Dienų vakarai 🌃

Pagaliau per dieną perbėgau be nusnūdimų, žinoma padėjo didelis kiekis kofeino. Buvom sode neilgam, įdėjom langus į rūsį, surinkom kas dar buvo likę parvežimui. Didžiojoje norfoje prisipirkom visko, mm iškepė labai skanių kotletų. Atrodo tokia paprasta diena, bet kaip gera kai nereikia bėgti, skubėti, vartoti, nerimauti. Sukasi muzika iš youtube music, gal kas gero bus pasiūlyta Ai. Prieš miegą dar paskaičiau Murakami ir staigiai užmigau.

Pirmadienio rytas

Pabudau 0600, anksti, bet jaučiuosi gerai išmigęs. Hacker news nieko labai gero trisdešimtuke nėra, sukasi muzika iš PBB. Kava, arbata – atrodo bus gera diena. Reikia pagaliau pabaigti puslapį, nedaug liko. Kasdiena panaši ir kitokia, turi susigalvoti užsiėmimų, kad neiti iš proto. Žinoma visada laukia knygos 📚, žaidimai, straipsniai, mokymasis apie kompiuterius. Norisi kažkaip išsiveržti iš pilkos realybės, padovanoti sau dovaną gilaus būvio. Kartais būtent neįpatingos dienos įsminga atmintin. Turi ateiti keli siuntiniai, kažkada link pašto darbo pabaigos reiks nutraukti pasiimti. Svarbiausia, kad nuotaika gera. Nėra baimės, nerimo, nejaukumo. Viskas tikra ir realu, atrodo pasiekiama ranka. Galutinis išsilaisvinimas dabar, laukiantis ir žadantis. Tiek nedaug atrodo bereikia: tiesiog nevartoti narko ir alko, ir tada viskas sukasi geresne linkme.

Tikslas būti ir džiaugtis, sukti savo realybės šturvalą ten kur atrodo bus geriau ateityje. Nesivaikyti daiktų kaip išsigelbėjimo, neleisti sau nustot tikėti nesuvokiamu. Kasryt būti patenkintu ir guviu ir iš dienos pasiimti kuo daugiau. Beveik nelikę netikrumo. Esu rašęs tikriausiai apie tą nesuvokiamą atitolimą nuo draugiškos realybės kai užeina psichozė – tada baugu, tada ir telefonas ir kompiuteris apgaudinėja. Gali sulaukti skambučių ar žinučių kurių vėliau neliks log’uose, nors bus jie tokie realūs. Vakar prieš miegą gėriau ir 1/4 mg xanaxo ir 3 mg melatonino, geriau išmiegoti nuo to nepavyko, kaip tik miegas buvo ne toks gilus kaip be jų,

Irrrr… visą dieną beveik prasnaudžiau, melatoninas suveikė vėliau nei reikėtų, buvau parduotuvėje, nusipirkau šio bei to ir visiškai mieguistas nepadedant nei kavai, arbatai, energetiniui nulindau miegoti ir pramiegojau iki 1800. Galvojau bus darbinga diena, o gavosi miego diena. Jau man nejauku dėl to per nelyg ilgo miego, nieko gero jis nežada. Po mieguisto laikotarpio nuotaika šauna per aukštai, kas yra tikrai negerai.

Tiesiog būti, nebandant kontroliuoti, kaip tai kartais sunku. Leisti sau jausti visą gamą emocijų, nebėgant nuo jų. Šiandien neramu, nepadeda net xanaxas. Kažkas nejauku viduje, atrodo nieko netrūksta, viskas pasiekiama, o nerimas čia ir dabar. Kartais tikrai keista, kad nė iš šio nė iš to užeina sunkumas būt. Įsijungiau žaidimą ir vėl išjungiau, nežinau ar noriu jo. Reiktų gal panirti į skaitymą, laukia nemažai knygų. Už lango jau minusas, tamsu. Nežinau ko noriu. Šiandien svjns siūlė papūst, atsisakiau, visiškai nenoriu išbalansuoti savo sąmonės.

Tekstas kaip terapija skubančiam pasaulyje. Vakaras vėl, antradienis, paimti siuntiniai, viename iš jų gera knyga. Palikti tekstą sau kaip prisiminimą, dabar dažnai būna labai keista paskaityti kas šiame bloge prirašyta, neprisimeni beveik nieko, o senas tekstas neša nuotaiką tų dienų.

Pagaliau apramino magiškas kristalas, galiu nirti į naktį patenkintas ☺ ieškot, bandyt suprast, bandyt nujausti.

Nuotrauka šios dienos

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.