Kada ausinėse kala techno

Lėtas pavasaris, tikėjimas geresniu rytojum, noras dalyvauti ir burzgti realume. Aplankė mm ir brls, išgėriau kelis energetinio ir galvoje vartau kažkokius planus. Naktimis labai daug sapnuoju visokias įdomias postapokalipsines istorijas. Noriu greičiau namo pas rytinę kavą ir arbatą, vėl dūzgiantį kompiuterį dalinantį savo turtus.

Pažiūrėjau vice apie metaamfetamino ateinančią epidemiją into the EU. Liūdna, cheminė tikrovė vis primena apie savo aštrumą, džiaugiuosi kad nerūkau, laukiu namų ir kelių buteliukų alaus.

Nenoriu gerai pagalvot, noriu jausti, noriu būt tikras kad realumas neprapuls ir dienos eis lėčiau ir užtikrinančiau. Nenoriu jausti keistų pavasario dienų traukiančių patraukt žolės dūmą, noras būt blaiviu ir stabiliu, vis prisimenant kaip išsibalansuoji po keistųjų dūdelių patraukimo.

Kaziukas, rinkimai, saulė ir pūga. Įvertinti turimą kaip galutinį ir gerą, norėt tik giliai kvėpuoti laisve ir apkrauti interneto laidą.

Antibijotikai, dar viena laukianti operacija, bet pagaliau būsiu išvaduotas nuo pūnančio kaulo žaizdos galutinai.

Daugiau foto, daugiau teksto, daugiau tikslaus noro būti paprastuoju nepaskelbtos gaujos nariu, leisti būti sau ramiu. Kasdien dėkot už dienos dovaną, mažiau politikos daugiau veiksmo būt aktyviu nežinomuoju. Tyrinėti, eksperimentuoti, būti susižavėjusiu begaliniu variantu, jau leidusiu pajaust švelnumą gilumą beribiškumą užburtas kilpas ir lėtą nostalgiją smigti į ryškią pavasario žalią.

Linksintis į taktą pažadas tikrovės kuri stebuklingai gaji gerumu. Trys raketinio kuro paaštrinti realumą, noriu paprastumo būt nesukant galvoje praeities variantų. Akimirkos kai esi užsitarnautam taške stebint beprotybės šokį aplink sau pačiam neleidžiant iškristi už plonų ribų.

Lai būna tikslas tiesiog išžaist truputį daugiau ir padėt kitiems.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon