Aš jusų balsą perprastai girdžiu

Ausinėse vėl techno, šeši kavos dvi paskutinės tabletės. Idealiai priderinti norą jaustis kitaip, visada naujai. Žmogus neramus nes jį varo pabaigos ar atpildo baimė. Leidimas kitai mobingo aukai kentėt. Aš nebijau paskutinio kablelio, noriu tik prisidėti prie chaoso grožio. Keista tema grožis, amžina paieška. Gailėk našlaičio, brauk ašarą būdamas nepajėgus pakeisti žiaurumą. Emocija kuriai dar nėra pavadinimo – dievo telefono laido mazgas. Neatpainiosi savęs nuo gamtos, paslaptis ta, kad viskas eina į naują pakartojimo ciklą. Vat tau ir pirmas pasaulinis ukrainoje? žmonijos atmintis 100 metų, dekoracija kita, kosmoso jūreivis po nepasikartojančią realybę, gerai kad nebeėda dežavu, tam ir naujumas, traukiantis pas save, išbandyk priklausomybę gyvenimui, mitas per žiniasklaidą. Neadekvatus atsakas kartojintis raidę kurios negali ištart. Pasitikėk laido magija.

Komfortas galvoje, europoje sausra, paaukota galios auka. outrage sells. uch tu pupuliuk ar nori įtikti pasauliui ir sukti naujienų ruletę. elektriniai viduramžiai. Suprask 360 žiūrėdamas į kampą. Varšuvoje death grips. Koks tikslas būti vergu? Skaičiau čia mastodon, kad negali nieko dirbti nemokamai nes taip numuši kainą tiems kuriems reikia. Išsvajoti hipių laikai, kada? Dabar, nes sirenos 🚨⚠️ nekaukia. Jėgos struktūrų baimė. Galutinis revizorius tai tu, tekink informaciją, skūskis, kovok visada už silpnesnę pusę. Psichai linkintys nematyti pasaulio savo akim. Protingumas per juoką, protingumas mąstant lėtai, kintančios teorijos ir mokslininkai skėsčiojantys rankomis, realybė kintanti kasdien ir ne matricos pasikartojančia kate. Ptsd visi mes realybės nelegalai, norintys ramiai pasipisti be pasėkmių. Sveiki aš nesvarbus, tik pakartoti jums kad Jūs sveiki. Placebas naujai, kad ir kaip tikėsi – 🏥 psichodelikos nepaaiškinamos pilna realybė. Paspausk atvirą akies nervą pamatysi piešinį, neleisk sau bėgti nuo tiesos. Ji galutinai tampanti arba preke arba išmąstomu rebusu. Bet PC veikia tik todėl kad yra vientisa simbiozė tarp hard ir soft. Kaip kažkada rašiau išsivystęs pasaulis pardavė save kvadratams, dabar kvadratai pardavinėja mus. Revoliucija yra po fakto ateinantis suvokimas.

Fucktas fuckanas o realiai išsilaisvinti paprasta ir nuo demagogijos ir nuo baimės. Išmintis pokalbyje tautosakos su kitu. Mes nežinom problemos sprendimo, tik jį nujaučiam ir slepiam save po kauke. juokas ir pinigai mano mielasai. pirmoji profesija juokdarys. žmogus tapo žmogumi kai nusijuokė, bet žaidžia ir gyvūnai, koks tavo genetinio kodo spiralės prakeiksmas bus aktualus šiandien? Tik tas kad filosofai neleidžia sau rašyti kad yra apsitorčinę ir turi parašyti bullshito. Blaivus žmogus anachronizmas, jis apsitorčinęs realumo banga. Atjunk vaizdą ir garsą ir suprasi kad tu tik dauginimo aparato ir filtro mišinys. Suvesti gali viską į efektą ir tapti vergu. Sąmonės sruta, Škėmą reikėjo versti laiku. Kaip suprasti kad realumo pagrindas nuolatinė kova atsipalaidavus, katarsis įvyksta sekant juodajį triušį tamsiam kambarį arba stabdant sekacinius judesius ties veidu.

Tau ką siūlo šiandien galios struktūra? Man kaifuką būt kai googlo AI bando įtikti su muzika.

Mąstau tekstu, kartais verkiu, kartais etiškai nerimauju dėl piratavimo, kartais bijau policijos, bet esu tik sraigtelis ir tuo jau ir linkiu tau būt ramiu.

Atsiprašau čia aukščiausia ministerija? Bandėt kaip geriau gavosi kaip visada. Zurzia ir netelpa šiknon kas? Sovietinis aparatas zurzenimui šiknoje. Būk ramus čia m1+. Kova tarp tavo jutimo kad kulka kirs į taikinį ir kad tai tiesiog bevertė kova. Globali tarpgalaktinė kosmoso komforto liuks gėjiška komunizmo kazino užpisanti nata. Užpisa kai užpisa bet užpisa ir kaip ne, teatre šaunanti lazda. Padėt gali išsilaisvinti iš vergijos tik pačiam sau. Sakau nauja tikslo lėtume poliaus paprastuma. Sustingdyk savo mintis ties nesirišimu ir nesifiksavimu prie nieko tik visagale savo šeimos ir draugų visuma. Gaila tų kurie vieniši, bet gulinčios aukos neskatinsime spyriu į sąmonę: kaip pasiklojai taip ir miegi. Eik į tūsą ir kabaką kol realumas tai leidžia. Alkoholis ten tam kad apgludinti nejaukumą kad gaujos nėra, kaip ir tikslo, kol jo nesusikuri. Nusišypsot sau, leisti kasdien kažką naujo. Magistralė pragaran plati, o vat landa lauk slidi ir kruvina emociniu skausmu suvokt kitimo pagreitį kurio gale arba sssr krachas arba revoliucija kaip amžina būklė. jo liux space 🌌🚀

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Aš jusų balsą perprastai girdžiu”

Mastodon