Dienos kai gydaisi pats

Viskas atsistatė į vietas, aš ramus nors ir apgautas, turiu du dviračius, bet nervinuosi dėl jų lempučių ir t.t. Čia norėjau linksmai aprašyti savo dviračio tvarkymą, bet jau linksmumas praėjo – bandė mane apsukti dviračio tvarkytojas ant euro – šlykštu, pasileidau savo patreon ir ko-fi, tai nei vienas muni neparėmė. Monetizuoti savo kūrybą yra neįmanoma… Bendrai gali kurti tik turtingi žmonės, tai aš kažkiek turtingas… Buvo čia daug elektros atsijungimų namie tai jau galvojau pirkti UPS’ą bet lyg susitvarkė. Vakar buvau susitikęs su Grškvč ir dar sėdint aludėje kur dirba pažįstamas barmenu prisijungė gl netoli gyvenanti. Aš buvau miegojęs 2h per parą su kapeikom, tai net norint nebūtų jėgų bepročiauti, Vts bernvakaryje, lgmt nepraleido per technikinę prisipiso prie smulkmenos.

Aš galvoju, kad galima gyventi su liga ir ilgametė patirtis jos valdymo duoda savo, esi pasodintas ant tablečių ir ramu, svarbu kad ne benzodiazepinų…

Rytas: kava iš aparačiuko, dvi raketinio kuro, puse tabletukės numušti pulsui… Esu idealiam variante, beveik galutinai suprantantis, bet nenorintis įsileisti pilno suvokimo į savo galvą – jo ir taip niekam nereikia. Ryt skambina psichiatrė, užsakyta jei dovanos – tablečių kapoklės, bet kinai kai mane myli – tai viskas beveik lėktuvu keliauna ir užstringa Vln aerouoste.

Naujos šokančios lemputės, naujos šviečiančios juostos ir aš bėgantis per gyvenimą ir tikintis, kad viskas yra sukurta tam, kad aš ir džiaugčiausi ir liūdėčiau. Buvau susitikęs su Jst -permetė akim mano blogą – sako O DMT? Sakau jo bandyta, sako aš 5meu – sakau varlė – sako jo ir jei chaosėlis tai tamsa, patvirtina duomenis, aš jei atsiunčiu Ai paišymo nuorodas.

Reikia padaryti ryto nuotrauką:

Kažkam skirta keliauti po pasaulį 🌏 Man skirta tripinti prisiminimų alėja vis tose pačiose vietose kur gimiau. Keistas miesta, keistos vietos, keistas posūkis ⤵ Bandau vis jungti savo kažkiek geodezinį mąstymą.

Pasaulis yra realiai keistai svetingas, laukiantis, paduodantis, vedantis per syncronicity. Esu labai dėkingas už būvį čia. Kartais norisi aštriau, gerai kad negalima, paprašiau svajūno šašlyko kokošos ir pasidomėjo – iš kart atsirado matytas bičas jam skambina siūlo beveik per prievartą, man parduotuvėje kiša ranką sveikintis, gerai kad noras pats praėjo. Dar čia kažkurį vakarą rašė Fr – gerai kad miegojau, nes būtų atidaryta geroji pjovykla po kurios darosi bloga.

Jei taip gerai pagalvojus, tai man visiškai nieko netrūksta, jau esu susitaikęs su tuo kad antra pusė man nepasiekiama ir kai sako mm – kam tau tos prolemos – meilė tai liga. Vakar norėjau bet žinau kad nuo bet kokio seksualinio kontakto turbūt išprotėčiau.

Šiandien reikia įrašyti gan daug muzikos, prašė sš ir ryt nuvežti mamai – jinai ruošia siuntinį jam į rokiškį. Liūdna ta lietuva. Kai blaivėji pradedi matyti visą siaubą ir decay aplinkui – irimą.

Norisi save apraminti indiškai – bet būnant kataliku to nesigauna. Pakeisti religiją sunku.

Nelabai turiu ką daugiau pridėti – ai keičiasi google algoritmas smarkiai, tai gal blogą dar kilstels.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon