žinoma reiktų kad tai būtų ne pagrindas policijai tave užpulti, teisti. Bet realiai žolė trina atmintį, kaip ne kartą man yra sakę – maks dvi savaitės į praeitį, tada dūmai. Aš ir taip ilgai prabuvau, dabar iš daugel metų likę keli prisiminimai ir tie dažniausiai psichoziniai, kai jau neatlaikai. Xanaxas irgi piktas vaistas, pagertum ilgiau kiekvieną dieną, būtų pizdec, pripratimas, ir neveiktų jis kaip seniau. Žmogus žongliruoja jam prieinamom priemonėm, kad mieste nebūtų vienišas, kad neleistų į suvokimą siaubo civilizacijos.

https://www.washingtonpost.com/health/2023/07/31/marijuana-addiction-legal-recreational-sales/

Kaifas iš siaubo

Kitimas būtinas, tave gązdina kad turi pirkti legaliai, kad turi paklusti įstatymams, tik tie kurie turtingesni to nedarė ir nedarys. Taip kartais patogiau nusipirkti legaliai nei ieškoti ir vargti su piratavimu. Bet realiai esi čia milžiniško pasirinkimo koplyčioje, gali rinktis, kol gali rinktis tol esi laisvas, man pačiam akys raibsta nuo pasirinkimo, nesibaigiančio srauto pasiūlymų ir pažadų tau padėti suprast, įsisamonint kad:

Viskas turi pabaigą, ir net nesvarbu daryti įtaką, tai gi irgi tikėjimo klausimas, noras patvirtinimo.Šeštadienis vėl

Sukasi ramus dub techno :

https://insectorama.bandcamp.com/album/the-dub-theory-the-last-chapter

Aš pasistiprinęs alum, ciklu, ir mažiuku gabaliuku xanaxo sau plaukiu į priekį. Šiandien vėl transliuos HOR iš Dekmantel festivalio, reiks musėt prisijungti savo ausimis.

Prisijungiau, jaučiuosi gerai, kas yra džiugu bendrai.

Lauke liūtis, sutemo staigiai, žaibuoja. Aš dar susivertęs du alaus sau klausau festivalio. Pastarąsias dienas buvau keistai mieguistas, nežinau ar čia cisordinolis kaltas ar kas, bet ir naktį ilgai miegu ir dar dieną nusnūstu. Dabar vakarinės dvi tabletės cikladolio gal privers ilgiau panaktinėt. Taip norėtųsi pasileisti SDXL paišymą su GPU. Stipri pu-erh arbata džiugina.

Tikėjimas gyvas, laikrodis su mėnulio faze ant rankos, neįkyrus stiprios arbatos ir ciklo pakilimas, klykiantis vidus – daryk, kurk , džiaukis, skaityk, klausyk. Pilk per save gyvumo tėkmę pilnai, džiaukis akimirkomis, neleisk nostalgijai tavęs stingdyti. Likimas palankus darymui, palankus paieškom kažko naujo ir didelio.

Tikslinga būti patenkintu, nestingti ties pasirinkimo gausa, leisti sau kartais neveikti nieko, žinoma mažiau soc tinklų, daugiau knygų.

Likti nesvarbu kas, neteist savęs, leist klyst. Norėti lėtai ir užtikrintai pasinerti į realumo upę.

Savaitė kaip ir prasukta

Vėl sekmadienis, prižadino Grškvčs 0930 aš kaip tik sapnuose ruošiausi su kažkuo pistis tai buvau nemaloniai nustebintas ankstyvo skambučio, ko jis skambino taip ir nesupratau. Užmigau tikrai vėlai ir tai tik 0,5mg xanaxo išgėręs, vakare paskaitinėjau knygą. Šiandien bandysiu nesipilstyti alum, nerūkt nikotino ir bendrai gerai praleisti dieną

Perskaičiau

Kastytis Sarnickas Turnė

Paskaičius reklamuojamus atsiliepimus apie knygą atrodo bus nebloga, o tai visiškas sušiktas skaitalas, realiai mano nuomone net spausdinimo nevertas. Žinoma lapais bėgi greitai, bet tai knygą be minties, be tikslo. Išleista 3000 tiražu – tai ne veltui dabar antakalnio bibliotekoje jos trys egzemplioriai niekam nereikalingi. Fuuuu – tikrai geriau būčiau neėmęs jos iš bibliotekos, kažkur pamačiau kažkokią antraštę kad labai linksma knyga ir paėmiau, tai galiu pasakyti nei ta knyga linksma nei ką, bredas tiesiog ir net jaučiasi skaitant kad visiškas š. Daug keiksmažodžių, žinoma ir pydarastų tema kažkiek.

Pasirink ką skaityt toliau

Tiek knygų namie, kad net nežinau ką imti, ar iš pradėtų, ar iš naujų. Dar reiktų perskaityti Barbarų žemyną, norisi kažko lengvo, nes jau turbūt koks mėnesis iki naujos Pelevino knygos.

Pasiėmiau skaityti šitą:

https://titanbooks.com/71177-multiverses-an-anthology-of-alternate-realities/

Jau buvau ją pradėjęs skaityti kai nusipirkau, dabar perplaukiau per kelis apsakymus ir visai patiko.

Mastodon grimasos

Kai priėjo daug žmonių naujų į mastodon iš twitter iš karto pasijuto neskanus įprastos soc medijos kvapas, postai apie nieką, pasigyrimai ir šiaip tuštuma kažkokių bereikšmių įvykių aprašymo. Šiandien kaip kartais darau keliu įdomiausius straipsnius iš hacker news į mastodon ir kažkoks naujas lietuvis serve klausia – čia tu tipo žiniasklaidos priemonė, ale vaidini, aš jam ramiai atrašau ką aš darau, tai jis vietoi to kad ramiai mane nustotų sekti dar apie tai parašyti turi, nu tikrai dalbajobas, tai jaučiu jį užblokavau greičiau nei jis mane nustojo sekti. Žinoma nuotaika sugadinta. Bendrai soc tinklai su savo debilizmu kuo toliau tuo labiau turi eiti vpizdu. Bet kartais malonu pasukti srautą. FB jau ne pirmą dieną rodo tą patį matytą per tą patį, nei perkrauti nei kaip kitaip atšviežinti srauto nesigauna. Realiai jis kelia niršulį, ir nenorom verčia lygintis su kitais. Tikrai ne į naudą psichinei sveikatai.


Pakartok kartu: mirties baimė yra tiesus kelias į proto vergiją

Bet cigarilių šiandien nepirkau, kažkiek kavos likerio, visai nieko HOR transliuoja. Aš paprastai ir aiškiai čia sau ramiai prie dalinimusi užimto kompo. Leidimas nirti į naktį duotas, kambaryje +28. Paprastumas barškėjimo klaviatūra, nurimimas ir prisiminimas tų pirmų kartų. Koks keistas dalykas atmintis, traukia nuzulintus blizgučius kurie blizga vien todėl kad daug kartų jau traukti.

Lėtumas būti svarbus. Pajusti momentą nuspalvotą muzika ar knyga, kažkur pasitraukti aukščiau. Sš vėl psichiatrinėje – sako dirbu, klausiu ką – muzikytę kuriu, nu bent toks šioks užsiėmimas, aš vat nepafotkinu niekaip. Dls iš vis neatrašo, gal irgi psichiatrinėje, fig ten jį pariši, dar vienas ne per seniausiai rašė iš vasaros ligoninės – atnešk man du pakelius cigarilių – jo blemba skubu bėgu. Bendrai žmonės labai greitai pajaučia ką galima išnaudoti ir tai be jokios gėdos daro. Geriau mažiau pažįstamų ale draugų nei daug tų kurie vien dėl išnaudojimo.

Kaip visada sau primenu “geras visiems nebūsi” reikia visada laviruoti. Tiek objektų aplink, tiek norėtųsi užsirašyti reikalų į užrašų knygutę. Kažkaip neaiškiai gera, malonumas būti prisišauktas su kavos likeriu ir muzika. Nebijoti – iš niekur į niekur.

Paprastuoju būdu ateina kita savaitė, paprastuoju būdu sukasi muzika. Aš nebelaukiu išganymo ir pats sau šeimininkas esu, kartais dėl to darosi liūdna, kartais vaiskiai puiku.

Atsidarau vėl FB, vėl tas pats bredas. Ko aš ten ieškau jau pats nesuprantu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon