Beprasmiškai jaučiant prasmę

Vis tikrinamas elektroninis paštas – be reikalo, vis pasukamas dopamino injekcijų ratukas twitter g+ mastodon beprasmiškai, gaudant malonumą ir naujausias naujienas(!). Tas tikėjimas idealiu contentu kuris gali išgelbėt pasaulį ir visus priverst ant jo paspaust knopkę ping.  Kažkur skubu, kažko laukiu, svajoju vis mažiau, dar nuperku loterijos bilietų po 25 centus – netikėdamas. Nuostabi diena, iš ryto piktas, vėliau nusiraminau. Pulsas ramybėje dar vis per aukštas, vaistai nelabai padeda. Miegu dar vis ne per ilgai, kai miegas ilgės iki 10 valandų kažkiek mažinsiu olanzapino.

Tikėjimas didžiulis, kad vėl ilgam išsivaduosiu iš priklausomybės kanapei. Atsisakiau ir alkoholio, nes be to blaivumo neišlaikyčiau, jis labai greit atpalaiduoja ir priartina durnus sprendimus. Noriu mokytis ir susirasti darbą, ramiai ar neramiai krapštytis prie kodo, arba grįžti prie pc supporto (hardware+software). Tikiu kad tai ir vėl patiktų, ir dar būčiau skatinamas pinigais. Planas pinigams kol kas tik vienas – atnaujint savo asmeninį kompiuterį (pilnas svajonių atnaujinimas kainuotų 3000€). Nors ir senas dar pilnai išneša visus taskus kuriuos metu ant jo: tris sharinimo programas, du anonimų tinklų rūterius, daugybę puslapių atidarytų ant naršyklių, bet man dirbti su nuotraukom jau lieka nedaug resurso.

Žiauriai patenkintas klaviatūra – tikrai galiu rekomenduoti visiems pabandyt mechaninę, nuostabus jausmas ir patogumas. Net ir dabar rašau iš džiaugsmo rašyt su ja 🙂

Bėgant tolyn ir ieškant, vis mažiau atsisukinėjant atgal, pamokos berods išmoktos ir nuolat primenamos twitterio psichologijos botų. Paskutinis nuslydimas į haliucinacijų pasaulį labai išgąsdino ir privertė būt greitesniam ir tikslesniam, apgalvot savo pasirinkimus ir gyvenimo būdą. Spyris šiknon kardinalus, tikiuosi ilgam įkvėps blaivumui. Reiktų nueiti pas na, Andrejauskienei jau paskambinta. Planas yra, reikia tik laikytis. Ši kart net datos nuo kada blaivus nežinau-nepamenu. Bet maždaug mėnesis aiškus ir ramu.

Senas fotoaparatas džiugina, bet pixlr ant kompo kažkaip pametė visus efektus ir todėl kad jis jau nevystomas ir nepalaikomas, jų atsisiūsti nebeina, žiauriai gaila, tenka keltis kitur. Jūsų teismui viena manipuliacija su gimp+g’mic:

prisiminiau vieną gabaliecą iš I plokštelių:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 thoughts on “Beprasmiškai jaučiant prasmę”

Mastodon