Dar ir dar kartą nori rašyti

Arbata, kava, dvi tabletės. Pakeistos padangos į vasarines. Laukia vakaras ir noras būti. Youtube music focus supermix plaukia lėta muzika. Aš nebenoriu niekur eiti, skubėti, tikėti galimybe artumo. Namai ir šeima, šiandien mm diena, kaip patikėti, kad išsiveršiu ilgam? Norisi daugiau, aštriau, čia pat namuose. Aš jaučiuosi kaip paauglys, taip niekada ir nesuaugsiu. Amžinas studentas. Kaip nurimti pilnai, nebesitikėti ir nenorėti. Kasdiena pilna mažų stebuklų.

Būti blaiviam yra didelis iššūkis, bet kada gali nuslysti ir paimti kasiaką, dažnai jau net neaišku ko, stiprintą chimke. Bet reikia? Reikia kovoti kovą už supratimą, kad viskas puiku, ir pavasaris ateis žaliomis bučinių girliandomis akim. Kai nevartoji lieka daug pinigų: aš darūkydavau iki 1g per dieną – kas yra 10-15€, tik tada susizgrimbu. Tai minimum 300€ į mėnesį, mano neįgalumo pensija vos didesnė, turi suktis tada, hustlinti. Kuo tai yra keista? Dievas paduos ko nori, leis tau rūkyti ir būt piktam kai nėra ko rūkyti, ir vėl paduos, ir pinigų ir marichuanos. Aš net nešneku apie norą traukti brangius miltelius, jų vieno gramo kainą 100€, ir dažnai tu kaip zavadila ir norėtojas pasiimi tą kainą ant vieno savęs, bent būtų gero to prakeikto kokaino, dabar viskas maišyta su chemija. Tikras kokainas koncentruoja ir kitą dieną jautiesi geriau. Chemija išbalansuoja ir laukia vasaros penki praviros durys. Dar baisiau metadronas ar koks ten velnias. Juoda lėkštė, didelė daroga, blackoutas, beveik mėnesis bandymo nusiraminti, pajungus beveik visus vaistus ir vis tiek svetinga vasara paima mane į prieglobstį apmąstyti ką tu darai.

Apie MDMA ekstazi tabletes net nekalbu, gali visą parą glostinėtis, moteris jos iš vis veda iš proto. Koncentruota meilė tabletėse – netikra cheminė. Kaip rusų dainoje, tarp mūsų veščestva. Paskutinis jų gavimas buvo nutrauktas pačio mano pykčio ir suvokimo, kad ieškau meilės kur jos nėra. Praraja, FB grupė seksas be įsipareigojimų. Visa sistema atgal į akmens amžių, tavo visas bobas pisa kiti ir tu turi tai leisti, daugeliui iš jų balezn matki, ir girta boba pizdai ne šeimininkė. Piktai čia? Bet taip reikia. Kasdien turi užsikrauti suvokimu, kad blaivumo kelias, gal tiksliau takelis, daug siauresnis ir kitoks. Tada po kelių mėnesių gali pradėti blaiviai mastyti ir matyti pasaulio tamsėjantį pilkumą. Nėra gerai čia, bet kažkada ir aš galutinai išprotėsiu ir liksiu amžinai arba laimingas arba tirtantis iš siaubo.

Paskaityti IT naujienas. Paklausyti rusiškai klasikos literatūros. Nenorėti eiti į dušą. Bent nėra kvapo haliucinacijų neplautos lyties. Kas belieka? Nepasiduoti nesvarbu kas, dar kartą susidėti prioritetus, dvi dėžutės – give a fuck ir don’t give a fuck. Vienoje šeima ir tikri draugai (gaila kad vartojantys) kitoje visas likęs pasaulis. Kada pradėsiu burti kažką naujo su savo žiniomis apie hardware, kada įsimesiu linuxą į pc ir pramoksiu komandinę eilutę? Lieka noras pakeisti realybės kryptį – beprasmiškai. Jau buvo pabaiga, jau jaunimas užaugo su narkotine interneto sistema, aš ir mano karta beveik paskutiniai kurie dar žino kad ne kompiuterinė matrica čia ir gali blaiviai vertinti visą debilizmą kurį sukūrė protingiausi pasaulio protai silikono slėnyje. Kuo daugiau atsijungi nuo interneto lošimo automato sukimo, kuo mažiau ieškai patvirtinimo pingais, laikais, širdutėm, komentarais, tuo geriau jautiesi, tuo realiau matai realybę. Nesekti politikos, ji pati pasivis ir įsiverš į tavo gyvenimą.

Žiema pasigavau koroną, viena diena šiek tiek skaudančia galva ir daugiau nei mėnesiui dingęs kvapas ir skonis. Nėjau testuotis – eina nachui nauja pasaulio tvarka, mm, brls ir mčt irgi persirgo. Ir nieko – mūsų imunitetas puikus, nei dienos biuletenio, tik močiutei buvo sunkiau, bet kad ir devyniasdešimt metų jei – pasveiko ir net netiki kad sirgo korona. Paaštrėjo, kai atsigavo, uoslė ir skonis. Tikrai šita liga gamtos dovana, lai nyksta silpnieji, lai ji mutuoja, lai neša nusikaltusiai žmonijai skausmą ir netektis. Skiepytis beprasmiška, kaip nuo gripo, plius tikri šių vakcinų atnešami siaubai ateityje. Norėčiau nebent kinų ar rusų vakcinos, ji kitu pagrindu. Lobsta turtingieji, ateina moteriška sistema, su atstumai ir baime artumo. Aš rūkydamas kasiakus skiepijau draugus lengva forma, niekas stipriai nesusirgo. Tuo baisi ši liga, kad be skonio ir kvapo, negali patikrinti ar šaldytuvo gėrybės dar geros.

Pasaulis dar ilgai kovos su šita pandemija, yra kritinis žmonių kiekis netikintis mokslu ir nenorintis skiepytis, man tai šiaip px, mm tuoj pat po sirgimo tikrino antikūnius – nesusidarė ir buvo paskiepyta, antra dozė suveikė stipriai, bet tik vieną dieną jautėsi tikrai prastai. Kas buvo įprasta, dabar kitaip- kainos kompiuterių, sustoję dėl dalių trūkumo konvejeriai mašinų gamybos. Antrą kartą sirgti nenoriu, norėčiau skiepytis lapkričio, spalio mėnesiais kad imunitetas išliktų žiemai. Mažiau reikia vaikščioti, mažiau lankyti draugus. Kad ir kiek mane bendravimas gydo, reikia persiversti per galvą ir tapti labiau atskirtu, labiau intravertu. Tyliai kikenti iš pasaulio amžinos pabaigos ir jaunimo debilumo. Jums mes paliekame išhackintą sistemą, jūs jos jau niekada neatbursit ir cyberpunkas bus liūdniausiu variantu. Užsisakinėkit chimkę iš darkneto, per telegram kanalus, wickerius ir obsecure forumus. Bandykit suėsti magiškų grybų tiek kad suvoktumėte, kad mes visi esame vienas ir kenčiantis džiugiai tas pats.

Tekstas irgi beprasmis – niekada neperduos tiksliai, reikia matematikos – tu esi vienetas parduotas į ateitį, minusinis. Išsiveržti iš sistemos nulių ir vienetų, laukti kada vėl pasiduos btc beprotybė ir kada atsigaus sistema. Noras būti dirginamam, kaip moterų noras kad su jų klitoriu žaistų 24/7. Prieš gamtą nepašoksi, jinai visada teisi. Susilieti į vieną, mylėtis su viena, jausti senai prarastą, po ilgo laiko be sekso plyšti nuo to švelnumo purvino pagardinto chemija. Gal traukinio problemą? Prašom turbūt geriausią interpretaciją:

Noras būti mylimu ir gerbiamu yra iš pačios esmės durnas. Geriausia būti tiesiog užmirštam visų išskyrus kelis, ir blaiviam. Svarbiausia blaiviam. Kiekvieno kelias yra unikalus, ir mes kaip pieva žydinti unikalių gėlių. Nebetikinti progresu, kai pusę savo amžiaus matėme tik regresą. Sakot ne? Štai dar vienos cpu problemos kurios bus visiems aktualios – sistema net negali būti saugi, anonimiška, privati, tik tu gali būti neįdomus su tavo tūkstančiais tarnybų surinktų video kaip tu dročini prie paribinio porno, siurbia ta sistema ateiviams emocijas, jei dar Jų nematei tai dėkok dievui. Aš mačiau, gan senai, nenorėčiau vėl susidurti.

https://www.sciencedaily.com/releases/2021/04/210430165903.htm

Tikslas? Nėra jokio tikslo, tiesiog grakštus dėliojimas figurų, atsimušinėjas gyvenamo metamų kortų ir kaip sakė rusų aktorė: gyvenimas tai akrobatinis šuolis iš pizdos į kapo duobę. Galvoje ramus chaosėlis, vakar paimta olanzapino tabletė šiandien niveliuoja realybę į ramią, jokio tikslo, jokios užduoties, jokio išsigelbėjimo, tik noras būti kuo ilgiau ir dalintis patirtimi kaip neišdurnėti galutinai ir nesižudyti: tu gali išeiti iš vieno varianto, o jų gi begalybė. Ne sprendimas, nedaryk to, lik su mumis. Aš tau galiu duoti pokalbį apie tai ko nėra, kartu svaigti kaip bus ateityje, tūkstančiai istorijų laukia tavo pingo. Kai vežėm mariją per sieną, kaip draugai piso mano merginas, kaip laimėjau ir tiesiog likau žaisti to nerodydamas, kad ir kiti laimėtų. Žaidi dėl žaidimo, ne dėl laimėjimo, ne dėl pinigų, ne dėl giminės pratęsimo. Mes išliksim amžinai ir susiliesim su eteriu garantuotai, prieš mirtį dmt banga mums išaiškins viską, ir vėl tapsime besisukančiom dalelėm be suvokimo. Dabar tikslas atburti tave nuo sistemos, parodyti tau kad nesi vienišas, kad gali valdyti pasaulį ir be knygų skaitymo Zelando apie tai. Bet ar tu nori? Ar tu nori pajusti variantą kad esi vienas čia, kad visi su tavim ir dėl tavęs, kad nėra nieko prieš tai ir po to, yra tik žaidimas dėl tavęs pačio, kad jausti stipriai, kad tikėti, kad padaryti gero, atlygis bus visiems, mūsų pieva nušienaus. Sako vasaros penki kai pastatys naują korpusą merginos bus su vaikinais? Progresas? Eina jis nachui, kartu su visai silikono slėnio vergais. AI yra beprotis, o jis jau valdo ir krenta galvos realių žmonių. Skaityk peleviną, skaityk viską kas neformatas, kas kontrakultūra. Kasdien tau suteiktas šansas pakeisti ateitį net vienu oro iškvėpimu – teisingu.

Kaip visada, jei yra menininkų skaitančių ir jaučiančių nepriteklių – susisiekit, suderinsim kažkiek purvino resurso.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon