ieškok like knopkės

Visur. Vakaras, sandėlys, aš vienas, turiu pinigų, alaus, brendžio, šviesų, garso, muzikos, bet esu vienas (dar cigarečių turiu ir krūvas visokių aparačiukų [like,like,like…]). Kai vienas žiūri į ekraną kartais pasijunti vienišas, visiškai vienas, nors kaip visada pagalba per vieną skambutį tik nesi taip giliai kad kviestum pagalbą. Muzika ramina arba audrina, efektai prideda džiaugsmo, kad viskas ne vienodai diena iš dienos. Mano logika šlubuoja. Penktadienį šeštadienį dirbsiu bus ramu. Kai turi tikslią ir greitai atliekamą užduotį ramu. Todėl like knopkė gerai, greitai gali atlikti ką šiaip reikėtų atlikti kelių klickų ir klavišų kombinacijų, visko nori greičiau tiksliau su daugiau atsako, bet kai visiems duodi tuos pačius instrumentus mažėja atsako kiekis, visi džiaugiasi knopkėmis niekas nebenori džiaugtis kitų paspaudimais. Pasaulyje kur daugko per daug pradeda patikti keisti dalykai. Reikia susidirginti matant paribinius vaizdus. Prašom:

http://efukt.com/20864_Dont_Fuck_With_Gianna.html

tiesiog per veidą. Visi męs norim dulkintis ar ne? Bent kad kažkas su mumis žaistų. Žaidžia elektra. Trumpais ir ilgais inpulsais. Aš kartais galvoju ką dar norėčiau pamatyti. Gal tavo akis, išgirsti tavo juoką, arba išgirsti klykiančią minią kai reive per baudą išjungi šviesą ir kapoji blicu. Noriu išgirsti laiką. Kad sakytu: vat tu tai pavarai, varai ilgai, ilgai nenuleidi, varai kol aš baigiu, ir tada toliau varai kad aš baigčiau dar kartą. Reikia gal įsidėti caunterį kiek kartų aš baigiau ir kiek laiko jau nerūkau žolės.
Kai nenori eiti namo. Kai nori tiesiog eiti tik nebėra pas ką. Kai nori atsukti žemo, kad būtų geriau, bet nėra kam.
Sustok. Pagalvok ko tu trokšti ir paprašyk manęs arba bet ko kito, gal jisai tau tai gali suteikti, gi reikia dalintis, sharintis. Gi reikia atiduoti savo sėklą tuštumai.

Aš žinau kas mane gali sujaudinti. Tu žinai kas tave, bet mus skiria kažkokia siena, reikia kažkokių bendrų dalykų. Kitaip męs svetimi (ir uždedam muziką)

 

Karas nuolat. Už tavo laikus. Už supratimą kas tu ir kas tave jaudina, kaip tau geriau įtikti, kaip priversti tave jausti šią akimirką. Cigaretė į dantis, mirtis visada šalia, kaip ir muzika. Keista kad juodajame tunelyje negroja klasikinė muzika ar bent jau būgnai, arba čiurlena vanduo. Kai aš jame buvau Igns grojo drum’n’bass greitą ir kapotą ir žostką. Viskas sukosi ir viskas tapo aišku iki dviejų pradinių pradų. Manęs ir tavęs. Dviese gali užvaldyti pasaulį, vienam nesigauna. Kol kas nerenka poros į prezidentus, renka vieną. O ateis laikas kaip ir jų genus tikrins. Geriausia sistema yra čia ir dabar, nesvarbu kad įsivaizduoji geresnę reikia tiesiog suprasti kad reikia suktis šitoje, bet savo galvoje ją gali kardinaliai pakeisti, renginius įsivaizduoti kaip žaidimus figurėlėmis, keliones tarp miestų kaip tarpplanetines keliones, elektrą kaip deivę. Tave kaip pagrindinį tikslą.

 

Kiek tavo ausys išneša tavo namų garso? O kiek kartų daugiau koncerte? Viskas priklauso nuo aplinkos. Sunaikink savo aplinkos suvokimą. Kiekvieną ryta pasveikink saulę, gi ji pastatė piramides.
Aš tikiu kad viskas bet kuriuo atvėju bus gerai, o jai bus blogai tai tik bus mažiau pinigų. Jai judinsi rankas ir kojas ir liežuvį bus daugiau pinigų. Atsijungk. Nuo matricos. Nustok domėtis politika. Nustok vertinti visus pagal save, suskirstyk kitus į skirtingas rases, taip bus lengviau. Tu mišrūnas. Netiki? išdrysk vasarą suvalgyti musmirę, tikrai nemirsi, tik kitaip pasaulį išvysi.
Yra tie kurie siurbia, yra tie kurie duoda. Seniai žinoma. Yra tie kurie aprašo, yra tie kurie įgarsina, apšviečia, duoda valgyti ir gerti, stato sceną, prižiūri elektrą, atveža, moka ir t.t.t tiek daug skirtingų. Tie kurie gamina, tie kurie parduoda, tie kurie gamina reklamą, bet vat būti tuo kuris tiktai stebi negali ;]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “ieškok like knopkės”

Mastodon