Dienoraštis, anksti kilęs apniukusi diena

Melatoninas tikrai padeda bent man geriau išsimiegoti, bet jei jį pageriu kokias tris keturias dienas 3mg per parą man jo per daug, darausi mieguistas ir dieną. Pradėjau klausyti rusiškai verstą kažkokių USA wizardų knygą apie smegenų hormonus. Mama iš karto priminė kad visa limbinė sistema tik teorija, taip chemikalai smegenyse veikia, bet jų nuolat ten viralas baisus. Čia kaip ir nuo MDMA gali visiškai chujova būti arba po to atsičiūchini nuveikęs tokius “žygdarbius” kad moralinis pachmielas nesilygina su alko nei kaip. Žinoma tai vis vardinimui chemikalų vardinimui ir pasakojimui kaip reikia kurtis naujas neuronų jungtis smegenyse kažką veikiant, kad ir nepatinka 45 dienas aš pilnai nesusikaupiu – pamirštu pavadinimus ką vieni ar kiti hormonai daro ir bendrai netikiu kad kažką naują darant 45 dienas įvyks stebuklas – bullshitas tai didelis. Čia gali nueiti į pardę pavogti – iškarto chemikalai duos savo kaifuką, nereikia ir 45 dienų, gali su mašina be teisių pasivažinėti, irgi bus adrenalino kaifas. Vakar antakalnyje mačiau kaip vos nenutrenkia dalbajobas dviejų žmonių einančių per žalią, sucypė stabdžiai, žmonės išsilakstė pasitraukė ir jis pramynė per raudoną. Laiptinėja dalbajobai jaunimėlis apsigyvenę, tūsina savaitgaliai, privėmė per naujus laiptinėje, myža naktį per balkona, žodžiu zjbs. Butas ne po mum tik kampu, bet ir tai girdisi kaip jie ten neršia – vargšai prisinerš kada mentus arba mane.

Buvimas kofeino junky yra gerai – nereikia jokių kitų stimuliantų, moka kavavirė daro nuostabų ekspreso, kiniškos atominės jau krūva. Užsisakinėjau jau iš jų saito per paypal, atsiuntė be parkių, šikarnai supakuotą ir kaina kokios LT niekada negausi iš skonio ir dvoko pvz. Tabakėlio niekaip neatsisakau, vokiškas mac barenas yra gerai, dabar ne juodas bet raudonas, cizų sukimo aparačiukas gamintas vokietijoje tikrai džiugina. Ai beje ebay yra krūvos indiškų laikrodžių po tragedijos kuri ten vyksta, automatinių vintažinių mechaninių laikrodžių kainos labai geros, vis žiūrinėju, bet niekaip nežinau ar realiai man reikia išeiginio laikrodžio kaip ir taip kasdiena išeiginė.

Soulseeke pyksta chebra kad nebegali atsisiūsti iš manęs turtų, nusiunčių info: fucking instaliuokit nicotine klientą o anie apsimeta šlangom, visiems geras nebūsi. Geras labai listas nuorodų apie piratavimą:

https://github.com/Igglybuff/awesome-piracy

Paveizėjau – visur kur reikia esu, priėjimas prie zero day yra, žodžiu lafa, tik duokit diskus backupui mano transliacijos stočiai, nors kai esu praradęs viską kelis kartus, ar vapšče kominis perinstaliavęs nepasiruošęs PC, nebijau tų praradimų, vienintelės nuotraukos kažkiek backupintos, pamenu kai googlo papračiau: duok man mano backupą ir jis mažne mėnesį jį ruošė ir ant galo virš terabaito info. Ar gali pakovoti prieš googlą? Čia pagrindinis jų ginklas youtubčikas – kažkelintas pasaulio stebuklas, man jis dėl muzikytės, nors PBB pagroja ir ko ten nėra, ekskliuzyvas gerai 👌 Pabandžiau kažkokį stebuklą servakų valdymui:

https://yunohost.org/#/

Ir žinoma – nivalit net updeitas, kažkas kažkas debian updeitas, nenoriu net užsiimti, galvojau raspberri pi dar vieną nusipirkti ir galvojau ar sapnavau naujieną kad jų nebėra, ar rimtai ir ja ja užsakymų backlogas beveik metams in priekį, nėra jokių berods buvo su dviem GB RAM nu načert, kai crapitalizmas išsivaduos iš šito debilizmo tai čipai ir visa panaši beleberda kainuos centuoklius, jau dabar matosi kad GPU krizė tikriausiai dar kokius metus tęsis ir tada visa tai bus pigu, nebent nesugebės nei amd nei nvidia nieko naujo pasiūlyt, o jiems ir neapsimoka nieko naujo siūlyt, paklausa tokia nes visi nori eye candy kuris yra bullshit, prisimenu kaip trečias kveikas man atrodė vapšče ledas, dabar jau to nėra, net witcheris man tiesiog gražus neįdomus ir nepilnas sandboxas kur reikia viską pizdint ir rink gėlytes – fuck it. Kaip ir cyberpunkas man jokio įspūdžio ir ant 4k nepadarė – tas pats receptas, jokio progreso, prisimenu kažkokį geimą kur galėjai per sienas varyti jas sporgdinti tai tai irgi tik iki maincrafto pavirto, kuris man gal visai ir patiktų, bet ten clickeris realiai, nors visi geimai tokie, kai pradedi žaisti realius social media geimus shitposterio – visi kiti geimai nublanksta, žinoma jei norit tą geimą varyt rimtai: iš main accounto, geriausia neslepiant tapatybės. Čia geras gidas norintiems pradėti matyti kad chebra visam pasaulyje geresnė nei ant LT ašarų savižudžių pakalnės:

https://tasshin.com/blog/a-guide-to-twitter/

Bet žinoma bendrai twitteris irgi yra korporatyvinis bullshitas, ateikit to mastodon, ten rimtas neršalas kairiųjų hackerių vyksta. Dar žinoma yra discordas, dar vienas nepatogus closed source bullshitas bet ten jau daug communities kuria visokio plauko artistai ir t.t ten aš susimedžioju gerų memų, sakė yra LT pletkų bobų communitis bet man kažkaip neaktualu kokia triusikėlius pardavinėjanti kūrva dabar ąžuolyne gydosi ir šnioja koksą.

Buvo sumokėta krūva babkių už šitą servą, dar padidinta vietos, pritaikyta nuolaida bet infliacija viską augina, tai tikrai nepigu turėti shared hostingą kur krauni savo nuotraukas nors ir maža kokybe, čia žinoma gali pradėti svaigti kaip monetizuoti, bet kol aš sėdžiu su šeima su kuria dalinamės viską galiu sau leisti išleisti babkes ant ne drugsų alko ar dar ko, čia tik jei leis psichiatrė laikytis teises tai kainuos kažkiek tas kaifukas, bet ir zjbs bus jei vėl turėsiu galimybę vairuoti kosminį laivą po artimąjį ir tolimąjį kosmosą.

Atrodo giedrinasi, gal kokią foto padarysiu, bet kažkaip tas kasdieninis foto darymas irgi užpisa, tik kad prisiverti padirbėti paieškoti spalvų, ar šiaip kokio gražaus fetišo. Beje visi mes fetišistai iškrypėliai bezdžionės žinduoliai, todėl jei boba duoda papą pačiulpt tai vienišam vyrui praeina visa parkė ir užsikrauna nauja, bet čia kaip kam – yra gi ir sportininkų kurie bybio temą atvėrę giliai.

Koks Jūsų planas artėjančiam pavasarui? Ar norit kad inpistų -30 laipsnių? Ar randat kuo užkrauti savo PC jei tokius turit, ar šikarnais savo telefais kažką bent pafotkinat?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon