Negeriu aš nerūkau aš eilėraščius skaitau

palatoje vienas, prijungtas siurbliukas prie išoperuotos žaizdos burzgia, jau savaitė čia, dar laukia bent dvi, reikia kojai dar mėsos plastinės operacijos. Guliu ir daug snaudžiu, skaniai maitina. buvo du kart mm vieną kart brls aplankęs.

Džiaugiuosi kad nerūkau, kai netenki viso savo rytinio ritualo ir kompiuterio jautiesi paprasčiau. Išlindęs tikrai labiau vertinsiu savo mažus džiaugsmus.

Bėgant akim kasdienos naujienom daraisi nejautrus dabarčiai. noriu tik kad koja gerai sugytų, noriu namo pas erdvinį kolonėlių garsą, kavą su pienu iš aparačiuko, skanią pu-erh arbatą mčts burzgesius, kelis buteliukus alaus, vėl įjungti piratavimo tašką, ir turiu net svajonę pats pabandyt kažką iš samplų padėliot kokioje programoje.

perklausiau Koka, labai nebloga knyga tik baigiasi keistai. reiktų dabar pabandyti galuboje salo Sorokino suvirškint. turiu dar pasiėmęs trečią dalį pietinio pakraščio trilogijos.

Jaučiuosi saugus nuo savo paties beprotybės, kelias dienas sukau praeities dienas kurios iki šiol man skaniai kvepia. Atrodo buvo kažkoks reikalavimas ir tikslas ir mažne revoliucinga gaida, dabar belikęs tik keistas susitaikymas ir nebejaučiamas ateities dunksėjimas.

Noras būti naudingu begalybėje, noras tikėti kasdienos apvalančia galia ir leisti sau mąstyti ne tau primetamais variantais. milžiniški kiekiai pinigų nerimauja ir nori pakeisti realumą, o realumą tikriausiai lėtai transliuoja net ne viena ustanofkė. Žaidimai žodžiais ir pabėgimas pas kompiuterio skaičius kai visi protingi baigia nuleist rankas ir kažkodėl negali padėti raudonų gvazdikų prie tanko, nes tai ne “einama” linija. o einama linija dažniausiai klaidinga, kaip buvo su korona, kaip bus su nauja turtingiesiems reikalinga krize. Lietuva realiai per maža kad būtų protinga, realiai per maža kad kažką keistų ir dabar bus dar nurusinta ale ukrainiečių – visur dvigubi standartai, visur noras pačiam sau šiltai būt ir rėkt dėl įprasto rėkimo.

Aš netikiu jaunimu, netikiu kad jie paruošti šiam pasauliui, netikiu kad pasiruoš. Džiaugiuosi kad neturiu vaikų, brls irgi. Kad visa šita beleberda ir baigsis su mumis ir bus palikta turkštis lgbtq+ autistų debiloidinio choro dainorėliams, gėda būt kartais internete užsienio kiek jie ten komunistiškai nukvakę.

Man tavo seksualinė orientacija yra visiškai px kol tu nereikalauji manęs joje primigtynai dalyvauti. Aš iš vis nesuprantu kam internete ją reikšti. žinoma visokių yra visokių reikia, bėgančių nuo savęs irgi tik daugiau.

viskas politizuota, begalybės barikadų ir tu tuoj kaip Pelevinas rašė turėsi galimybę tik paprotestuot ir proteste patraukt gero rūkalo.

Jei aš kairysis tai jau vatnikas? jei aš iš vidaus nekenčiu landsbergio tai jau ne lietuvis? išremontuotas prastai fasadas ir pažadas bent kažkada likti už suvokimo.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon