Degam asmeniniam pragare

Vėl visi vaistai ukolai trasoje, dar šita pilnatis tikrai ne į naudą. Kojai prasčiau nes puolė mane ale “draugai” visiems tavęs reikia dėl tabletkų, kas yra klaiku kaip visi nervuoti ir susipykę, bet apie vaistus mažiau, jau googlui kažkas nepatinka ir vis mažiau žmonių atveda iš paieškos, ten algoritmas gi bl slaptas. Norisi ir klausyti patarimų ir būti savo vietoje ir savo galva nujausti 16 kvadratu jausmu. Vakar buvo nemiga.

Močiutė vakar išvadino kaip visada pydarastu šizofreniku banditu ir dar prašo uždusint ją užmušt kai ji miegos. Sako užmesk paduškėlę, bet kai miegosiu. Davaro mane tiek kad aš turiu imtis vaistų ir dar nemigos. Norėjimas kitiems įtikti tik padaro tave pateptu meduje veisliniu bepluksniu viščiuku išvoliotam plunksnose prieš kepimą. Kaip žinia draugystė tai tikrai nemažai praleista valandų kartu, būtų įdomu sužinot ar bucham ir apsitorčinusiam skaitosi, kai nieko nebeprisimeni?

Ai gi dar buvo Grškvč – tai jisai vat komos palaikytojas, aš nemačiau jo blaivo ir negerenčio, jaum draugų vaikai piešia piešinius kad mesk gert. Kaip ir lgmnt dukra parašė laišką negerk. Bandys ir jis laikytis. Aš čia ir pasialutinau teko imtis po 1/2 zeniaus. Progreso kaina yra tobulas neramumas kaip vertybė – jis susijęs su kūryba ir evoliucija sistemos. Muzikos nedėsiu – yra kanalai kurie irgi su manim kad ir youtube ar mastodon ar fb ar mūsų (tiksliau Snt) kuriama nauja revoliucija

https://group.lt/

Kompas reikalauja tikslumo, ir jį naudoti lėtai ir paprastai yra sunku. Akseliaracija ir išdurnėjęs pasaulis paliktas ateivių ir tu Aukštesnių beveik likimo valiai.

Kompas gliučino nes vienas usb hubas pjovė grybą, kamera kurios driveriai nesaugūs, dar MSI programėlės atnaujinimas, dar GPU driverių atnaujinimas ir pakibęs updeitas ne programs o to integruoto in win parduotuvę appso. Bet berods tikrai ne be Dievų ir aplinkybių pagalbos pavyko išspręsti neleidžiant pinigų už naują RAM kuris irgi kaip ir šitas ale nepalaikomas pagal kodą arba keturiuose slotuose.

Prasimankštinau ausis su drm, ir vat dar puola keistas dežavu, bet praeina, tam ir reikia turbūt bardako ir dulkių ir entropijos. Kad priminti mirtį, kurios ir taip visi bijo. Padėk man mano Dieve, aš noriu būt lėtesnis ir kažkiek labiau sakantis ne. Narkomanai žiauri parkė – Sš pasėdo jau ant cikladolio parkopano šiandien skambino ir pažadino iš miegų ir po to dar puolė akis draskyt. Svjn nuplėšė paveiksliukas:

Vėl pradėjo vagim vadinti ir tai pat tai reiškia padaryk žmogui gero – tai kaip mane išgelbėjus – likau durnas pagal durelių be rankenų taisykles. Susitarimas turi būti gajus su pačiu savim. Dar gal kažkiek vaizdų.

Mano darbas net su pavadinimu kambarys pilnatis

Jei kas nori atspausdintų random 10×21 sm laiško su dovana lai parašo amžinam kalėdų seneliui tai yra man.

Perklausiau Dovlatovo. Gavau gera linką

https://mortadella.synology.me

Žiuriu ir kasau koja ir galvoju – daktaras bendrai yra stebuklas. Mčtkns jau visai sakė nešk bonkę gerą, chirurgei ale gėlių. Jinai visa gyvenimą pragyveno tik nešdama visiem visokios chuinios. Jos karta ir dar kaip ji ribinė asmenybė tai baisu.

Žmonijos tikslas bekariaujant prasukti per duotą laiko vienetą kuo daugiau razvodų ir scamų ir bendrai subalamutinimo.

Jei jūs gyvi tai linkiu jums gero dreifavimo į uostą kuris jau nemąstomas, tie kurie smarkiai iriasi lai būna tiesiog -teigiamas arba neigiamas pavyzdys.

Tas mano shitposting on main tai žiauri temą – ir pratimas, ir susikaupimas, ir darbas ir nerimas. Internetą mes turim atsiimti. Turtingi dėdęs visada norės žiaurumo, o tu aukodamas karui realiai aukoji aukų surinkėjui. Mačiau net youtube video berods mixmag ir straipsnis kur ale remkit ir jos vapšče negirdėtos. Rusai jau verkia pinigų (liaudis)

May 2024
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

A little bit of Phunk (music)

https://234.lt/1.zip

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon