Kai reikėtų miegoti, kartais pamiršti kad realiai klaiku

Reiktų gulėti, kad pūnanti koja gytų, dar ją nukasiau nevaikiškai, bo vakarais ima psichinis noras ją kasyti. Reiktų tiesiog gulėti ir laikyti ją pakėlus… Bet dabar kai manyje manijos likučiai, aš to tiesiog negaliu, gal ryt pavyks pagulėti ir paskaityti ar paklausyti romano. Mano minimaliam kambaryje net nėra kaip patogiai atsigulti, tachtą turi ištiesti kai nuleidi kompo kėdę ir pristumi. Traukia fucking internetas(atas) kažkokia skola jam, norisi skaityti jausti pulsą. Jau realiai norėjau eiti gultis kur durys be rankenų, Dls irgi skundėsi kad greitoji nenuvežė į psichiatrinę o tik į Lazdynus. Žiauri ši pilnatis, pas mčt pradėjo vaikščioti mms pusseserė, sako irgi nemiega neša fucking maistą, lyg jo namie nebūtų, pati alkoholikė vėžininkė diabetikė ir šiaip labai keista.

Kapoja Orbitalų naujausias retrospektyvos albumas ir ant stalo garuoja labai gera nauja kiniška arbata mažuose žaliuose mandarinuose, ideali dozė dideliam arbatinuke trim užpilimam. Įdedu linką jei kam aktualu:

https://www.ebay.com/itm/500g-Tangerine-Peel-Pu-Erh-Tea-Little-Green-Mandarin-Pu-er-Tea-Crushed-Stone-Tea/265263015609

Kai pagalvoji tai: koja akyse pūna, operacija neaišku kada ir po jos neaišku kiek laiko su ramentais, bendrai kad iš vis pavyktų. Dabar tiesiog neprisimenu visko ko reikia nupirkti, atmintis skylėta, cisordinolio visiškai nejaučiu suleisto, ciklodolio-parkopano visiškai nenoriu, nors ale jis turėtų padėti nuo neramumo, bet olanzapino negeriu nes ir taip gerai miegu, o nuo jo tik žiauriai baisus ėdimo noras ir dar saldaus – klaikus realiai. Plius pradėjau verstis alų po kelis-tris į dieną, kad iš vis jaustis kažkaip daugiau pridaužtu, reiktų gerti gal xanaxą, bet gi jis priprantamas žiauriai ir jei esi pakilume jo 1/4mg visai nejauti, reiktų kalti ale pusę ir bandyt miegoti kelias h per dieną. Bet kaip visada – mm atnešk vilniaus duonos, nupirk feirio, o aš einu ir realiai pamirštu. Nuperku geriausio serano kumpio su akcija – tai būnu aprėktas kam ir tada jį skaniai valgo. Namie ta šlykšti būsena kai mčt realiai neveiksni, mms kaip bus nuotaika nepariši, brl irgi, šiandien užpuolė anas kad po to kaip visa dieną nebuvo nei karšto nei šalto vandens (žinoma fucking antakalnio būstas to nepranešė) norėjau nuleisti vandenį purviną rėkė: kam tegu kiti nuleidžia. Vis tiek bakelis nebestojo ir jis pats jį ir patvarkė. Realiai nebespėju plauti indų, grindų, nešti šiukšlių tvarkyti bendrai namus. Tai ir norisi atrodo saugion vieton – durnynan. Aš per savo amžių ilsėjausi tik su traumom arba jame ir vaikystėje žinoma. Dar norisi ir kaip durniui piratauti bet jauč reiks rišti bendrai tą reikalą jau matau ir slsk link 500Mbps siurbia kai pasijungiu ir tiek pat jei įjungiu torrentus, kartu kai leidau kompui bendrai šikna parėjo, pradėjo restartinti, rašo kad I2P tinklą bendrai kažkas atakuoja… Sumažinau atminties dažnį, išjungiau fast boot ir berods valit kompas, bet naujas Win 11 feature update kaip visada šikninis, pradėjo pagaliau atsijunginėti užmigti monitoriai, bet tai niekur fucking nesireguliuoja normaliai, pačiam win mažne trys vietos kur ale turėtų reguliuotis, dar plius karts nuo karto AMD driveriai išmeta: link failure – ble niekada nebūdavo to.

Koka tikrai gera knyga, šiandien eidamas lgmt paimti lipdukų mašinai į galą antakalnio klausiau, jau pilnai net knygai nesigauna sukaupti dėmesio bet kiek plaukiau kartu tai labai gerai. Faina kad Rusai siūlo knygą kuri realiai rusus žiauriai keikia 🙂 Dar skaičiau pagrindinio šiukšlių pandino komunisto Žižeko straipsnį kad rusija realiai banditų kraštas kuris dabar aukština mirtį 💀 – kaip Landsbergis šneka, jo šalis baisi realiai, visada buvo visada bus, jų ten planas ir čuikė paprasta – marichuana ir kaip ir Lietuvoje pamenu, pagauna mane tas vaitkevič, nutempia į pagrindinį jų lizdą prie Vingio Rimi ir ištraukia mano jam paduotą 0.5g geros marijos – supuola krūva pareigūnų giliai traukia orą, uosto ir komentuoja – ČIA GERA! Liko iš 0.5g žinoma mažiau figūravimui debilizme kuris tęsėsi ilgai ir nuobodžiai ir namie kratą net darė – jo aš didysis narko baronas, pats kaip durnius prisipažinau – jo teistas bet teistumas praėjęs, būčiau tylėjęs ar sakęs ne, būčiau iškarto su bauda ėjęs namo, po to žinoma nuo streso ir į vasaros patekau.

Norit save nuraminti reikia tik prisiminti – kada kiekvieno asmeninė pabaiga niekas nežino, net neaišku ar ji yra, kas gan klaiku, bet atmetus mistines patirtis tai nemąstoma, perskaičiau gerų straipsnių – visas srautas dabar vienoje vietoje – mastodon, ateikit prisidėkit sekit. Dedu daug, bet stengiuosi kokybiškai ir laikant ranką ant pasaulio ir realumo pulso.

Realiai kiek daug visko turi daryti kad neišdurnėti, net rašyti, nes jau pripratai, nes tai jau refleksija tavęs paties sudėta tau pačiam tavo paties į žodžius kuriuos sugalvojai ne tu ir kurių reikšmė kinta greičiau nei kažkada. Akseleracija, laikas tąsus ir netikras visi kartu ir gyvi ir mirę, ir kol kažkas vyksta tol reikalingumas patvirtinimo: TU ESI VISA KO SMAIGALYS, kertanti viltis ar neviltis, savo įgeidžių ir praeities chaoso galutinis taškas kuris tik kartais nurimsta, bet sapnai išmeta į šiaip tai svetingą realumą: kuris nieko nežadėjo ir nežada tik kelionę.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon