Kofeininė naktis

Diena rami, jau 04:37 aš plaukiu, iriuosi per tamsą. Visiškai nusivyliau nauja foto programa už kurią dar pinigus mokėjau, daugiau nebepreorderinsiu tokios chuinios, senos tos firmos net geresnės 🙁 pabandžiau padaryti foto perleidus per hdr ir tą Ai programą Neo:

Vakaras vakar

Užsakyta visokios chuinios iš skytecho, reikės išsiūsti siuntinį į Uteną su pirkta ir nepanaudota mechanine klava, testuota nebloga pele A4Tech ir pelės kilimėliu, siūsiu seno draugo vaikui paaugliui, kuris bando rinktis daiktus savo pirmąjam PC 💻. Jau iš manęs pirko pigiai labai nušautą Iyamos moniką geiminimui, įdėsiu ir savo spausdintų foto kelias. Užsisakiau kažkodėl keistą senovinį barometrą iš prancūzijos, didelį sunkų lietą ir su revoliucijos laikų šimtine skale, jei nežinot jie net laikrodį bandė perversti į šimtinę sistemą. Dar iš skytech mažiausią droną, skaitmeninės tv imtuvą usb ir orų sttoelę su išoriniu davikliu dovanoms mm. Realiai tiek apsikrovęs technika, kad jau reiktų dėti skelbimą su laidais ir kitom gėrybėm in skelbiu.lt, kaip tik ten įmečiau in sąskaitą resurso. Dar gi ir knygos laukia apvalymo pardavimo, reiktų gal sena.lt padėti jų kažkiek, nors taip faina turėti biblioteką su gerom skaitytom knygom – reiktų kabinti lentyną dar vieną jau jom. Ždž kai man pakilimas, negaliu aš nulaikyti pinigų, bet dažnai iš to ir užsidirbu – atgaunu kažkiek. Reikia tik daugiau koncentruotis ties nešvaraus resurso tekėjimu.

Užsisakiau šį monitorių:

https://www.lg.com/us/monitors/lg-27UL650-W-4k-uhd-led-monitor

Kiek matau milijardas spalvų, sRGB 99%, HDR400 visokie sukinėjimai, žodžiu kai jis kainuoja 300 iš skytech manau tikrai verta, turėsiu pilną setupą foto džiaugsmams. Gal ir paskubėjau bet mažiau kad ebay jį stumia vokiečiai už 600+ baksuokslių.

Pagaliau psichiatrė paleido žalią šviesą gavimui jos leidimui teisėms, sakė atsivilkt po mėn ir tada spręs – didžiulė paskata nepiktnaudžiaut raketiniu kuru, kurio mane jau ir 6mg veikia nevaikiškai, negert alko, nebandyt narko, nes dar poto reikės in narkologinį prisiduoti irgi leidimo teisėm – šlykšti sistema, bet jau ką padarysi, po to dar alko kursai vairuotojams praradusiems teises dėl alko – šlykštu – realiai sumoki pinigus už lapuką ir px visiems viskas tik reikia babkėno, eina nx lt debilizmai + tas lapukas tik 6mėn galioja. Dar ir visas vairavimas pasikeitęs, nuo tada kai laikiau prieš 11 metų. Bet teisės man įstabus dalykas, myliu savo 2003 metų VW Golf universalą pirktą iš seimo patarėjo su šikarnais numeriais, gera aparatūra ir šiaip puikiai riedantį ir džiugų. Su juo norėtau pabandyt pakeliauti – kad ir iki Rygos, gal surasiu kokį žmogų kartu nulėkti kažkada, geriausia vasarą, nes tada ir miegot galima gale, ir man Ryga kiek buvau žiauriai patiko, visai kitoks miestas nei Klaipėda ar Vln – ten apleistų pastatų nenunokioja kažkaip, daug rusų, didžiulis milžiniškas miestas uostas realiai. Norisi ten pasitreniruoti judėti, džiaugtis blaivumu ir išleisti kažkiek resurso ant įspūdžių. Žinoma ir pats teisių atgavimas nemažai kainuos, ir mašina visada valgo investicijas, bet gera gera gera važiuoti. Tas pusiau įsitempęs, pusiau atsipalaidavęs variantas, gali ir muzikikę sukti iš CD kurių yra net nepraplėštų ir gerų.

Nepamenu ar sakiau bet nusipirkau pirmą savo plokštelę, parėmiau vokiečių dub techno leiblą – pirmą jų plokštelė, rašė kad tik 20 kopijų jos. Apie mane parašė reddite – padėką kad sharinu per soulseeką muziką senai senai, nemažai žmonių pritarė ir dėkojo, atrašiau ir patikinau kad toliau deliverinsiu kol būsiu gyvas. Krs nori kad pagaliau išsiųsčiau jam antrą flešiuką su muzonu in Krokuvą, kažkada permetė babkių buvo nupirkti flešiukai, vienas išsiūstas pilnas PBB radijo stoties ripp’o gabalų. Apžiūrėjau HDD kainas, tikrai aukštos, bet dar vietos yra, tai kaip ir nereikia.

Nuotaika realiai kofeiniškai puiki, naktis džiugina savo malonumu su youtube music pasiūlymais per discover mix – pagerėjęs servisas tikrai, kažkada siūlydavo vien naują popsiuką, o dabar realiai groja kas patinka muni, net vat senus underworld’us groja. Siūlo imt mėnesį nemokamai – eina jis tolyn tegu sau paprastai, nieko už tas babkes negauni – reklamos jis man ir taip negroja, atsisiūsti muzoną gali tik su DRM, o užrakintas kad veiktų man neaktualu – aš geriau su knyga plauksiu.

Dvi rekomendacijos knygų rusiškai iš litres.ru

https://www.litres.ru/vladimir-sorokin/saharnyy-kreml-277732

https://www.litres.ru/sergei-dovlatov/kompromiss-18224146/

Sorokinas bendrai juodos ateities dievukas rusas sunkiai verčiamas, o Dovlatovas kaip suprantu dirbo Radijo Svoboda ir rašo puikiai.

Kasdien ir kasnakt laukiu, laukiu signalo iš kosmoso. Kartais taip keistą vienam barškėti prie klaviatūros, mechaninės rgb ir žiūrėti probėgšmom į kitą tamsiais langais namą priešais.

Ankstyvas rytas, miego kelios h

Kofeinas nepadėjo, pasijutau lūžtantis ir nuėjau miegot apie 0400, pamiegojau kelias h ir pabudau nuo viso kūno laužymo ir traukimo, žinoma kėliausi, su mm išeinančia tirti kaime kurčneregių vaikų išgėriau exspresso kavos darytos moka kavinuke, parūkiau balkone – oras šlykštus, bet ne minusas kurį žadėjo – neatspėjo oro, tik šlapdriba ir 0

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon