Kažką palikti sau

Ar gali būti visiškai atviras internetui? Niekada negalvojau kad gali, niekada nebandžiau. Dėliojau čia savo dienoraštį cenzūruodamas vardus, nutylėdamas. Nors kartais pasakydavau per daug atvirai.

Šiandien jaučiuosi puikiai. Šiandien jaučiuosi tikrai gerai 👌. Teka per mane realybės gražumo banga. Ryte nuostabumas šalčio ir grožis aplinkos. Gavosi visai nebloga nuotrauka:

Visą dieną beveik prasnaudžiau, nuo kažkur 1500 iki 2100. Dabar nakties malonumas su kava arbata 🍵 Gerumas būt. Nusipirkau visai neblogą albuma ghetto tech, užsisakiau vieno laiblo pirmą išleistą plokštelę dub techno. Užsisakiau game pad ir BT svarstykles. Viskas atrodo taip lengva kai ramiai sau sėdi ir turi resurso būt ir džiaugtis kapitalizmo dovanom. Radau ir pigų vokišką hostingą, tik ten daugiau reikia įgūdžių naudotis. Nesenai sumokėjau už IV serverį dar trim metams, brangokai. Su jais esu nuo šio blogo pradžios 2009. Matosi kad galėčiau sutaupyti pereidamas pas vokiečius. Viskas taip keista kai skaičiuoji pinigus. Savo kompiuterio turbūt neatnaujinsiu dar ilgai, paskaičiau kad AMD nerimauja dėl DDR5 prieinamumo kai išleis AM5 platformą, ir tai reikėtų laukti dar metus kol platforma bus mature. Vaizdo korta nereikalinga, tikriausiai atsinaujinsiu tik kai kainos normalizuosis. Vietos kompe dar yra. Pažiūrėjau ką iš senesnių brendinių kompų siūlo skytechas – tai tikrai geros kainos seniems PC beveik ant dalių atgautum daugiau net be MB kainos. Bet nėra vietos statytis serverį kambarį.

Gražus nuzulintas būvis naktyje. Laukiant kada surasi kažkokį nepaaiškinamą jutimosi gralį ir suvoksi kad viskas dar ir dar kartą tik žaidimas keistai spalvotai pilkoje realybėje. Leisti sau būt. Vakar prieš miegą paskaičiau Murakamį, jam vakar suėjo 73. Labai džiaugiausi kad vėl galiu bėgti tekstu kuris neklykia naujumu, naujieniškumu, reikalingumu. Leidžia pajusti magiškumą jis tikrai, kitaip pasijaust. Visa taip yra taip gerai. Penktadienį laukia vaistų injekcija 💉 reikia, reikia prisižiūrėti bent ja. Kasdien vaistų nebevartoju, nėra poreikio. Jaučiuosi gerai ir be jų. Galima sakyti net puikiai. Jau beveik nurimęs, besitikintis tik stebuklingai kitokio, geriausio varianto.

Tikrumas pilnas. Aštrumas. Viskas veikia, duzgia. Reikia pakeisti raspberri pi vieną triukšmaujantį ventiliatorių. Reikia susirašyti darbus į knygutę užduočių. Reikia daugiau, ilgiau, tiksliau. Laukiant pavasario ir kapstymosi sode. Laukiant leidimo atgauti teises iš psichiatrės. Tikint giliai ir nenuneigiamai viskuo ir labai atsargiai vertinant. Vadovaujantis savo suvokimu – kitokiu. Kažkiek magišku. Negali gi būti ateistas kai matei tuos aukštesnius, kai jie davė komandas, kai ne kartą likai visiškai vienas visur. Kai po to atsigavai ir supratai kažką ko įkalbinti negali. Tik paprastumą: nereikia alko nes jis veda pas narko, o narko mane veda ten kur būti labai nefaina ir kenčia mano šeima. Jei nėra alko ir narko tai nuo sunkumo atsigaunu pats.

Koksai gali būti tikslas kelionės per dienas? Išmokti būti ramiai, pasilikti atmintyje stebuklus kuriuos matei. Mažiau leisti pinigų 💵 daugiau ruoštis didesniems dalykams. Nenustoti eksperimentuoti, ieškoti, dalintis, mokytis, džiaugtis, kartais verkti, tikėti kad myli ir esi mylimas. Būti galutinai geru kiek tai įmanoma kai aplink tiek daug poreikio šilumos ir gerumo. Dalintis mintimis apie būvi. Leisti tikėti sau ir tikėti kitiems. Nebūtinai suprasti kuo kas tiki.

Dar viena mieguista diena eina į pabaigą, vėl ilgai miegojau. Pakeitė jau pakilumo fazę ramybės.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon