Kvėpuok

Vis pamirštu kiekvieną vakarą ir kiekvieną rytą padėkoti už tai kad esu. Už tai, kad ne viskas saldu, kažkas aštru ir kraujuota (drėgna). Daug daug arbatos, valau save nuo cheminės kastracijos, pasiliksiu tik vienus naujus vaistus kurių poveikio beveik nejaučiu. Neskutu barzdos nes taip nori Dnr. Tikiu kad viskas bus gerai. Pasitikiu juo kaip begaliniu, pačiu didžiausiu ir pačiu mažiausiu, nesuvokiamu abiejų galų valdovu. Pagal kai kuriuos lazda turi septynis galus, pagal mane du. Gali kartoti juos kaip sunku. Vienas arba du.

Dokumentai dėl invalidumo paduoti reikia palaukti kelias savaites atsakymo. Viskas darosi vis paprasčiau ir lengviau. Savo milijoną gali uždirbti neišėjęs iš savo namų (nepamiršai to?). Dėl invalidumo kovoju ištiesų todėl kad mama pasiūlė ir kad pats jaučiuosi pažemintas psichiatrų ir noriu kompensacijos, bet gausiu ją tiesiog ne teismo keliu. Čia įdedu pavyzduką pažymos kuri man draudžia dirbti su “elektros įrenginiais”.

Jai tai pavyks tai mėnesis gulėtas vasaroje bus daugiausia mano uždirbęs mėnesis. Ten priaugau tik svorio, ir susipažinau kaip visada su naujais žmonėm, gal kai kurie liks kontaktų sąraše ilgesniam laikui.

Reikia susirasti muzikos kuri labiau uplifting ir geros nuotaikos neša, nes kažkodėl visada mėgstu labiau neigiamą ir sunkią muziką.

Kokios pačios pirmos kūrybos priemonės? Piešimas ar daina? Skulptūra? Tekstas tikrai vėliau, bet iki šiol kerta, kaip ir ratas amžinai populiarus. Tokia sena priemonė ir tokia begalinė. Tikslas? Forma kurią visi supranta. Simbolis kuriam visi lenkiasi.

Internetas vis lūžta kai bandau pasidalinti viskuo ką turiu per torrent ir soulseek, tikriausiai routeris neištempia (jau trečias bandytas) Gerai bent kad kai seedinu ir siunčiuosi viską sau maksimaliu greičiu galiu dar ir puslapius pavartyti. Kiek daug problemų atneša kompiuteriai ir kiek daug išsprendžia.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Kvėpuok”

Mastodon