Apsusęs bet linksmas ir džiugus

Šiandien teko dieną nusnūsti tris valandas su xanaxu, nes jau jutau kad ilgiau tempti į nemigos beprotybę neverta. Aptvarkiau namus, išnešiau šiukšles, vakare lg su pensininko euro vaistinės kortele sutaupiau 7€ ant vaistų, bando mesti gert ir rūkyt mariją, sakė jau sapnai nevaikiškai pjovė, dar ir kasa sako streikuoja, tikiuosi viskas bus gerai – auksinis jis žmogus. Apsipirkau IKI partysiau namo, kaip visada krūvą turto valgomo. lgs nuvežė iki jo, bet pabuvau neilgai – labai toks apsusęs ir nei du monsterio be cukraus nepadėjo, parsirasdamas namo dar nusipirkau vieną mėgstamo energetinio jau su cukrum ir paragavau kažkokio naujo snickerso.

Namie pasileidau krūvą šviesų, tris lazeriukus, girliandą ir plaukiu su lėtai gražiu albumu:

https://blankbanshee.bandcamp.com/album/music-for-menus

Nežinau kiek šiandien lysiu į naktį, bet tikrai ne tiek kiek vakar. Atrodo viskas padaryta, IT prekės siuntiniui į Uteną ateis tik 03 03, orų stotelė jau Skyteche, kai atsiras ir monitorius eisiu pasiimti. Nuotaika tikrai ramiai linksmai gera. Tikiu geresne, kitokia, nesuvokiama ateitim. Vėl optimistas. Tikėti kažkuo geru reikia, žinau kad kažkada ateis depresija, tikriausiai vasaros gale, ar rudenį, bet teisių atgavimo procesas gal užims galvą gerais dalykais ir laukimu. Jau dabar labai laukiu sodo sezono pradžios, noriu kapstytis, klausyt muziką per senoviškas dideles kolonėles, valdyt namų dalinimosi stotį iš sodo senu laptopu, skaityt knygas, gerint gerbūvį ten. Tikiu, noriu, galiu – viskas mano rankose atrodo.

Klausau Sorokino cukrinį Kremlių:

https://www.litres.ru/vladimir-sorokin/saharnyy-kreml-277732/

Tai knygos kuri leista ir lietuviškai – Opričnikas tęsinys, labai geras įgarsinimas, juoda Rusijos ateitis, jei kam patinka tokia keista siaubo fantastika tai tikrai labai rekomenduoju.

Bėgam kiek patys save varom – kaip man sakė Brzd, labai teisingas požiūris, dar reikia prisiminti kad jei esi pervargęs ar sergantis tai gali prisidaryti reikalų per dieną, kad ir savaitei taisymo. Prisiminti reikia ir kad nepakeičiamų pilnos kapinės. Reikia veržtis, sekti, norėti, būti, kurti, žaisti, džiaugtis,, tiksėti naujumu.

Ebay radau labai fainą senų mechaninių automatinių laikrodžių pardavėją:

https://www.ebay.com/usr/shopify_4us

Krūvos puikių aptranautų laikrodžių iš Indijos, siunčia per Rusiją traukiniu musėt. Keista tema ta Rusija – apleista realiai dykynė prakeikta, dabar dar ir ginklais žvangina, bet aš per haliucinacijas jau pramokęs susitaikyti su bet kokiu variantu – nebijau kad jie pasiims mus ir atgal, nors tai kol kas negresia, bet morališkai labai gerai būti pasiruošus bet kuriam kauliuko metimui. Reikia kuo mažiau sekti naujienas, vis tiek pagrindines pasakys šeima ar draugai, ar pagausi interneto mėsmalėje.

Už šitą linką FB AI mane apšaukė porno platintoju ir užbanino parai be galimybės skūsti:

https://0xf00ff00f.github.io/rotator/

Šlykštu, traukiam atgal į blogus, mažas internetines bendruomenes, nebereikia neribotos minios, nebereikia amžino scrolinimo, viskas puikiau nei puiku ir amazing – but nobody’s happy. Keista, visi taupo, parinasi, skuba, ieško ko nepametę. Taip gal ne visi, bet žiurkių lenktynės šlykštus reikalas. Gerai kad aš nuo jų atsitraukęs kuo toliau. Kasdien tikėti dar ir dar kartą begalybe! Pabandykime dar kartą pamedituoti ją ir laiko kilpas:

Tau teks pabūti visų žmonių vietoje, visais įmanomais variantais, visų gyvų ir negyvų vietoje, žuvų vorų ir medžių, būt kitose planetose, sutikti ateivius 👾 viskas sukasi keistu spiraliniu multiverse ratu kur bet kuris variantas įmanomas ir tikrai norėdamas užkrauni eterį tau tai paduoti – tik reikia tai pramokti. Reikia pramokti ir pailsėti ir nusirauti, apžaisti idėją ja net netikint, juoktis ir gamintis sau džiaugsmą, leistis dviguban triguban dugnan ir vėl kilti aukštyn. GYVENTI, būt žmogum iš didžiosios raidės, veikti savo kartą kuo teigiamiau, nors visos utopijos virs į distopijas. Telefono ir interneto ryšiai – > trūkinėjantys žmogiški tikri. Laisvalaikis prie interneto – nekokybiškas, geriau knyga. Nekenčiu filmų jau ir serialų, man per lėta medija, nebejaučiu ten gylio, nebežiūriu net south park, family guy, american dad (jei jį dar rodo) simpsonų, kempiniuko ir viso kito kažkada džiuginusio piešto džiaugsmo, nesukau anime keliu, ką esu matęs labai patiko ir Lain ir Princess Mononoke ir Legenda a sverch djavale pradžia. Noriu sau leisti būti kitokiu, o kitiems kitokiais.

Kas yra tikslas? Žaidimas būvio kuo grakštesnis ir su kuo daugiau prisiminimų, kuo mažiau alko ir narko, tv filmų ir prisirišimų priklausomybinių. Bus taip kaip niekas nenumatė tiksliai, kitaip nei dauguma tikėjosi. Jau jaučiu skendima atgal į tamsiuosius amžius, tokius keistai koorporatyviai CyberPunk. Reikia skaityt, vis bandyt kažką naujo su PC 💻 laukti šūvio, laukti ir garantuotos pabaigos, majos skraistės nusileidimo ir kitos kokybės būvio.

Aš negaliu pasakyti kuo aš tikiu, gal savo asmeniniu mylinčiu dievu, laukiančiu iš manęs maksimumo. Leisk būt, leisk džiaugtis, leisk kartais atlaikyt, paverkt tikėt ir augti.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon