Operacija paskirta 22-ai dienai

Pagaliau paskambino ir pakvietė operuoti mano pūnančią koją, šiandien traukiu į polikliniką siuntimo ir užsirašyti tyrimams. Patenkintas kaip rublis, kėliausi tikrai anksti apie 0500, bet ir gulti ėjau nevėlai 2200. Iš ryto kava, juoda ir žalia arbata, dvi raketinio kuro, nuotaika aukštumose. Sukasi gan sunkus techno iš bandcampo, reikia mest rūkyti, geriau iš anksto, nes kitaip koja po operacijos gis daug prasčiau jei smalysiu.

Kompas pakėlus atminties dažnį iki 3200Mhz vis tiek kibinėja, padidinau voltažą iki 1.44, bandau ar nekibs dabar. Vakar padariau gražaus vakaro nuotraukų. Nusipirkau Luminar NEO programą nuotraukom, gaila kad ana jau subscription bet valentino dienos proga du metai už vienų kainą, gaila nėra vienos funkcijos kuri buvo Luminar Ai – būtent pridėti objektą į dangų.

Kasdiena žada savo stebuklą, lauke vėjuota ir šalta ❄ rodo tik -3 bet labai nefainas oras. Tikėti neįkalbinamu, versti save per negaliu ir leisti sau būti patenkintu, visos priemonės duotos ir reikia tik plaukt taktiškai ir strategiškai per realumą.

Devintą ryto nulindau vėl į lovą, su labai keistu sapnu išmiegojau iki 1200, tik pabudęs prisiminiau kad vakar gėriau 5mg olanzapino, tai to toks šiandien pridaužtas ir sunkus, kvėpuojasi sunkiai, pulsas paaukštintas. Vat link 1400 praėjo olanzapino stabdymas ir sunkumas, gėriau žinoma dar kavos ir deginto ulongo arbatos. Norisi kažką nuveikti svarbaus, ką neaišku, gabaliukas nerimo bet xanaxo nenoriu, dar pridauš ir bus dar sunkiau.

Reiktų iki operacijos išsivalyti kompą ir pastalę nuo dulkių ir apsitvarkyti kambarį, po operacijos su neveiksnia koja tai bus neįmanoma. Likimas žada savo linksmuosius kalnelius, ateitis nemąstoma tik nujaučiama. Atrodo gerumas būti tikrai dovanotas Dievų, keistų bet mylinčių, kai nebuvo dieną vandens abu su mčt pagalvojom apie Ukrainą. Geras Parulskio straipsnis:

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2023/02/08/news/sigitas-parulskis-sumautos-traumines-patirtys-26051373

Reikia prisėsti prie nuotraukų ir pabandyti kažką gero išspausti 🙂

Kompas kibo ir su voltažu pakeltu, sumažinau RAM dažnį iki 3000Mhz, žiūrėsim kaip dabar. Poliklinikoje nuėjus pakvietė tuoj pat, jokios eilės nebuvo, užrašė kraujo tyrimams, reiks atnešti šlapimo ir pasidaryti kardiogramą 15 dieną. Siuntimas sakė bus išrašytas. Reiktų perskaityti VanderMeer trečią dalį, eidamas pėškom iki poliklinikos ir atgal klausiau Kokos – dėmesys jau geresnis mažiau šokinėjantis, sukasi Orb 1991 metų albumo Adventures Beyond The Ultraworld remasteris atsiųstas iš Redacted. Atrodo viskas puiku, tik norisi pažado, kad viskas bus paprastai gerai ir toliau, gali jį duoti tik pats sau. Visai pasidaręs namisėda, reiktų daugiau judėti, ryt kortos MTG pas Vt, poryt susitikimas prie picos. Paprasti planai, paprastas gerumas, nuostabumas ir kvapą gniaužiantis begalybės apčiuopus suvokimas, turi rinktis, kiekvieną akimirką, kartais turi pasirinkti nesirinkti. Kartais turi sustoti ir sudėlioti taškus, ir kažkieno pabaigoje ir ant i. Gerai kad sapnuoju, gerai kad džiaugiuosi duotu ir užtenka ir tos mažos pensijos pragyvenimui, metant rūkyti kažkiek susitaupis.

Galvoje iškyla kažkokie praeities momentai, nostalgiškai liūdni, prarastas nekaltumas ir paaugliškas užsidegimas būt. Galvoje nesijaučia kad sueis 40 šiemet, atrodo vat tik tik nesenai buvo ir Vy ir kitos merginos, darbas CSC darbas su aparatūra, Lofto garso pajungimai, lakstymas su busu, o visa tai jau tikrai senoka praeitis, tik įsirėžusi smarkiai. Žvilgsnį reiktų kelti į ateitį, būt susitaikiusiu su ateinančiais praradimais ir sunkesniu kriziniu laikotarpiu. Kažkaip gaila visų jaunų kuriuos atleis iš geriau apmokamų darbų, tų kurie ėmė butams paskolas, tų kurie turi vaikus. Padėti negali ne tik visiems, negali net artimiems. Leisti sau tekėti į vakarą džiaugiantis šiltais namais ir kad ir pastriginėjančiu bet galingu PC – dalinimas kapoja vėl link 500Mbps, lai jis dūzgia kol aš čia ir galiu jį prižiūrėti. Ramina soc tinklų nebuvimas, mastodon srautas jau nesusekamas visas, nebent visą dieną sukti srautą naujumo ir keistumo.

Gavosi nelabai nuotrauka, ir kažko nesinori daugiau žaist:

Vėlyvas rytas

Kompas atrodo sumažinus dažnį iki 3000Mhz atminties ir pakėlus kažkiek voltažą sau būna stabiliai. Naktį žiauriai sunervino Grškvčs – tas prisigėręs skambino man kažkokio gabalo muzikos kur jam kažkada neperseniausiai siunčiau, aprėkiau ir padėjau ragą, skambino dar kartą – sakau baninsiu vapšče jį ant messenger jei taip elgsis. Subiesino žiauriai, nu tikrai link trijų nakties skambinti gali tik girtas. Jis jau ne pirmą kart pasišika su visokiais skambučiais, tai narkotikų ieško tai kažko lenda dėl nupirkto feikinio ale 2TB flešiuko už penkis baksus.

Pabudau tik link 1000 kai nuėjau gulti kažkiek po 2100. išmiegojęs lyg gut, dar ne per ilgai, gaivinuosi kava iš moko arbatinuko ir stipria žalia arbata. Mm dėsto nuotoliniu būdu universitetui. Mčt nešneki. Kažkoks mistinis noras alaus, atrodo eisiu žaist kortikėm, galiu ir susiversti porą, svarbu nesidūdinti, bet ir nesinori. Cigaretą vieną rytinę rūkiau, dabar sutraukiau antrą. Oras lauke baisus, net nesinori eiti tų kortikių, bet prasijudėti su romanu ausyse visai in sveikumą.

Jau melatonino gerti tikriausiai nereikia ir taip mieguistas. Diena tikiu bus puikybinė, o tai daug ir padaro dienos, grynai nusiteikimas. Mčt ale mirinėja – mažas spaudimas pasimatavo, prašo padaryk kavos, padariau negeria, fig pariši tuos senolius.

Liko tik keisti prisiminimai, lėtai tekanti tikrumo galia ⛮ kasdien naujienos ir pasaulis riaugėjantis savo paribių ir keistumo suvokimu. Aš noriu ramiai laukti dar vienos dalinimosi revoliucijos, atsisukančio rato atgal ir žadančio naują, kitokią kokybę, arba net ne ją, tiesiog kitoniškumą.

Kompas lūžo jau su BSOD – irq less or equal – šitas matytas žinomas, man tai vis atrodo kad paprasčiausiai win update kreivas ir kol jie patys savo chernios neištaisys tol kibinės. nes nei voltažas didinamas, ne mažinamas dažnis padeda minimaliai kai prieš updeitą šitą 3200 be voltažo papildomo sukosi puikiai.

Pažaidžiau kortom, laikas realiai sprogo, Vt šiandien geriau sekėsi. Bet aš jau senai išmokęs žaisti dėl žaidimo, ne dėl laimėjimo 🥉

Kompas kimba be BSOD ir su 2133 atminties dažniu – šūdas nežinau ką daugiau burt. Nebent – išpūsti visas dulkes, pabandyti prisukti iš pcie sloto einančią plokštę su pajungtu Nvme disku, perjungti viską iš naujo. Bet man šiknoje jausmas kad viskas dėl win updeito ir šito cpu su milžinišku kešu, nes kai lūžo su BSOD tai hardvaras kuris feilino buvo cpu kažkoks driveris. Vat tai tau ir state of the art CPU. Padidinau dar voltažą ant 2133 dažnio ir bandau neleisti viso programų stacko. Užpisa kai kompas pradeda gliučinti.

Laikas šiandien ėjo šuorais, ar čia ciklas kaltas, ar tiesiog tokia diena. Lai būna paprastesnis ir nuobodesnis laikas mums. I’m out!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Operacija paskirta 22-ai dienai”

Mastodon