Dar kartą apie mano patirtį su psichine liga

Žmonija yra žydinti pieva unikalių gėlių. Nereikia ieškot ar norėt ligos, nereikia pavydėt nieko niekam, nereikia keršyt, viskas susistatys į vietas tik po laiko, kai tai buvo nutikę. Gal net galutinis įvykis gale Mūsų laiko traukia mus pas jį, laikas yra fenomenas, visi tikriausiai dabar per karantiną pajuto jo šuolius, kilpas, dežavu.

Jei jau bent kartą patekote į psichiatrinę nevaidindami, tai suprasit apie ką aš. Vaistus vartoti reikia labai atsargiai, ne prisidaužime esmė, o visi vaistai nuo psich ligos daužiantys, nuo depresijos bendrai vaistų neišrasta. Aš pasilikęs vaistų tik cisordinolį (cisordinol depot – leidžiamą kas dvi savaites, tai gan dažnas tarpas, pradžioje užtektų ir kas mėn). Reikia ieškoti priežasčių, bet visi galai į vandenį, genetinė žala einanti per kartas, bet męs esame lūžtanti banga, ir kartu galime padaryti stebūklus. Mano kontaktai yra puslapio viršuje, jei kam kas įdomu – kreipkitės, pabandysiu kuo greičiau ir tiksliau atsakyti į Jūsų klausimus nemokamai.

Aš gyvenu dėl kitų, piniginis purvinas resursas ir taip automatiškai teka jau per mane, nors dažnai puola baimė ir nerimas kaip visus 🔝

Būkime ieškantys pagalbos pas kitus, bet ne įkyrūs. Kaip sakoma jei sunku – tai paskambink draugui. Jei draugų neturi – tai straipsnis apie tai:

https://psyche.co/guides/how-to-make-new-friends-when-youre-busy-with-adulthood

Vertimas ar santrauka pagal pareikalavimą.

Aš kovoju su liga jau tikrai ilgai, kažkur nuo dvidešimties iki dabar 39. Viskas prasidėjo nuo noro matyti kitaip, potraukio prie narkotikų ir noro aštriau – manau tai suprantama visiems paaugliams. Būkit stoiški – viskas su laiku, nėra ko pykti ant pasaulio, nėra ko sukti soc tinklų ruletes, daug geriau knygos 📚 , nors viskas gali virsti priklausomybe.

Aš drąsiai sakau kad esu šizofrenikas, narkomanas – priklausoma asmenybė ieškanti greičiau ir aštriau 🌶

Dabar pasilikęs tik nikotiną, kofeiną, internatą (internetą) ir žaidžiamą pro soc tinklų ruletę 🎡. Fotografiją kaip didžiulį malonumą, muziką iš radijo stoties PBB, obsesisšką piratavimą ir bleeding edge kompiuterio ir programinės įrangos paieškas 🔎

Bet kartais būna tiek gera, kad supranti tuoj kreivė lūž kaip kosinusoidė į siaubą, baimę ir vasaros 5, tada čiumpu didelius kiekius beveik visų turimų vaistų pagal nuostabių lietuvos psichiatrų sudarytas schemas. Bet deja pas mus gydymas yra medikamentinis. Jei norit gerų straipsnių apie LT psichiatrinės sistemos neįgalumą – paskaitykit daktaro Pūro straipsnius – jų yra ir Delfi 🐬

Soc tinklai suskaldo mūsų dėmesį ir užveda dopamino kilpų sistemą – kai ieškai ko nepametęs, jau geriau žaisti kompiuterinius, stalo ar kokius kitus ne pay to win (sumokėk kad laimėtum) žaidimus. Geriau vaikščioti, rašyti dienoraštį ranka, važiuoti dviračiu, sodininkauti. Atsijungiam nuo CyberPunk koorporacijų kuriamos beprotybės – nustojam bijot 😉 viskas bet kuriuo atveju bus gerai – pavasaris ateis ir prisiminkim tai kad nei pasaulis kažką mums privalo, nei mes jam.

Atsigaunam – būnam amžinybės kariai, dvasios vairuojančios mėsos skeletą po iš žvaigždžių dulkių sudarytą planetą, prisimenant kad kiekvienam yra tikro aukso. Amžina kova, amžinas kitimas, viskas nuostabiai teisingai gerai, geriausiu įmanomu variantu. Būnam ir džiaugiamės, prisimenam kad nuotaika vaikšto bangom, ją veikia ir mėnulis ☽

Dar kartą visiems – iškovota ir paaukota viskas. Kiekvienas turi ir gali surasti savo vietą, reikia svajot, nes Dievas paduoda viską su kaupu, ir svajot atsargiai nes viskas pilnu komplektu. Kurkime savo asmeninį dievą mylintį ir prisiminkima narkomanų anonimų maldą:

Dieve suteik man jėgų
Susitaikyti su tuo ko negaliu pakeisti
Drąsos keisti, ką galiu pakeisti
Ir išminties tą skirtumą suprast

Jei kas jau supranta kad yra priklausomas gali pabandyti NA (narkomanus anonimus) priklausomi esam visi, nuo šito pasaulio švelnių prisilietimų, tikėjimo ir gerumo. Netikėti neįmanoma, kaip ir sustabdyt savo kvėpavimą iki mieties.

Linkiu visiems nuostabaus laiko šiais keistais laikais (toks buvo senovės kinų įžeidimas[linkiu tau gyventi keistais laikais])

Serviruoju vieną foto

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon