Blogas formatavimas

Aš nuo pirmo savo lūžio niekaip nesugebu savęs performatuoti. Gal dabar gavęs tą laišką pagaliau prisiversiu. Dar negavau atsakymo tik kitus keistus laiškus:

I have a project I want you to run with us.exportation of 100.000 barrels of oil
daily from Kirkuk, Iraq.Contact me with this email if you are interested

Ir dar vieną kuris sąkosi kad laimėjau dvidešimt milijonų dolerių. Per daug. Nenoriu tiek daugk. Nors kai pradedi galvoti tai vistiek mažai, nori visų pasaulio pinigų ir išskirstyti juos žmonėm po lygiai. Kada nors ir taip atsitiks, kai atsiras Leninas hackeris anonimas.

Gavau antros grupės invalidumą, kažkodėl popieriukų valdovai nusprendė paskaitę popieriukus, kad aš netekęs 60% darbingumo. Keista. Mokės už tai pinigus kiekvieną mėnesį. Jau greitai informatikos egzaminas, o aš taip ir nepradėjau jam ruoštis. Nežinau ar atlaikyčiau universitetą, tikriausiai bandysiu stoti į kažkokią kolegiją. Nelaikau savęs ligoniu, bet darbinių skilsų beveik neturiu, nors man patiko dirbti konsultantu Topo centre, nors man patinka išvysti savo rankomis sukurtą scenos stebuklą.

Vis tikiu milijono atsiradimu savo kišenėje, pirmiausia to ir reikia atsisakyti. Reikia dirbti, tik vat ką? Mama sako „daug žmonių dirba robotukų darbus ir yra laimingi, tik aš matau kad tu gali daug daugiau“. Kai gavau invalidumą mama nurimo. Gavau metams. Keista. Kažkaip oficialiai nurašyti žmogų metams, nepadėti atsistatyti, o skirti pinigų kad būtų ramus.

Lauke elektrinė pavasarinė žalia, visur. Sandėlį pasistačiau sofą, vis tikiuosi kad užeis kokie draugai. Bet draugai mieliau būna savo namuose, pakeičia bendravimą su manim į bendravimą su internetu ir žaidimukais ir narkotikus. Norėčiau, kad kiekvienas namas Lietuvoje turėtų savo forumą ir chatą. Taip ir bus, kažkada greitai. Ko man trūksta? Gal išmokimo pasakyti ne, ne sau, ne kitiems, ne cigaretėms, ne alui, ne tinginiui. Norėčiau trumpam į vienuolyną, arba kur nors toli toli. Tikriausiai ne ilgai ištverčiau be draugų. Kažkodėl reikia bendravimo, juo pakeiti to ko neturi, o ir nusipirkti jo beveik neina (reikia drąsos jam pasiimti, arba mokėti save parduoti). Dar reikia tikėjimo, kad viskas kas vyksta turi bent krislelį prasmės. Dievas tikriausiai nori kad męs daugiau juoktumėmės kartu, velnias nori kad juoktumėmės iš ekrano. Aš nesu pozicijoje kad dėliočiau kas gerai kas blogai. Virpanti nuo boso nosis tikriausiai gerai, nors kai sėdžiu vienas prie 4kw garso tiek jo neatsukinėju ;]

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

One thought on “Blogas formatavimas”