Be titulo

Pabudau 0200, jau atsigaunu, ką kaltint nežinau, bet turbūt narko alko. Rašiau gi kad buvau nuslydęs. Dabar noriu tik ramybės pilkai gražiame viduramžių pasaulyje. Padėjo olanzapinas, kažkiek xnx ☓ cisordinolis melatoninas. Vartosi grabe seni šizofrenikai. Mm klausia kaip mus pajungti darbui – kad suktume kokį ratą ir gamintume elektrą. Man kartais atrodo kad elektros nebuvo ir ji ateivis 👾 svetimas, bet gi žaibai buvo – niekaip nepanaudojamas šaltinis. lgmnt rankoje pūlynys, žiaurus mechaniko darbas šiaip. Ligoninėn nenori, kaip ir aš nenoriu. Svjns siūlo kviestis ir meluot, mm sako tik ne mano akyse.

Mintys šokinėja.

Pirksiu laptopą, pradėjau ieškoti, gerai kad pinigų neturiu pilnai ir noriu galingesnio, kitaip jau beveik impulsinis pirkimas gautųsi. Išsirinkau čia kelis. Noriu iš šeimos pasiskolinti pinigų – piginų. Kol kas neduoda, bet ndrs grškvčs sakė gali su vekseliu paskolint. Pamenu kaip dmnt išdurė vtk viršydamas sumą kurią galima paduoti grynais su vekseliu, keistai šaudo galvos mintys.

Nuotaika – 10
Miegas – 10
Melancholija – 100

Bet nieko ištrauksim, jau nusileidimas, kartais šaudanti pykčio fazė. ☾ greit vėlinės – dvi dienos laisvos, bus rami savaitė.

Kodėl paskutinė žmona turi būti lietuvaitė anekdotas – todėl kad gerai kapukus prižiūri…

Epilepsija smegenyse ir magiškas pasaulis, plaukia synchronicity – einamos temos, atspindžiai, aidai. Visi nurimę, tu irgi tikriausiai ramiai neramus. Du pokalbių būdai – pertraukiant ir laukiant kol baigs sakyti. Kiekvienam dvi akimirkos šlovės, atsijungimo ir susijungimo. Jaučiasi viduramžių siaubas ir keistas bejėgiškumas. Jei kas skaito ir nesaka soc tinkluose muni, tai gal net gerai daro. Prakeikti tie soc tinklai…

Iš šizo grupės FB

Religija kaip nuodas. Mckenna berods apie tai kalbėjo – mintinis virusas. Šiandien mčts marijos radijas man pareiškė kad po aborto kai nuleidi į wc liekanas apačioje apsigyveną piktoji dvasia 👻 ko tik nepadarys tas šou kad pagazdinti ir surinkti pinigų. Mčt tyliai gesta ir piktai, mane jinai pydarastu gal nuo 16 vadino, nekentė mano pirmosios, bendrai ribinė asmenybė. 📺 tėvo kapą lankau mintyse nuolat – tik dabar susidėlioję kažkas į vietas. Nebijau nieko, tik laukiu kada ateis jrjs krvs pasiimti kompo kurį pas mane be reikalo atitempė ir dar paliko (pas mane namie vietos nėra.

Kiek žmogus gamina šiukšlių tai baisu. Aš bandau mėžtis savo chatulką, bet lėtai ⛛. Nors realiai viskas tik dulkytės tavo paties žaidimo sąmonėje, atrodo gali viską, bet vienintelis noras tai kito. Kito gyvo ir suprantančio, o tai toks keistas dalykas.

Googlo navigacija – broken, bereal tinklas irgi, microsoftas nuolat broken 💔 Realiai taip greitai vyksta kitimas, kad baisu, klaiku. Kuo arčiau senatvė, tuo greičiau laikas bėga. Turiu darbų su firma – ale nulaužk photoshopą, ir ten visokios kitokios beleberdos, o man M0nkrus (mano mylimiausias hackeris) pilnai sugadino paleisdamas autocad mano pc, net nežinau ar apie tai rašiau, berods.

Žmogus tylus, nes nebežino kur rėkt ir ką prašyti, visi turi norų ir ten visko, bet tai įšaldyta kasdieniniam sukime vartojiškomu ir darbo. Aš pats jei ne tas prakletas alus, turėčiau dabar mažiau skolintis, dar maisto kultas namie. Kaip visada man nemalonu mesti maistą. Norėtum kažką pavaišinti, bet kai tiek mažai vietos ir mm tik ramybės nori, nėra kur – nebent restorane 🙂 kabake zabigalafkoi. Kiek daug rusiškų žodžių. Su Pelevinu darau pertrauką, ramiai paklausau, jau apie knygos pusiaukelėje – tikrai sunkus žodinis ateities distopinės niūrios porno su budistu samuraju ateitį.

Darausi deginto ulongo, žalios su mėta, kurios nušoviau vynotekoi ar gėrimų pasaulyje su nuolaida. Tikrai skani, čia gėriau ir gyvos sode augančios mėtos – super. Pamenu tą mitą apie tai kad mėtinės cigaretės mažina potenciją. ir mintys nušoko pas mc sėmačką…

Dlia erekciji

Nerekomduoja jis cigarečių.

Laikausi, būsiu, gi viskas puikiau nei puiku, tik kažkiek nostalgiškai melancholiškai rudeniškai pilkai liūdna, bet aš čia. Reikia gal senekos raštus paklausyt 🙂 Parašiau paklausyt kai turėjau omenyje (beje omuo slaptas lietuvio ginklas – gal kas žino kokį kitos kalbos atitikmenį, nes net rusiškai tokio žodžio nėra.

Mest rūkyti… kaip? jau ir taip sukuosi pats cigariukus, rūkau po mažiau, labai bijau dėl kojos atsivėrusios žaizdos, bent pagal wiki tai ale tokį dalyką turi vienas iš milijono. Tai gaunasi kad aš 1% percenteris, milijonierius. Realiai taip ir yra, gyvenam gi geriau nei bet kada prieš tai.

Gerai kad jau nebebijau išprotėti, pakako kažkiek dienų, kad atsistatyčiau žinoma dėkingas tik šeimai. 👪

Linkiu Jums gražaus švenčių laukimo, susitaikymo su aplinka ir su savim, kalenančių jums patinkančių ritmų ir bebaimiškumo būt.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Be titulo”

Mastodon